WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Atiruth Sakdiyakorn 6 1034 Thepparit Wichaya 461-430 Amnuay Ploysangngam
2 Charnrit Khongthan 6 940 Panupol Sujjayakorn 416-415 Adrian Tamas
3 Marut Siriwangso 6 304 Alastair Richards 428-419 Yeo Kian Hung
4 Nawapadol Sayavesa 5 462 Chris May 402-359 Alastair Richards
5 Yeo Kian Hung 5 414 Charnwit Sukhu 443-413 Marut Siriwangso
6 Adrian Tamas 5 359 Adrian Tamas - Charnrit Khongthan
7 Panupol Sujjayakorn 5 328 Charnrit Khongthan 415-416 Panupol Sujjayakorn
8 Jakkrit Klaphajone 5 317 Odette Rio 453-385 Charnwit Sukhu
9 Akshay Bhandarkar 5 283 Helen Gipson 546-414 Tony Sim
10 Noppadol Dechat 5 155 Tony Sim 484-371 Helen Gipson
11 Sujit Ungpakorn 4 1983 Olga Visser 412-256 Arun Methaseth
12 Pakorn Nemitrmansuk 4 526 Thacha Koowirat 432-367 Komol Panyasoponlert
13 Jason Katz-Brown 4 510 Phuttaphong Moolasar544-283 Ricky Purnomo
14 Alastair Richards 4 499 Marut Siriwangso 419-428 Nawapadol Sayavesa
15 Weera Saengsit 4 487 Dianne Ward 649-366 Manop Phiphat
16 Nigel Richards 4 440 Ricky Purnomo 498-341 Charae Worapotpisut
17 Komol Panyasoponlert 4 438 Gerry Carter 429-336 Pakorn Nemitrmansuk
18 Chollapat Itthiaree 4 308 Mpakaboari Jack 440-379 Phuttaphong Moolasar
19 Charae Worapotpisut 4 301 Amnuay Ploysangngam 419-304 Nigel Richards
20 Odette Rio 4 294 Jakkrit Klaphajone 385-453 Chris May
21 Chris May 4 277 Nawapadol Sayavesa 359-402 Odette Rio
22 Manop Phiphat 4 172 Pichai Limprasert 490-330 Weera Saengsit
23 Lukeman Owolabi 4 155 Hubert Wee 465-414 Amnuay Ploysangngam
24 Charnwit Sukhu 4 133 Yeo Kian Hung 413-443 Jakkrit Klaphajone
25 Helen Gipson 4 -149 Akshay Bhandarkar 414-546 Noppadol Dechat
26 Thanapong Kukiet 3.5 270 Chaiwat Wuthinitikor517-294 Montien Choltichanan
27 Tony Sim 3.5 222 Noppadol Dechat 371-484 Akshay Bhandarkar
28 Thacha Koowirat 3.5 200 Pakorn Nemitrmansuk 367-432 Hubert Wee
29 Sarah Law 3 2211 Olga Visser 422-256 Tadao Takeda
30 Prachya Pitapho 3 575 Arun Methaseth 408-383 Sanmi Odelana
31 Maiyarit Wiwat 3 417 Prachya Pitapho 519-408 Visan Vongthanasun
32 Harshan Lamabad 3 400 Olga Visser 611-256 Jean McArthur
33 Cheah Siu Hean 3 322 Visan Vongthanasun 444-308 Chaiwat Wuthinitikor
34 Hubert Wee 3 299 Lukeman Owolabi 414-465 Thacha Koowirat
35 Preedee Khongthanara 3 222 John Barker 463-231 Pachara Tritipthanak
36 Ayorinde Saidu 3 199 Pachara Tritipthanak542-294 Daniel Srichawla
37 Montien Choltichanan 3 199 Peter Arreola 368-356 Thanapong Kukiet
38 Mpakaboari Jack 3 39 Chollapat Itthiaree 379-440 Dianne Ward
39 Paul Richards AUS 3 12 Olajide Akinyemi 443-346 Allen Egbe
40 Worasit Suksaensam 3 4 Suthiraphan Assarat 377-308 John Barker
41 Dianne Ward 3 -22 Weera Saengsit 366-649 Mpakaboari Jack
