WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Atiruth Sakdiyakorn 11 3623 Chollapat Itthiaree 387-375 Apirat Choomai
2 Jason Katz-Brown 11 1183 Pakorn Nemitrmansuk 537-426 Nigel Richards
3 Charnwit Sukhu 10 626 Charnrit Khongthan 510-293 Marut Siriwangso
4 Thacha Koowirat 9.5 651 Adrian Tamas 464-407 Charnrit Khongthan
5 Sarah Law 9 4096 -
6 Nigel Richards 9 1002 Marut Siriwangso 518-413 Jason Katz-Brown
7 Charnrit Khongthan 9 856 Charnwit Sukhu 293-510 Thacha Koowirat
8 Nawapadol Sayavesa 9 846 Maiyarit Wiwat 427-328 Taewan Sutthasin
9 Pakorn Nemitrmansuk 9 662 Jason Katz-Brown 426-537 Adrian Tamas
10 Chris May 9 658 Akshay Bhandarkar 484-372 Jakkrit Klaphajone
11 Phuttaphong Moolasar 9 142 Jakkrit Klaphajone 495-373 Tony Sim
12 Marut Siriwangso 9 51 Nigel Richards 413-518 Charnwit Sukhu
13 Thanapong Kukiet 8.5 445 Chollapat Itthiaree 426-375 Akshay Bhandarkar
14 Harshan Lamabad 8 838 Cheah Siu Hean 423-415 Noppadol Dechat
15 Maiyarit Wiwat 8 731 Nawapadol Sayavesa 328-427 Lukeman Owolabi
16 Lukeman Owolabi 8 666 Taewan Sutthasin 460-355 Maiyarit Wiwat
17 Taewan Sutthasin 8 631 Lukeman Owolabi 355-460 Nawapadol Sayavesa
18 Preedee Khongthanara 8 546 Tony Sim 435-370 Yeo Kian Hung
19 Jakkrit Klaphajone 8 386 Phuttaphong Moolasar373-495 Chris May
20 Yeo Kian Hung 8 162 Karen Richards 397-362 Preedee Khongthanara
21 Akshay Bhandarkar 8 142 Chris May 372-484 Thanapong Kukiet
22 Helen Gipson 8 141 Peter Arreola 498-410 Chollapat Itthiaree
23 Apirat Choomai 8 51 Alastair Richards 426-422 Panupol Sujjayakorn
24 Adrian Tamas 8 -64 Thacha Koowirat 407-464 Pakorn Nemitrmansuk
25 Mpakaboari Jack 8 -457 Noppadol Dechat 451-390 Geoff Thevenot
26 Tony Sim 7.5 275 Preedee Khongthanara370-435 Phuttaphong Moolasar
27 Prachya Pitapho 7 1046 Peter Arreola 379-410 Moses Owugah
28 Cheah Siu Hean 7 458 Harshan Lamabad 415-423 Michael Tang
29 Tan Jin Chor 7 296 Visan Vongthanasun 502-339 Worasit Suksaensam
30 Komol Panyasoponlert 7 274 Dianne Ward 436-403 Charae Worapotpisut
31 Geoff Thevenot 7 219 Michael Tang 369-401 Mpakaboari Jack
32 Panupol Sujjayakorn 7 116 Julian McKail 388-355 Apirat Choomai
33 Odette Rio 7 58 Worasit Suksaensam 420-377 Olajide Akinyemi
34 Chollapat Itthiaree 7 52 Thanapong Kukiet 375-426 Helen Gipson
35 David Delicata 7 -95 Olajide Akinyemi 351-329 Manop Phiphat
36 Michael Tang 7 -100 Geoff Thevenot 401-369 Cheah Siu Hean
37 Noppadol Dechat 7 -104 Mpakaboari Jack 390-451 Harshan Lamabad
38 Manop Phiphat 7 -264 Ayorinde Saidu 426-401 David Delicata
39 Karen Richards 7 -868 Yeo Kian Hung 362-397 Peter Arreola
40 Chaiwat Wuthinitikor 6.5 -548 Charae Worapotpisut 447-392 Ayorinde Saidu
41 Sujit Ungpakorn 6 3526 Sarah Law 397- Maneeda Tanasarn
