WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Charnwit Sukhu 14 1041 Jason Katz-Brown 535-392 Nigel Richards
2 Jason Katz-Brown 13 1190 Charnwit Sukhu 392-535 Harshan Lamabad
3 Atiruth Sakdiyakorn 12 3663 Adrian Tamas 373-380 Adrian Tamas
4 Pakorn Nemitrmansuk 12 932 Harshan Lamabad 559-394 Lukeman Owolabi
5 Helen Gipson 12 349 Yeo Kian Hung 495-352 Charnrit Khongthan
6 Nigel Richards 11 1051 Thacha Koowirat 463-395 Charnwit Sukhu
7 Charnrit Khongthan 11 1044 Chris May 396-408 Helen Gipson
8 Cheah Siu Hean 11 1002 Marut Siriwangso 420-309 Nawapadol Sayavesa
9 Harshan Lamabad 11 1000 Pakorn Nemitrmansuk 394-559 Jason Katz-Brown
10 Nawapadol Sayavesa 11 789 Michael Tang 404-380 Cheah Siu Hean
11 Komol Panyasoponlert 11 722 Tony Sim 490-298 Phuttaphong Moolasar
12 Lukeman Owolabi 11 660 Akshay Bhandarkar 457-350 Pakorn Nemitrmansuk
13 Chris May 11 649 Charnrit Khongthan 408-396 Thanapong Kukiet
14 Geoff Thevenot 11 312 Jakkrit Klaphajone 457-456 Akshay Bhandarkar
15 Yeo Kian Hung 11 191 Helen Gipson 352-495 Thacha Koowirat
16 Phuttaphong Moolasar 11 9 Thanapong Kukiet 452-408 Komol Panyasoponlert
17 Thacha Koowirat 10.5 440 Nigel Richards 395-463 Yeo Kian Hung
18 Maiyarit Wiwat 10 719 Adrian Tamas 415-380 Manop Phiphat
19 Ayorinde Saidu 10 659 Amnuay Ploysangngam 555-326 Michael Tang
20 Jakkrit Klaphajone 10 476 Geoff Thevenot 456-457 Marut Siriwangso
21 Odette Rio 10 474 Noppadol Dechat 513-312 Chollapat Itthiaree
22 Chollapat Itthiaree 10 308 Olajide Akinyemi 431-267 Odette Rio
23 Akshay Bhandarkar 10 -292 Lukeman Owolabi 350-457 Geoff Thevenot
24 Marut Siriwangso 10 -292 Cheah Siu Hean 309-420 Jakkrit Klaphajone
25 Apirat Choomai 10 -620 David Delicata 401-378 Julian McKail
26 Thanapong Kukiet 9.5 467 Phuttaphong Moolasar408-452 Chris May
27 Sarah Law 9 3355 -
28 Prachya Pitapho 9 2399 Jean McArthur 352-366 Weera Saengsit
29 Panupol Sujjayakorn 9 451 Taewan Sutthasin 518-332 Adrian Tamas
30 Preedee Khongthanara 9 449 Julian McKail 520-412 Piengkamol Intarasuw
31 Ricky Purnomo 9 438 Piengkamol Intarasuw427-353 Tony Sim
32 Taewan Sutthasin 9 394 Panupol Sujjayakorn 332-518 Noppadol Dechat
33 Hubert Wee 9 266 Dianne Ward 480-367 Amnuay Ploysangngam
34 Jocelyn Lor 9 96 Manop Phiphat 502-296 Gerry Carter
35 Gerry Carter 9 -360 Montien Choltichanan389-340 Jocelyn Lor
36 Manop Phiphat 9 -414 Jocelyn Lor 296-502 Maiyarit Wiwat
37 Noppadol Dechat 9 -443 Odette Rio 312-513 Taewan Sutthasin
38 Mpakaboari Jack 9 -551 Karen Richards 506-327 Tan Jin Chor
39 Tony Sim 8.5 163 Komol Panyasoponlert298-490 Ricky Purnomo
40 Shim Yen Nee 8 246 Tan Jin Chor 460-438 Weera Saengsit
41 Olobatoke Aka 8 134 Weera Saengsit 401-358 Dianne Ward
