WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Jason Katz-Brown 13 1333 Taewan Sutthasin 483-432 Charnwit Sukhu
2 Charnwit Sukhu 13 898 Chris May 399-349 Jason Katz-Brown
3 Atiruth Sakdiyakorn 12 3606 Gerry Carter 487-447 Adrian Tamas
4 Harshan Lamabad 11 1165 Charnrit Khongthan 509-435 Pakorn Nemitrmansuk
5 Charnrit Khongthan 11 1056 Harshan Lamabad 435-509 Chris May
6 Pakorn Nemitrmansuk 11 767 Phuttaphong Moolasar470-373 Harshan Lamabad
7 Yeo Kian Hung 11 334 Panupol Sujjayakorn 458-371 Helen Gipson
8 Helen Gipson 11 206 Adrian Tamas 434-429 Yeo Kian Hung
9 Thacha Koowirat 10.5 508 Lukeman Owolabi 415-426 Nigel Richards
10 Nigel Richards 10 983 Nawapadol Sayavesa 430-453 Thacha Koowirat
11 Cheah Siu Hean 10 891 Karen Richards 545-288 Marut Siriwangso
12 Nawapadol Sayavesa 10 765 Nigel Richards 453-430 Michael Tang
13 Chris May 10 637 Charnwit Sukhu 349-399 Charnrit Khongthan
14 Lukeman Owolabi 10 553 Thacha Koowirat 426-415 Akshay Bhandarkar
15 Komol Panyasoponlert 10 530 Preedee Khongthanara452-379 Tony Sim
16 Jakkrit Klaphajone 10 477 Thanapong Kukiet 440-405 Geoff Thevenot
17 Geoff Thevenot 10 311 Maiyarit Wiwat 437-410 Jakkrit Klaphajone
18 Phuttaphong Moolasar 10 -35 Pakorn Nemitrmansuk 373-470 Thanapong Kukiet
19 Marut Siriwangso 10 -181 Akshay Bhandarkar 479-370 Cheah Siu Hean
20 Akshay Bhandarkar 10 -185 Marut Siriwangso 370-479 Lukeman Owolabi
21 Thanapong Kukiet 9.5 511 Jakkrit Klaphajone 405-440 Phuttaphong Moolasar
22 Sarah Law 9 3700 -
23 Prachya Pitapho 9 2343 Olga Visser 448-322 Jean McArthur
24 Maiyarit Wiwat 9 684 Geoff Thevenot 410-437 Adrian Tamas
25 Taewan Sutthasin 9 580 Jason Katz-Brown 432-483 Panupol Sujjayakorn
26 Ayorinde Saidu 9 430 Jocelyn Lor 442-342 Amnuay Ploysangngam
27 Odette Rio 9 273 David Delicata 501-323 Noppadol Dechat
28 Chollapat Itthiaree 9 144 Chaiwat Wuthinitikor412-374 Olajide Akinyemi
29 Manop Phiphat 9 -208 Mpakaboari Jack 569-383 Jocelyn Lor
30 Noppadol Dechat 9 -242 Dianne Ward 361-297 Odette Rio
31 Apirat Choomai 9 -643 Michael Tang 390-282 David Delicata
32 Tony Sim 8.5 355 Julian McKail 410-495 Komol Panyasoponlert
33 Ricky Purnomo 8 364 Olajide Akinyemi 556-325 Piengkamol Intarasuw
34 Preedee Khongthanara 8 341 Komol Panyasoponlert379-452 Julian McKail
35 Panupol Sujjayakorn 8 265 Yeo Kian Hung 371-458 Taewan Sutthasin
36 Hubert Wee 8 153 John Barker 610-400 Dianne Ward
37 Tan Jin Chor 8 151 Weera Saengsit 486-407 Shim Yen Nee
38 Julian McKail 8 146 Tony Sim 495-410 Preedee Khongthanara
39 Pichai Limprasert 8 90 Montien Choltichanan487-407 Alastair Richards
40 Jocelyn Lor 8 -110 Ayorinde Saidu 342-442 Manop Phiphat
41 Adrian Tamas 8 -118 Helen Gipson 429-434 Maiyarit Wiwat