42 Weera Saengsit 6 405 Paul Richards AUS 508-342 Pichai Limprasert
43 Alastair Richards 6 315 Apirat Choomai 422-426 Julian McKail
44 Cecilia Ruto 6 229 Gerry Carter 438-363 Ricky Purnomo
45 Olobatoke Aka 6 129 Sujit Ungpakorn 469-397 Gerry Carter
46 Dianne Ward 6 108 Komol Panyasoponlert403-436 Visan Vongthanasun
47 Ayorinde Saidu 6 103 Manop Phiphat 401-426 Chaiwat Wuthinitikor
48 Julian McKail 6 23 Panupol Sujjayakorn 355-388 Alastair Richards
49 Charae Worapotpisut 6 -70 Chaiwat Wuthinitikor392-447 Komol Panyasoponlert
50 Ricky Purnomo 6 -74 Hubert Wee 501-366 Cecilia Ruto
51 Jocelyn Lor 6 -85 Shim Yen Nee 434-396 John Barker
52 Pichai Limprasert 6 -131 Graham Buckingham 403-338 Weera Saengsit
53 Peter Arreola 6 -222 Helen Gipson 410-498 Karen Richards
54 Olajide Akinyemi 6 -315 David Delicata 329-351 Odette Rio
55 Piengkamol Intarasuw 6 -366 Sanmi Odelana 473-359 Paul Richards AUS
56 Amnuay Ploysangngam 6 -683 Farrouq Sanni 513-280 Atiruth Sakdiyakorn
57 Worasit Suksaensam 6 -853 Odette Rio 377-420 Tan Jin Chor
58 Visan Vongthanasun 6 -918 Tan Jin Chor 339-502 Dianne Ward
59 John Barker 6 -1160 Moses Owugah 443-318 Jocelyn Lor
60 Daniel Srichawla 5 47 Antonio Malonzo 581-345 Alberto Palomo
61 Shim Yen Nee 5 41 Jocelyn Lor 396-434 Graham Buckingham
62 Montien Choltichanan 5 23 Jean McArthur 388-349 Aloysious Conzaga
63 Hubert Wee 5 -134 Ricky Purnomo 366-501 Thepparit Wichaya
64 Sanmi Odelana 5 -197 Piengkamol Intarasuw359-473 Moses Owugah
65 Paul Richards AUS 5 -213 Weera Saengsit 342-508 Piengkamol Intarasuw
66 Thepparit Wichaya 5 -292 Atiruth Sakdiyakorn 377-387 Hubert Wee
67 Gerry Carter 5 -304 Cecilia Ruto 363-438 Olobatoke Aka
68 Graham Buckingham 5 -484 Pichai Limprasert 338-403 Shim Yen Nee
69 Aloysious Conzaga 5 -1848 Arun Methaseth 392-390 Montien Choltichanan
70 Tadao Takeda 5 -1898 Alberto Palomo 404-375 Antonio Malonzo
71 Moses Owugah 4.5 -1034 John Barker 318-443 Sanmi Odelana
72 Farrouq Sanni 4.5 -1757 Amnuay Ploysangngam 280-513 Jean McArthur
73 Alberto Palomo 4 -5 Tadao Takeda 375-404 Daniel Srichawla
74 Allen Egbe 4 -377 Olga Visser 410-386 Warodom Geamsakul
75 Antonio Malonzo 4 -528 Daniel Srichawla 345-581 Tadao Takeda
76 Jean McArthur 4 -962 Montien Choltichanan349-388 Farrouq Sanni
77 Olga Visser 4 -1680 Allen Egbe 386-410 Arun Methaseth
78 Arun Methaseth 3.5 -713 Aloysious Conzaga 390-392 Olga Visser
79 Suthiraphan Assarat 3.5 -1763 Warodom Geamsakul 403-385 Pachara Tritipthanak
80 Pachara Tritipthanak 3 -1210 Maneeda Tanasarn 449-233 Suthiraphan Assarat
81 Warodom Geamsakul 1 -1629 Suthiraphan Assarat 385-403 Allen Egbe
82 Maneeda Tanasarn 1 -2473 Pachara Tritipthanak233-449 Sujit Ungpakorn
HG Atiruth Sakdiyakorn 675