WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Atiruth Sakdiyakorn 8 2317 Moses Owugah 413-409 Worasit Suksaensam
2 Charnrit Khongthan 8 1147 Marut Siriwangso 461-339 Pakorn Nemitrmansuk
3 Marut Siriwangso 8 372 Charnrit Khongthan 339-461 Jason Katz-Brown
4 Jason Katz-Brown 7 820 Adrian Tamas 560-385 Marut Siriwangso
5 Pakorn Nemitrmansuk 7 738 Noppadol Dechat 459-414 Charnrit Khongthan
6 Nawapadol Sayavesa 7 690 Panupol Sujjayakorn 423-462 Adrian Tamas
7 Akshay Bhandarkar 7 216 Charnwit Sukhu 394-362 Jakkrit Klaphajone
8 Sarah Law 6 3119 Pachara Tritipthanak514-366 Sujit Ungpakorn
9 Maiyarit Wiwat 6 675 Harshan Lamabad 440-356 Apirat Choomai
10 Lukeman Owolabi 6 564 Chris May 522-304 Noppadol Dechat
11 Preedee Khongthanara 6 517 Mpakaboari Jack 477-299 Phuttaphong Moolasar
12 Alastair Richards 6 445 Hubert Wee 446-368 Alastair Richards
13 Jakkrit Klaphajone 6 405 Yeo Kian Hung 414-470 Akshay Bhandarkar
14 Panupol Sujjayakorn 6 342 Nawapadol Sayavesa 462-423 Charnwit Sukhu
15 Yeo Kian Hung 6 292 Jakkrit Klaphajone 470-414 Tan Jin Chor
16 Charnwit Sukhu 6 275 Akshay Bhandarkar 362-394 Panupol Sujjayakorn
17 Noppadol Dechat 6 188 Pakorn Nemitrmansuk 414-459 Lukeman Owolabi
18 Manop Phiphat 6 178 Tony Sim 448-316 Nigel Richards
19 Adrian Tamas 6 80 Jason Katz-Brown 385-560 Nawapadol Sayavesa
20 Apirat Choomai 6 67 Komol Panyasoponlert474-456 Maiyarit Wiwat
21 Phuttaphong Moolasar 6 -27 Tan Jin Chor 514-414 Preedee Khongthanara
22 Thanapong Kukiet 5.5 353 Cheah Siu Hean 517-373 Tony Sim
23 Thacha Koowirat 5.5 320 Shim Yen Nee 447-380 Weera Saengsit
24 Sujit Ungpakorn 5 2989 Aloysious Conzaga 297-462 Jean McArthur
25 Harshan Lamabad 5 615 Maiyarit Wiwat 356-440 Odette Rio
26 Prachya Pitapho 5 559 Alberto Palomo 316-311 Paul Richards AUS
27 Weera Saengsit 5 509 Odette Rio 526-410 Thacha Koowirat
28 Cheah Siu Hean 5 479 Thanapong Kukiet 373-517 Komol Panyasoponlert
29 Nigel Richards 5 461 Nigel Richards - Manop Phiphat
30 Hubert Wee 5 422 Alastair Richards 368-446 Chris May
31 Taewan Sutthasin 5 310 John Barker 561-273 Piengkamol Intarasuw
32 Tan Jin Chor 5 307 Phuttaphong Moolasar414-514 Yeo Kian Hung
33 Komol Panyasoponlert 5 285 Apirat Choomai 456-474 Cheah Siu Hean
34 Chollapat Itthiaree 5 224 Gerry Carter 488-425 Paul Richards AUS
35 Julian McKail 5 188 Jean McArthur 470-336 Olobatoke Aka
36 Charae Worapotpisut 5 182 Piengkamol Intarasuw367-332 Gerry Carter
37 Dianne Ward 5 156 Graham Buckingham 471-303 Ayorinde Saidu
38 Odette Rio 5 149 Weera Saengsit 410-526 Harshan Lamabad
39 Chris May 5 131 Lukeman Owolabi 304-522 Hubert Wee
40 Geoff Thevenot 5 86 Daniel Srichawla 420-381 Graham Buckingham
41 Helen Gipson 5 -110 Ayorinde Saidu 506-300 Michael Tang
