WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Charnrit Khongthan 3 693 Yeo Kian Hung 494-337 Montien Choltichanan
2 Pakorn Nemitrmansuk 3 501 Maiyarit Wiwat 484-384 Yeo Kian Hung
3 Jakkrit Klaphajone 3 322 Jason Katz-Brown 476-329 Adrian Tamas
4 Amnuay Ploysangngam 3 310 Gerry Carter 458-314 Panupol Sujjayakorn
5 Nawapadol Sayavesa 3 307 Montien Choltichanan445-327 Mpakaboari Jack
6 Charnwit Sukhu 3 276 Apirat Choomai 396-325 Weera Saengsit
7 Adrian Tamas 3 266 Shim Yen Nee 452-275 Jakkrit Klaphajone
8 Pichai Limprasert 3 262 Arun Methaseth 434-367 Tony Sim
9 Atiruth Sakdiyakorn 3 260 Alberto Palomo 412-358 Piengkamol Intarasuw
10 Mpakaboari Jack 3 255 Piengkamol Intarasuw452-309 Nawapadol Sayavesa
11 Ricky Purnomo 3 195 Taewan Sutthasin 516-451 Marut Siriwangso
12 Marut Siriwangso 3 192 Dianne Ward 440-389 Ricky Purnomo
13 Panupol Sujjayakorn 3 93 Lukeman Owolabi 469-432 Amnuay Ploysangngam
14 Tony Sim 2.5 127 Harshan Lamabad 475-375 Pichai Limprasert
15 Prachya Pitapho 2 783 Suthiraphan Assarat 350-377 Maiyarit Wiwat
16 Komol Panyasoponlert 2 335 Tan Jin Chor 441-300 Pachara Tritipthanak
17 Nigel Richards 2 313 Chollapat Itthiaree 388-453 Harshan Lamabad
18 Dianne Ward 2 295 Marut Siriwangso 389-440 Odette Rio
19 Alastair Richards 2 276 Thepparit Wichaya 439-385 Graham Buckingham
20 Montien Choltichanan 2 267 Nawapadol Sayavesa 327-445 Charnrit Khongthan
21 Chris May 2 263 Allen Egbe 487-304 Worasit Suksaensam
22 Yeo Kian Hung 2 247 Charnrit Khongthan 337-494 Pakorn Nemitrmansuk
23 Harshan Lamabad 2 224 Tony Sim 375-475 Nigel Richards
24 Chollapat Itthiaree 2 222 Nigel Richards 453-388 Akshay Bhandarkar
25 Jason Katz-Brown 2 184 Jakkrit Klaphajone 329-476 Gerry Carter
26 Hubert Wee 2 168 Weera Saengsit 410-383 Helen Gipson
27 Charae Worapotpisut 2 155 Graham Buckingham 434-345 Aloysious Conzaga
28 Odette Rio 2 139 Thacha Koowirat 341-442 Dianne Ward
29 Piengkamol Intarasuw 2 136 Mpakaboari Jack 309-452 Atiruth Sakdiyakorn
30 Gerry Carter 2 97 Amnuay Ploysangngam 314-458 Jason Katz-Brown
31 Weera Saengsit 2 87 Hubert Wee 383-410 Charnwit Sukhu
32 Apirat Choomai 2 77 Charnwit Sukhu 325-396 Noppadol Dechat
33 Phuttaphong Moolasar 2 45 Daniel Srichawla 422-455 Shim Yen Nee
34 Pachara Tritipthanak 2 16 David Delicata 410-377 Komol Panyasoponlert
35 Shim Yen Nee 2 4 Adrian Tamas 275-452 Phuttaphong Moolasar
36 Akshay Bhandarkar 2 -21 Cheah Siu Hean 439-434 Chollapat Itthiaree
37 Helen Gipson 2 -36 Olobatoke Aka 369-334 Hubert Wee
38 Noppadol Dechat 2 -71 Olajide Akinyemi 283-387 Apirat Choomai
39 Thacha Koowirat 1.5 23 Odette Rio 442-341 Farrouq Sanni
40 Thanapong Kukiet 1.5 -23 Olga Visser 450-417 Alberto Palomo
41 Farrouq Sanni 1.5 -201 Antonio Malonzo 417-396 Thacha Koowirat