42 Piengkamol Intarasuw 8 -205 Amnuay Ploysangngam 512-419 Ricky Purnomo
43 Michael Tang 8 -251 Apirat Choomai 282-390 Nawapadol Sayavesa
44 David Delicata 8 -291 Odette Rio 323-501 Apirat Choomai
45 Amnuay Ploysangngam 8 -297 Piengkamol Intarasuw419-512 Ayorinde Saidu
46 Gerry Carter 8 -409 Daniel Srichawla 447-352 Montien Choltichanan
47 Olajide Akinyemi 8 -414 Ricky Purnomo 325-556 Chollapat Itthiaree
48 Worasit Suksaensam 8 -674 Alastair Richards 512-391 Atiruth Sakdiyakorn
49 Mpakaboari Jack 8 -730 Manop Phiphat 383-569 Karen Richards
50 Karen Richards 8 -1179 Cheah Siu Hean 288-545 Mpakaboari Jack
51 Sujit Ungpakorn 7 3428 -
52 Weera Saengsit 7 319 Tan Jin Chor 407-486 Olobatoke Aka
53 Montien Choltichanan 7 293 Pichai Limprasert 407-487 Gerry Carter
54 Shim Yen Nee 7 224 Charae Worapotpisut 334-439 Tan Jin Chor
55 Dianne Ward 7 146 Noppadol Dechat 297-361 Hubert Wee
56 Olobatoke Aka 7 91 Visan Vongthanasun 378-399 Weera Saengsit
57 Antonio Malonzo 7 -49 Sanmi Odelana 441-367 Graham Buckingham
58 Charae Worapotpisut 7 -50 Shim Yen Nee 439-334 John Barker
59 Cecilia Ruto 7 -169 Peter Arreola 418-391 Graham Buckingham
60 Graham Buckingham 7 -445 Allen Egbe 460-333 Cecilia Ruto
61 Visan Vongthanasun 7 -655 Olobatoke Aka 399-378 Arun Methaseth
62 Chaiwat Wuthinitikor 6.5 -793 Chollapat Itthiaree 374-412 Daniel Srichawla
63 Alberto Palomo 6 76 Farrouq Sanni 437-347 Maneeda Tanasarn
64 Alastair Richards 6 55 Worasit Suksaensam 391-512 Pichai Limprasert
65 Daniel Srichawla 6 -100 Gerry Carter 352-447 Chaiwat Wuthinitikor
66 Thepparit Wichaya 6 -401 Jean McArthur 333-416 Peter Arreola
67 Paul Richards AUS 6 -420 Sanmi Odelana 369-367 Pachara Tritipthanak
68 Peter Arreola 6 -474 Cecilia Ruto 391-418 Thepparit Wichaya
69 Sanmi Odelana 6 -627 Paul Richards AUS 367-369 Antonio Malonzo
70 Jean McArthur 6 -902 Thepparit Wichaya 416-333 Aloysious Conzaga
71 John Barker 6 -1449 Hubert Wee 400-610 Charae Worapotpisut
72 Tadao Takeda 6 -1898 Aloysious Conzaga 417-273 Prachya Pitapho
73 Arun Methaseth 5.5 -642 Pachara Tritipthanak326-391 Visan Vongthanasun
74 Moses Owugah 5.5 -948 Atiruth Sakdiyakorn 395-487 Allen Egbe
75 Allen Egbe 5 -515 Graham Buckingham 333-460 Moses Owugah
76 Pachara Tritipthanak 5 -1202 Arun Methaseth 391-326 Paul Richards AUS
77 Olga Visser 5 -2116 Warodom Geamsakul 322-392 Suthiraphan Assarat
78 Aloysious Conzaga 5 -2297 Tadao Takeda 273-417 Jean McArthur
79 Suthiraphan Assarat 4.5 -1364 Sujit Ungpakorn 283- Olga Visser
80 Farrouq Sanni 4.5 -2486 Alberto Palomo 347-437 Sujit Ungpakorn
81 Warodom Geamsakul 3 -1215 Olga Visser 392-322 Sarah Law
82 Maneeda Tanasarn 2 -2793 Sarah Law 396- Alberto Palomo
HG Atiruth Sakdiyakorn 675