42 Michael Tang 5 -114 Paul Richards AUS 407-351 Helen Gipson
43 Olobatoke Aka 5 -234 Amnuay Ploysangngam 381-352 Julian McKail
44 Karen Richards 5 -354 Ricky Purnomo 516-441 Alberto Palomo
45 Tony Sim 4.5 80 Manop Phiphat 316-448 Thanapong Kukiet
46 Montien Choltichanan 4 93 Alberto Palomo 411-311 Ricky Purnomo
47 Shim Yen Nee 4 86 Thacha Koowirat 380-447 Mpakaboari Jack
48 Peter Arreola 4 58 Pachara Tritipthanak473-366 John Barker
49 Sanmi Odelana 4 -30 Prachya Pitapho 378-316 Worasit Suksaensam
50 Paul Richards AUS 4 -41 Michael Tang 351-407 Chollapat Itthiaree
51 Ayorinde Saidu 4 -48 Helen Gipson 300-506 Dianne Ward
52 Jocelyn Lor 4 -85 Tadao Takeda 423-357 Visan Vongthanasun
53 Gerry Carter 4 -127 Chollapat Itthiaree 425-488 Charae Worapotpisut
54 Worasit Suksaensam 4 -207 Pichai Limprasert 443-380 Sanmi Odelana
55 Mpakaboari Jack 4 -213 Preedee Khongthanara299-477 Shim Yen Nee
56 Olajide Akinyemi 4 -314 Farrouq Sanni 479-316 Moses Owugah
57 Graham Buckingham 4 -371 Dianne Ward 303-471 Geoff Thevenot
58 Piengkamol Intarasuw 4 -405 Charae Worapotpisut 332-367 Taewan Sutthasin
59 Thepparit Wichaya 4 -648 Allen Egbe 484-332 Amnuay Ploysangngam
60 Moses Owugah 3.5 -862 Olga Visser 409-356 Olajide Akinyemi
61 Cecilia Ruto 3 120 Visan Vongthanasun 439-344 Pachara Tritipthanak
62 Ricky Purnomo 3 -291 Karen Richards 441-516 Montien Choltichanan
63 Alberto Palomo 3 -335 Montien Choltichanan311-411 Karen Richards
64 David Delicata 3 -344 Chaiwat Wuthinitikor402-373 Suthiraphan Assarat
65 Pichai Limprasert 3 -352 Worasit Suksaensam 380-443 Jean McArthur
66 Jean McArthur 3 -575 Julian McKail 336-470 Pichai Limprasert
67 Daniel Srichawla 3 -709 Geoff Thevenot 381-420 Prachya Pitapho
68 Amnuay Ploysangngam 3 -842 Olobatoke Aka 352-381 Thepparit Wichaya
69 Visan Vongthanasun 3 -900 Cecilia Ruto 344-439 Jocelyn Lor
70 Tadao Takeda 3 -930 Jocelyn Lor 357-423 Chaiwat Wuthinitikor
71 John Barker 3 -1061 Taewan Sutthasin 273-561 Peter Arreola
72 Aloysious Conzaga 3 -1336 Warodom Geamsakul 462-301 Olga Visser
73 Arun Methaseth 2.5 -534 Suthiraphan Assarat 415-415 Allen Egbe
74 Chaiwat Wuthinitikor 2.5 -769 David Delicata 373-402 Tadao Takeda
75 Suthiraphan Assarat 2.5 -1303 Arun Methaseth 415-415 David Delicata
76 Antonio Malonzo 2 -297 Maneeda Tanasarn 353-313 Warodom Geamsakul
77 Allen Egbe 2 -569 Thepparit Wichaya 332-484 Arun Methaseth
78 Pachara Tritipthanak 2 -1190 Peter Arreola 366-473 Cecilia Ruto
79 Olga Visser 2 -1549 Moses Owugah 356-409 Aloysious Conzaga
80 Farrouq Sanni 1.5 -1464 Olajide Akinyemi 316-479 Maneeda Tanasarn
81 Maneeda Tanasarn 1 -1467 Antonio Malonzo 313-353 Farrouq Sanni
82 Warodom Geamsakul 0 -1602 Aloysious Conzaga 301-462 Antonio Malonzo
HG Atiruth Sakdiyakorn 675