42 Sarah Law 1 1073 Aloysious Conzaga 393-270 Suthiraphan Assarat
43 Sujit Ungpakorn 1 1069 Warodom Geamsakul 350-359 Suthiraphan Assarat
44 Cheah Siu Hean 1 210 Akshay Bhandarkar 434-439 Maiyarit Wiwat
45 Tan Jin Chor 1 1 Komol Panyasoponlert300-441 Manop Phiphat
46 Thepparit Wichaya 1 -13 Alastair Richards 385-439 Olga Visser
47 Alberto Palomo 1 -38 Atiruth Sakdiyakorn 358-412 Thanapong Kukiet
48 Michael Tang 1 -51 Warodom Geamsakul 381-359 Suthiraphan Assarat
49 Manop Phiphat 1 -52 Geoff Thevenot 440-457 Tan Jin Chor
50 Sanmi Odelana 1 -52 Tadao Takeda 480-377 Karen Richards
51 Graham Buckingham 1 -72 Charae Worapotpisut 345-434 Alastair Richards
52 Maiyarit Wiwat 1 -75 Pakorn Nemitrmansuk 384-484 Cheah Siu Hean
53 Worasit Suksaensam 1 -79 Karen Richards 424-431 Chris May
54 Jean McArthur 1 -103 Peter Arreola 421-372 Daniel Srichawla
55 Lukeman Owolabi 1 -131 Panupol Sujjayakorn 432-469 Olobatoke Aka
56 Olga Visser 1 -139 Thanapong Kukiet 417-450 Thepparit Wichaya
57 Visan Vongthanasun 1 -142 Maneeda Tanasarn 358-306 Moses Owugah
58 Preedee Khongthanara 1 -146 Jocelyn Lor 417-393 Allen Egbe
59 Julian McKail 1 -165 Ayorinde Saidu 491-381 Antonio Malonzo
60 Geoff Thevenot 1 -170 Manop Phiphat 457-440 Cecilia Ruto
61 John Barker 1 -173 Aloysious Conzaga 452-270 Olajide Akinyemi
62 Daniel Srichawla 1 -234 Phuttaphong Moolasar455-422 Jean McArthur
63 Olajide Akinyemi 1 -265 Noppadol Dechat 387-283 John Barker
64 Olobatoke Aka 1 -297 Helen Gipson 334-369 Lukeman Owolabi
65 Karen Richards 1 -347 Worasit Suksaensam 431-424 Sanmi Odelana
66 Suthiraphan Assarat 1 -534 Paul Richards AUS 377-325 Michael Tang
67 Aloysious Conzaga 1 -755 John Barker 270-452 Charae Worapotpisut
68 Chaiwat Wuthinitikor 0.5 -355 Moses Owugah 452-452 Arun Methaseth
69 Moses Owugah 0.5 -585 Chaiwat Wuthinitikor452-452 Visan Vongthanasun
70 Cecilia Ruto 0 -11 Prachya Pitapho 393-350 Geoff Thevenot
71 Antonio Malonzo 0 -150 Farrouq Sanni 396-417 Julian McKail
72 Peter Arreola 0 -167 Jean McArthur 372-421 David Delicata
73 Jocelyn Lor 0 -207 Preedee Khongthanara393-417 Maneeda Tanasarn
74 Paul Richards AUS 0 -223 Suthiraphan Assarat 325-377 Tadao Takeda
75 Ayorinde Saidu 0 -226 Julian McKail 381-491 Taewan Sutthasin
76 Arun Methaseth 0 -261 Pichai Limprasert 367-434 Chaiwat Wuthinitikor
77 David Delicata 0 -271 Pachara Tritipthanak377-410 Peter Arreola
78 Taewan Sutthasin 0 -278 Ricky Purnomo 451-516 Ayorinde Saidu
79 Tadao Takeda 0 -435 Sanmi Odelana 377-480 Paul Richards AUS
80 Allen Egbe 0 -488 Chris May 304-487 Preedee Khongthanara
81 Maneeda Tanasarn 0 -1170 Visan Vongthanasun 306-358 Jocelyn Lor
82 Warodom Geamsakul 0 -1556 Michael Tang 359-381 Prachya Pitapho
HG Pichai Limprasert 585