WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Jason Katz-Brown 12 1282 Thacha Koowirat 435-489 Taewan Sutthasin
2 Charnwit Sukhu 12 848 Pakorn Nemitrmansuk 457-419 Chris May
3 Atiruth Sakdiyakorn 11 3514 Akshay Bhandarkar 299-448 Gerry Carter
4 Charnrit Khongthan 11 1130 Phuttaphong Moolasar472-384 Harshan Lamabad
5 Thacha Koowirat 10.5 519 Jason Katz-Brown 489-435 Lukeman Owolabi
6 Harshan Lamabad 10 1091 Nawapadol Sayavesa 440-430 Charnrit Khongthan
7 Nigel Richards 10 1006 Lukeman Owolabi 431-274 Nawapadol Sayavesa
8 Chris May 10 687 Taewan Sutthasin 482-388 Charnwit Sukhu
9 Pakorn Nemitrmansuk 10 670 Charnwit Sukhu 419-457 Phuttaphong Moolasar
10 Yeo Kian Hung 10 247 Adrian Tamas 399-396 Panupol Sujjayakorn
11 Helen Gipson 10 201 Jakkrit Klaphajone 455-446 Adrian Tamas
12 Phuttaphong Moolasar 10 62 Charnrit Khongthan 384-472 Pakorn Nemitrmansuk
13 Akshay Bhandarkar 10 -76 Panupol Sujjayakorn 448-423 Marut Siriwangso
14 Thanapong Kukiet 9.5 546 Marut Siriwangso 492-335 Jakkrit Klaphajone
15 Sarah Law 9 4096 -
16 Nawapadol Sayavesa 9 742 Harshan Lamabad 430-440 Nigel Richards
17 Maiyarit Wiwat 9 711 Julian McKail 417-404 Geoff Thevenot
18 Cheah Siu Hean 9 634 Mpakaboari Jack 398-315 Karen Richards
19 Taewan Sutthasin 9 631 Chris May 388-482 Jason Katz-Brown
20 Lukeman Owolabi 9 542 Nigel Richards 274-431 Thacha Koowirat
21 Komol Panyasoponlert 9 457 Manop Phiphat 510-344 Preedee Khongthanara
22 Jakkrit Klaphajone 9 442 Helen Gipson 446-455 Thanapong Kukiet
23 Geoff Thevenot 9 284 Karen Richards 421-360 Maiyarit Wiwat
24 Marut Siriwangso 9 -290 Thanapong Kukiet 335-492 Akshay Bhandarkar
25 Tony Sim 8.5 440 Apirat Choomai 502-329 Julian McKail
26 Prachya Pitapho 8 1895 Farrouq Sanni 466-371 Olga Visser
27 Preedee Khongthanara 8 414 Michael Tang 361-411 Komol Panyasoponlert
28 Panupol Sujjayakorn 8 352 Akshay Bhandarkar 423-448 Yeo Kian Hung
29 Ayorinde Saidu 8 330 Worasit Suksaensam 425-324 Jocelyn Lor
30 Chollapat Itthiaree 8 106 Piengkamol Intarasuw512-407 Chaiwat Wuthinitikor
31 Odette Rio 8 95 Chaiwat Wuthinitikor417-336 David Delicata
32 Jocelyn Lor 8 -10 Weera Saengsit 399-351 Ayorinde Saidu
33 Adrian Tamas 8 -113 Yeo Kian Hung 396-399 Helen Gipson
34 David Delicata 8 -113 Dianne Ward 408-390 Odette Rio
35 Michael Tang 8 -143 Preedee Khongthanara411-361 Apirat Choomai
36 Olajide Akinyemi 8 -183 Alastair Richards 500-412 Ricky Purnomo
37 Amnuay Ploysangngam 8 -204 Tan Jin Chor 435-370 Piengkamol Intarasuw
38 Noppadol Dechat 8 -306 Ricky Purnomo 436-395 Dianne Ward
39 Manop Phiphat 8 -394 Komol Panyasoponlert344-510 Mpakaboari Jack
40 Mpakaboari Jack 8 -544 Cheah Siu Hean 315-398 Manop Phiphat
41 Apirat Choomai 8 -751 Tony Sim 329-502 Michael Tang
