WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Charnrit Khongthan 4 756 Montien Choltichanan438-375 Amnuay Ploysangngam
2 Atiruth Sakdiyakorn 4 568 Piengkamol Intarasuw675-367 Pichai Limprasert
3 Nawapadol Sayavesa 4 431 Mpakaboari Jack 453-329 Marut Siriwangso
4 Adrian Tamas 4 347 Jakkrit Klaphajone 460-379 Ricky Purnomo
5 Panupol Sujjayakorn 4 302 Amnuay Ploysangngam 605-396 Tony Sim
6 Marut Siriwangso 4 283 Ricky Purnomo 482-391 Nawapadol Sayavesa
7 Tony Sim 3.5 362 Pichai Limprasert 619-384 Panupol Sujjayakorn
8 Alastair Richards 3 481 Graham Buckingham 536-331 Weera Saengsit
9 Pakorn Nemitrmansuk 3 469 Yeo Kian Hung 335-367 Jakkrit Klaphajone
10 Komol Panyasoponlert 3 447 Pachara Tritipthanak448-336 Odette Rio
11 Nigel Richards 3 345 Harshan Lamabad 503-471 Gerry Carter
12 Chris May 3 313 Worasit Suksaensam 428-378 Phuttaphong Moolasar
13 Jason Katz-Brown 3 289 Gerry Carter 439-334 Noppadol Dechat
14 Yeo Kian Hung 3 279 Pakorn Nemitrmansuk 367-335 Pachara Tritipthanak
15 Odette Rio 3 260 Dianne Ward 464-343 Komol Panyasoponlert
16 Jakkrit Klaphajone 3 241 Adrian Tamas 379-460 Pakorn Nemitrmansuk
17 Weera Saengsit 3 231 Charnwit Sukhu 442-298 Alastair Richards
18 Charae Worapotpisut 3 199 Aloysious Conzaga 426-382 Helen Gipson
19 Charnwit Sukhu 3 132 Weera Saengsit 298-442 Mpakaboari Jack
20 Mpakaboari Jack 3 131 Nawapadol Sayavesa 329-453 Charnwit Sukhu
21 Ricky Purnomo 3 104 Marut Siriwangso 391-482 Adrian Tamas
22 Amnuay Ploysangngam 3 101 Panupol Sujjayakorn 396-605 Charnrit Khongthan
23 Phuttaphong Moolasar 3 47 Shim Yen Nee 370-368 Chris May
24 Pichai Limprasert 3 27 Tony Sim 384-619 Atiruth Sakdiyakorn
25 Akshay Bhandarkar 3 4 Chollapat Itthiaree 457-432 Harshan Lamabad
26 Noppadol Dechat 3 2 Apirat Choomai 427-354 Jason Katz-Brown
27 Helen Gipson 3 -30 Hubert Wee 472-466 Charae Worapotpisut
28 Thacha Koowirat 2.5 248 Farrouq Sanni 521-296 Montien Choltichanan
29 Sujit Ungpakorn 2 1493 Suthiraphan Assarat 424-344 Farrouq Sanni
30 Sarah Law 2 1430 Suthiraphan Assarat 357-344 Sujit Ungpakorn
31 Prachya Pitapho 2 689 Maiyarit Wiwat 258-364 Tan Jin Chor
32 Cheah Siu Hean 2 235 Maiyarit Wiwat 389-364 Jean McArthur
33 Montien Choltichanan 2 204 Charnrit Khongthan 375-438 Thacha Koowirat
34 Chollapat Itthiaree 2 197 Akshay Bhandarkar 432-457 Shim Yen Nee
35 Harshan Lamabad 2 192 Nigel Richards 471-503 Akshay Bhandarkar
36 Dianne Ward 2 174 Odette Rio 343-464 Apirat Choomai
37 Hubert Wee 2 162 Helen Gipson 466-472 Piengkamol Intarasuw
38 Alberto Palomo 2 97 Thanapong Kukiet 466-331 John Barker
39 Michael Tang 2 94 Suthiraphan Assarat 489-344 Lukeman Owolabi
40 Olga Visser 2 49 Thepparit Wichaya 503-315 Tan Jin Chor
41 Apirat Choomai 2 4 Noppadol Dechat 354-427 Dianne Ward
