WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics OPEN
Results for OPEN
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Nigel Richards 5 612 Komol Panyasoponlert490-409 Andrew Fisher
2 Andrew Fisher 5 548 Liz Fagerlund 392-362 Nigel Richards
3 Pakorn Nemitrmansuk 4 614 Charnwit Sukhu 491-414 Jakkrit Klaphajone
4 Jakkrit Klaphajone 4 483 Korakoch Kiatsommart459-385 Pakorn Nemitrmansuk
5 Panupol Sujjayakorn 4 468 Ranganathan Chakrav 434-313 Atiruth Sakdiyakorn
6 Atiruth Sakdiyakorn 4 396 David Eldar 439-381 Panupol Sujjayakorn
7 Mohan Chunkath 4 365 Thien Termpaisit 398-287 Marut Siriwangso
8 Manop Phiphat 4 320 Amnuay Ploysangngam 471-290 Gerry Carter
9 Austin Shin 4 307 Nawapadol Sayavesa 347-339 Thavachai Tivava
10 Charnwit Sukhu 4 273 Pakorn Nemitrmansuk 414-491 Korakoch Kiatsommart
11 Komol Panyasoponlert 4 262 Nigel Richards 409-490 Liz Fagerlund
12 Liz Fagerlund 4 239 Andrew Fisher 362-392 Komol Panyasoponlert
13 Antonio Malonzo 4 190 Andy Kurnia 420-378 Tan Jin Chor
14 Gerry Carter 4 157 Tony Sim 425-385 Manop Phiphat
15 Thavachai Tivava 4 119 Douglas Lobo 388-315 Austin Shin
16 Marut Siriwangso 4 95 Taewan Sutthasin 419-366 Mohan Chunkath
17 Tan Jin Chor 4 93 Sompong Polsongkram 482-389 Antonio Malonzo
18 Daniel Srichawla 3 311 Apirat Choomai 498-338 Chatchawin Petchlert
19 Charae Worapotpisut 3 289 Michael Tang 503-308 Syed Asif Rizvi
20 Taewan Sutthasin 3 210 Marut Siriwangso 366-419 Thien Termpaisit
21 Douglas Lobo 3 201 Thavachai Tivava 315-388 Nawapadol Sayavesa
22 Syed Asif Rizvi 3 201 Hubert Wee 462-354 Charae Worapotpisut
23 Sandie Simonis 3 188 Peggy Womersley 463-309 Helen Gipson
24 Chatchawin Petchlert 3 162 Sanmi Odelana 341-335 Daniel Srichawla
25 Helen Gipson 3 155 Apithai Hemachudha 458-359 Sandie Simonis
26 John Lam 3 116 Win Intara 446-417 Ricky Purnomo
27 Dylan Sharma 3 106 Montien Choltichanan394-297 Mark Nyman
28 Ricky Purnomo 3 95 Paul Richards AUS 418-401 John Lam
29 Sompong Polsongkram 3 49 Tan Jin Chor 389-482 Andy Kurnia
30 Nawapadol Sayavesa 3 45 Austin Shin 339-347 Douglas Lobo
31 Korakoch Kiatsommart 3 40 Jakkrit Klaphajone 385-459 Charnwit Sukhu
32 Mark Nyman 3 24 Elie Dangoor 510-456 Dylan Sharma
33 Simon Harinworrarob 3 18 Karen Richards 375-372 Betty Irwin
34 Cheah Siu Hean 3 16 Maida Manaog 455-374 Alex Tan
35 Alex Tan 3 13 Thepparit Wichaya 502-410 Cheah Siu Hean
36 David Eldar 3 5 Atiruth Sakdiyakorn 381-439 Ranganathan Chakrav
37 Andy Kurnia 3 -25 Antonio Malonzo 378-420 Sompong Polsongkram
38 Ranganathan Chakrav 3 -36 Panupol Sujjayakorn 313-434 David Eldar
39 Thien Termpaisit 3 -79 Mohan Chunkath 287-398 Taewan Sutthasin
40 Amnuay Ploysangngam 3 -228 Manop Phiphat 290-471 Tony Sim