42 Karen Richards 8 -922 Geoff Thevenot 360-421 Cheah Siu Hean
43 Sujit Ungpakorn 7 3711 Maneeda Tanasarn 464-296
44 Weera Saengsit 7 398 Jocelyn Lor 351-399 Tan Jin Chor
45 Montien Choltichanan 7 373 Charae Worapotpisut 455-387 Pichai Limprasert
46 Shim Yen Nee 7 329 Cecilia Ruto 542-365 Charae Worapotpisut
47 Dianne Ward 7 210 David Delicata 390-408 Noppadol Dechat
48 Ricky Purnomo 7 133 Noppadol Dechat 395-436 Olajide Akinyemi
49 Olobatoke Aka 7 112 John Barker 443-391 Visan Vongthanasun
50 Tan Jin Chor 7 72 Amnuay Ploysangngam 370-435 Weera Saengsit
51 Julian McKail 7 61 Maiyarit Wiwat 404-417 Tony Sim
52 Pichai Limprasert 7 10 Daniel Srichawla 498-316 Montien Choltichanan
53 Gerry Carter 7 -17 Peter Arreola 446-228 Daniel Srichawla
54 Hubert Wee 7 -57 Moses Owugah 418-403 John Barker
55 Piengkamol Intarasuw 7 -298 Chollapat Itthiaree 407-512 Amnuay Ploysangngam
56 Worasit Suksaensam 7 -795 Ayorinde Saidu 324-425 Alastair Richards
57 Chaiwat Wuthinitikor 6.5 -755 Odette Rio 336-417 Chollapat Itthiaree
58 Alastair Richards 6 176 Olajide Akinyemi 412-500 Worasit Suksaensam
59 Daniel Srichawla 6 -5 Pichai Limprasert 316-498 Gerry Carter
60 Charae Worapotpisut 6 -155 Montien Choltichanan387-455 Shim Yen Nee
61 Sanmi Odelana 6 -184 Jean McArthur 416-314 Paul Richards AUS
62 Cecilia Ruto 6 -196 Shim Yen Nee 365-542 Peter Arreola
63 Thepparit Wichaya 6 -318 Paul Richards AUS 421-385 Jean McArthur
64 Peter Arreola 6 -447 Gerry Carter 228-446 Cecilia Ruto
65 Antonio Malonzo 6 -490 Allen Egbe 393-375 Sanmi Odelana
66 Graham Buckingham 6 -572 Aloysious Conzaga 389-366 Allen Egbe
67 Visan Vongthanasun 6 -676 Atiruth Sakdiyakorn 362-299 Olobatoke Aka
68 John Barker 6 -1239 Olobatoke Aka 391-443 Hubert Wee
69 Arun Methaseth 5.5 -577 Tadao Takeda 481-357 Pachara Tritipthanak
70 Moses Owugah 5.5 -1343 Hubert Wee 403-418 Atiruth Sakdiyakorn
71 Alberto Palomo 5 -14 Pachara Tritipthanak474-353 Farrouq Sanni
72 Allen Egbe 5 -388 Antonio Malonzo 375-393 Graham Buckingham
73 Paul Richards AUS 5 -422 Thepparit Wichaya 385-421 Sanmi Odelana
74 Jean McArthur 5 -985 Sanmi Odelana 314-416 Thepparit Wichaya
75 Olga Visser 5 -1598 Farrouq Sanni 465-371 Warodom Geamsakul
76 Tadao Takeda 5 -2042 Arun Methaseth 357-481 Aloysious Conzaga
77 Aloysious Conzaga 5 -2153 Graham Buckingham 366-389 Tadao Takeda
78 Suthiraphan Assarat 4.5 -1647 Maneeda Tanasarn 476-296 Sujit Ungpakorn
79 Farrouq Sanni 4.5 -2396 Olga Visser 371-465 Alberto Palomo
80 Pachara Tritipthanak 4 -1267 Alberto Palomo 353-474 Arun Methaseth
81 Warodom Geamsakul 2 -1285 Sujit Ungpakorn 351-464 Olga Visser
82 Maneeda Tanasarn 1 -3189 Suthiraphan Assarat 296-476 Sarah Law
HG Atiruth Sakdiyakorn 675