42 Shim Yen Nee 2 2 Phuttaphong Moolasar368-370 Chollapat Itthiaree
43 Gerry Carter 2 -8 Jason Katz-Brown 334-439 Nigel Richards
44 Manop Phiphat 2 -15 Tan Jin Chor 434-397 Julian McKail
45 Lukeman Owolabi 2 -82 Olobatoke Aka 442-393 Michael Tang
46 Pachara Tritipthanak 2 -96 Komol Panyasoponlert336-448 Yeo Kian Hung
47 Visan Vongthanasun 2 -106 Moses Owugah 390-354 Thepparit Wichaya
48 Daniel Srichawla 2 -145 Jean McArthur 427-338 Worasit Suksaensam
49 Piengkamol Intarasuw 2 -172 Atiruth Sakdiyakorn 367-675 Hubert Wee
50 Olajide Akinyemi 2 -223 John Barker 432-390 Maiyarit Wiwat
51 Karen Richards 2 -288 Sanmi Odelana 399-340 Preedee Khongthanara
52 Thanapong Kukiet 1.5 -158 Alberto Palomo 331-466 Farrouq Sanni
53 Chaiwat Wuthinitikor 1.5 -329 Arun Methaseth 419-393 Aloysious Conzaga
54 Farrouq Sanni 1.5 -426 Thacha Koowirat 296-521 Thanapong Kukiet
55 Cecilia Ruto 1 46 Geoff Thevenot 470-413 Taewan Sutthasin
56 Tan Jin Chor 1 -36 Manop Phiphat 397-434 Olga Visser
57 Peter Arreola 1 -90 David Delicata 504-427 Arun Methaseth
58 Sanmi Odelana 1 -111 Karen Richards 340-399 Geoff Thevenot
59 Antonio Malonzo 1 -117 Julian McKail 423-390 David Delicata
60 Worasit Suksaensam 1 -129 Chris May 378-428 Daniel Srichawla
61 Jocelyn Lor 1 -152 Maneeda Tanasarn 382-327 Moses Owugah
62 Ayorinde Saidu 1 -167 Taewan Sutthasin 441-382 Warodom Geamsakul
63 Paul Richards AUS 1 -189 Tadao Takeda 410-376 Maneeda Tanasarn
64 Jean McArthur 1 -192 Daniel Srichawla 338-427 Cheah Siu Hean
65 Julian McKail 1 -198 Antonio Malonzo 390-423 Manop Phiphat
66 Thepparit Wichaya 1 -201 Olga Visser 315-503 Visan Vongthanasun
67 John Barker 1 -215 Olajide Akinyemi 390-432 Alberto Palomo
68 Geoff Thevenot 1 -227 Cecilia Ruto 413-470 Sanmi Odelana
69 Preedee Khongthanara 1 -228 Allen Egbe 374-456 Karen Richards
70 Graham Buckingham 1 -277 Alastair Richards 331-536 Olobatoke Aka
71 Olobatoke Aka 1 -346 Lukeman Owolabi 393-442 Graham Buckingham
72 Maiyarit Wiwat 1 -358 Cheah Siu Hean 364-389 Olajide Akinyemi
73 Allen Egbe 1 -406 Preedee Khongthanara456-374 Tadao Takeda
74 Aloysious Conzaga 1 -799 Charae Worapotpisut 382-426 Chaiwat Wuthinitikor
75 Suthiraphan Assarat 1 -1460 Michael Tang 344-489 Prachya Pitapho
76 Moses Owugah 0.5 -621 Visan Vongthanasun 354-390 Jocelyn Lor
77 Arun Methaseth 0 -287 Chaiwat Wuthinitikor393-419 Peter Arreola
78 Taewan Sutthasin 0 -337 Ayorinde Saidu 382-441 Cecilia Ruto
79 David Delicata 0 -348 Peter Arreola 427-504 Antonio Malonzo
80 Tadao Takeda 0 -469 Paul Richards AUS 376-410 Allen Egbe
81 Warodom Geamsakul 0 -1204 Prachya Pitapho 352-258 Ayorinde Saidu
82 Maneeda Tanasarn 0 -1225 Jocelyn Lor 327-382 Paul Richards AUS
HG Atiruth Sakdiyakorn 675