41 Betty Irwin 3 -526 Dianne Ward 390-373 Simon Harinworrarob
42 Tony Sim 2 218 Gerry Carter 385-425 Amnuay Ploysangngam
43 Elie Dangoor 2 194 Mark Nyman 456-510 Montien Choltichanan
44 Montien Choltichanan 2 159 Dylan Sharma 297-394 Elie Dangoor
45 Goh Jiang Pern 2 147 Martin Waterworth 388-367 Mallika Manakit
46 Maida Manaog 2 104 Cheah Siu Hean 374-455 Thepparit Wichaya
47 Jocelyn Lor 2 87 Lawrence Low 466-239 Siwat Chaowaree
48 Karthik Natarajan 2 85 Teeranuch Rijiraw 527-301 Delio Dimaano
49 Alastair Richards 2 36 Aloysious Conzaga 424-390 Yeo Kian Hung
50 Dianne Ward 2 13 Betty Irwin 373-390 Karen Richards
51 Thepparit Wichaya 2 7 Alex Tan 410-502 Maida Manaog
52 Yeo Kian Hung 2 -14 Prachya Pitapho 383-347 Alastair Richards
53 Paul Lister 2 -15 Claire Dove 377-323 Manickam Ganapathy
54 Manickam Ganapathy 2 -23 Wilfredo Padua 401-371 Paul Lister
55 Sanmi Odelana 2 -44 Chatchawin Petchlert335-341 Apirat Choomai
56 Paul Richards AUS 2 -166 Ricky Purnomo 401-418 Win Intara
57 Mallika Manakit 2 -175 Paulette Yeoh 401-380 Goh Jiang Pern
58 Win Intara 2 -175 John Lam 417-446 Paul Richards AUS
59 Hubert Wee 2 -207 Syed Asif Rizvi 354-462 Michael Tang
60 Apirat Choomai 2 -213 Daniel Srichawla 338-498 Sanmi Odelana
61 Delio Dimaano 2 -236 Radhika Mahalingaiah369-341 Karthik Natarajan
62 Michael Tang 2 -278 Charae Worapotpisut 308-503 Hubert Wee
63 Siwat Chaowaree 2 -281 Kochakorn Kiatsom 390-362 Jocelyn Lor
64 Apithai Hemachudha 2 -288 Helen Gipson 359-458 Peggy Womersley
65 Peggy Womersley 2 -366 Sandie Simonis 309-463 Apithai Hemachudha
66 Karen Richards 1 184 Simon Harinworrarob 372-375 Dianne Ward
67 Paulette Yeoh 1 -11 Mallika Manakit 380-401 Martin Waterworth
68 Surachaste Boonya 1 -63 Arun Methaseth 368-303 Maneeda Tanasarn
69 Kochakorn Kiatsom 1 -121 Siwat Chaowaree 362-390 Lawrence Low
70 Martin Waterworth 1 -217 Goh Jiang Pern 367-388 Paulette Yeoh
71 Aloysious Conzaga 1 -237 Alastair Richards 390-424 Prachya Pitapho
72 Arun Methaseth 1 -238 Surachaste Boonya 303-368 Khwanjai Thammaping
73 Prachya Pitapho 1 -240 Yeo Kian Hung 347-383 Aloysious Conzaga
74 Wilfredo Padua 1 -260 Manickam Ganapathy 371-401 Claire Dove
75 Weeranee Tanasarn 1 -262 Khwanjai Thammaping 429-239 Brian Irwin
76 Claire Dove 1 -323 Paul Lister 323-377 Wilfredo Padua
77 Lawrence Low 1 -575 Jocelyn Lor 239-466 Kochakorn Kiatsom
78 Radhika Mahalingaiah 1 -600 Delio Dimaano 341-369 Teeranuch Rijiraw
79 Teeranuch Rijiraw 1 -644 Karthik Natarajan 301-527 Radhika Mahalingaiah
80 Brian Irwin 1 -1028 Maneeda Tanasarn 338-290 Weeranee Tanasarn
81 Khwanjai Thammaping 0 -365 Weeranee Tanasarn 239-429 Arun Methaseth
82 Maneeda Tanasarn 0 -460 Brian Irwin 290-338 Surachaste Boonya
HG Pakorn Nemitrmansuk 607