42 Apirat Choomai 3 -28 Allen Egbe 471-416 Suthiraphan Assarat
43 Gerry Carter 3 -39 Komol Panyasoponlert336-429 Pichai Limprasert
44 Ricky Purnomo 3 -65 Nigel Richards 341-498 Jason Katz-Brown
45 Michael Tang 3 -90 Karen Richards 359-357 Olajide Akinyemi
46 Jean McArthur 3 -107 Alberto Palomo 370-334 Harshan Lamabad
47 Pichai Limprasert 3 -138 Manop Phiphat 330-490 Gerry Carter
48 Daniel Srichawla 3 -148 Shim Yen Nee 438-377 Ayorinde Saidu
49 Tan Jin Chor 3 -161 Geoff Thevenot 462-409 Prachya Pitapho
50 Amnuay Ploysangngam 3 -197 Charae Worapotpisut 304-419 Lukeman Owolabi
51 Olobatoke Aka 3 -213 Thepparit Wichaya 432-430 Geoff Thevenot
52 Phuttaphong Moolasar 3 -221 Jason Katz-Brown 283-544 Chollapat Itthiaree
53 Piengkamol Intarasuw 3 -318 Jocelyn Lor 458-416 Peter Arreola
54 Chaiwat Wuthinitikor 2.5 -437 Thanapong Kukiet 294-517 Cheah Siu Hean
55 Cecilia Ruto 2 147 Antonio Malonzo 475-302 Julian McKail
56 Alberto Palomo 2 53 Jean McArthur 334-370 Olga Visser
57 Peter Arreola 2 -98 Montien Choltichanan356-368 Piengkamol Intarasuw
58 Shim Yen Nee 2 -109 Daniel Srichawla 377-438 Thepparit Wichaya
59 Julian McKail 2 -130 Farrouq Sanni 418-323 Cecilia Ruto
60 Jocelyn Lor 2 -137 Piengkamol Intarasuw416-458 Karen Richards
61 Taewan Sutthasin 2 -160 Sanmi Odelana 460-355 Antonio Malonzo
62 Geoff Thevenot 2 -195 Tan Jin Chor 409-462 Olobatoke Aka
63 Visan Vongthanasun 2 -251 Cheah Siu Hean 308-444 Maiyarit Wiwat
64 Graham Buckingham 2 -283 David Delicata 472-347 Moses Owugah
65 Allen Egbe 2 -357 Apirat Choomai 416-471 Paul Richards AUS
66 John Barker 2 -439 Preedee Khongthanara231-463 Worasit Suksaensam
67 Pachara Tritipthanak 2 -449 Ayorinde Saidu 294-542 Preedee Khongthanara
68 Karen Richards 2 -508 Michael Tang 357-359 Jocelyn Lor
69 Olajide Akinyemi 2 -576 Paul Richards AUS 346-443 Michael Tang
70 Thepparit Wichaya 2 -655 Olobatoke Aka 430-432 Shim Yen Nee
71 Suthiraphan Assarat 2 -1160 Worasit Suksaensam 308-377 Apirat Choomai
72 Olga Visser 2 -1328 Harshan Lamabad 256-611 Alberto Palomo
73 Moses Owugah 1.5 -492 Aloysious Conzaga 465-279 Graham Buckingham
74 Farrouq Sanni 1.5 -1163 Julian McKail 323-418 Sanmi Odelana
75 Antonio Malonzo 1 -291 Cecilia Ruto 302-475 Taewan Sutthasin
76 Sanmi Odelana 1 -301 Taewan Sutthasin 355-460 Farrouq Sanni
77 David Delicata 1 -472 Graham Buckingham 347-472 Aloysious Conzaga
78 Tadao Takeda 1 -551 Maneeda Tanasarn 348-326 Warodom Geamsakul
79 Arun Methaseth 1 -619 Warodom Geamsakul 383-303 Maneeda Tanasarn
80 Aloysious Conzaga 1 -1100 Moses Owugah 279-465 David Delicata
81 Maneeda Tanasarn 0 -1351 Tadao Takeda 326-348 Arun Methaseth
82 Warodom Geamsakul 0 -1402 Arun Methaseth 303-383 Tadao Takeda
HG Atiruth Sakdiyakorn 675