42 Tan Jin Chor 8 129 Shim Yen Nee 438-460 Mpakaboari Jack
43 Pichai Limprasert 8 43 Alastair Richards 461-508 David Delicata
44 Antonio Malonzo 8 40 Graham Buckingham 510-421 Pichai Limprasert
45 Julian McKail 8 38 Preedee Khongthanara412-520 Apirat Choomai
46 Charae Worapotpisut 8 13 John Barker 430-367 Alastair Richards
47 Michael Tang 8 -275 Nawapadol Sayavesa 380-404 Ayorinde Saidu
48 Piengkamol Intarasuw 8 -279 Ricky Purnomo 353-427 Preedee Khongthanara
49 David Delicata 8 -314 Apirat Choomai 378-401 Pichai Limprasert
50 Worasit Suksaensam 8 -358 Atiruth Sakdiyakorn 316-373 Olajide Akinyemi
51 Adrian Tamas 8 -526 Maiyarit Wiwat 380-415 Panupol Sujjayakorn
52 Amnuay Ploysangngam 8 -526 Ayorinde Saidu 326-555 Hubert Wee
53 Olajide Akinyemi 8 -578 Chollapat Itthiaree 267-431 Worasit Suksaensam
54 Visan Vongthanasun 8 -583 Arun Methaseth 459-387 Chaiwat Wuthinitikor
55 Graham Buckingham 8 -903 Cecilia Ruto 421-369 Antonio Malonzo
56 Karen Richards 8 -1358 Mpakaboari Jack 327-506 Atiruth Sakdiyakorn
57 Sujit Ungpakorn 7 3052 -
58 Weera Saengsit 7 276 Olobatoke Aka 358-401 Shim Yen Nee
59 Montien Choltichanan 7 244 Gerry Carter 340-389 Cecilia Ruto
60 Alberto Palomo 7 181 Maneeda Tanasarn 419-314 Suthiraphan Assarat
61 Alastair Richards 7 102 Pichai Limprasert 508-461 Charae Worapotpisut
62 Dianne Ward 7 33 Hubert Wee 367-480 Olobatoke Aka
63 Daniel Srichawla 7 -76 Chaiwat Wuthinitikor392-368 Peter Arreola
64 Cecilia Ruto 7 -221 Graham Buckingham 369-421 Montien Choltichanan
65 Thepparit Wichaya 7 -390 Peter Arreola 416-405 Sanmi Odelana
66 Chaiwat Wuthinitikor 6.5 -817 Daniel Srichawla 368-392 Visan Vongthanasun
67 Sanmi Odelana 6 -206 Antonio Malonzo 421-510 Thepparit Wichaya
68 Allen Egbe 6 -464 Moses Owugah 420-369 Farrouq Sanni
69 Paul Richards AUS 6 -468 Pachara Tritipthanak388-436 Arun Methaseth
70 Peter Arreola 6 -485 Thepparit Wichaya 405-416 Daniel Srichawla
71 Pachara Tritipthanak 6 -1154 Paul Richards AUS 436-388 John Barker
72 Jean McArthur 6 -1255 Aloysious Conzaga 366-367 Tadao Takeda
73 John Barker 6 -1512 Charae Worapotpisut 367-430 Pachara Tritipthanak
74 Tadao Takeda 6 -1602 Prachya Pitapho 296-352 Jean McArthur
75 Aloysious Conzaga 6 -2296 Jean McArthur 367-366 Sarah Law
76 Arun Methaseth 5.5 -714 Visan Vongthanasun 387-459 Paul Richards AUS
77 Moses Owugah 5.5 -999 Allen Egbe 369-420 Warodom Geamsakul
78 Suthiraphan Assarat 5.5 -1359 Olga Visser 433-428 Alberto Palomo
79 Olga Visser 5 -2121 Suthiraphan Assarat 428-433 Sujit Ungpakorn
80 Farrouq Sanni 4.5 -2110 Sujit Ungpakorn 376- Allen Egbe
81 Warodom Geamsakul 4 -870 Sarah Law 345- Moses Owugah
82 Maneeda Tanasarn 2 -2898 Alberto Palomo 314-419 Prachya Pitapho
HG Atiruth Sakdiyakorn 675