WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics WYSC
Results for WYSC
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Oluwafemi Akinlosotu 10 1311 William Kang 471-378 Worawut Thamrongwara
2 Worawut Thamrongwara 8 933 Ker Jen Ho 464-350 Oluwafemi Akinlosotu
3 Preedee Khongthanara 8 906 Ng Li Ki 411-374 Ker Jen Ho
4 Ng Li Ki 8 725 Preedee Khongthanara374-411 William Kang
5 William Kang 8 514 Oluwafemi Akinlosotu378-471 Ng Li Ki
6 Tawan Paepholsiri 8 497 Kitty-Jean Laginha 513-351 Jessica Pratesi
7 Wong Zhi Yuan 7 1014 Jessica Pratesi 457-340 Kitty-Jean Laginha
8 Sirinapa Srinornil 7 547 Yasiru Fernando 381-346 Mohd Bin Abdul Suma
9 Ker Jen Ho 7 525 Worawut Thamrongwara350-464 Preedee Khongthanara
10 Mohd Bin Abdul Suma 7 494 Natasha Podesser 451-375 Sirinapa Srinornil
11 Ransi Weerasooriya 7 367 Shahzaib Khatri 460-441 Michael McKenna
12 Jayden Kuhne 7 349 Vinnith Ramamurti 497-315 Pranav Kaarthik
13 Victor Gwee 7 301 Michael McKenna 422-312 Shahzaib Khatri
14 Kitty-Jean Laginha 7 275 Tawan Paepholsiri 351-513 Wong Zhi Yuan
15 Pathorn Kiewvichai 7 -108 Umair Khalidi 380-314 Kobtun Khongthanarat
16 Jagan Narayanan 6 508 Mae Villagonzalo 431-299 Natasha Podesser
17 Jessica Pratesi 6 468 Wong Zhi Yuan 340-457 Tawan Paepholsiri
18 Kobtun Khongthanarat 6 461 Cheong Yi Wei 407-397 Pathorn Kiewvichai
19 Arvinran Rajendran 6 360 Thanaphong Thiamsee 480-317 John Carlo Peralta
20 John Carlo Peralta 6 286 Joe Leqoalane 389-379 Arvinran Rajendran
21 Yeshan Jayasuriya 6 265 Aldrin Escalante 467-371 Shahroz Zamir Ansari
22 Shahzaib Khatri 6 225 Ransi Weerasooriya 441-460 Victor Gwee
23 Michael McKenna 6 214 Victor Gwee 312-422 Ransi Weerasooriya
24 Looi Yih Feng 6 183 Shahroz Zamir Ansari451-434 Mae Villagonzalo
25 Thanaphong Thiamsee 6 137 Arvinran Rajendran 317-480 Vinnith Ramamurti
26 Vinnith Ramamurti 6 95 Jayden Kuhne 315-497 Thanaphong Thiamsee
27 Jamin Dispanya 6 26 Pranav Kaarthik 393-286 Tanvi Binani
28 Matthew Malitao 6 8 Joy Policher 439-346 Marvi Delfin
29 Dylan D'Souza 6 -12 Lim Mao Fong 453-303 Migara Jayasinghe
30 Pranav Kaarthik 6 -58 Jamin Dispanya 286-393 Jayden Kuhne
31 Marvi Delfin 6 -70 Natthapath Chanka 408-369 Matthew Malitao
32 Joe Leqoalane 6 -95 John Carlo Peralta 379-389 Umair Khalidi
33 Umair Khalidi 6 -263 Pathorn Kiewvichai 314-380 Joe Leqoalane
34 Migara Jayasinghe 5.5 300 Cheong Yi Hua 356-335 Dylan D'Souza
35 Cheong Yi Wei 5 421 Kobtun Khongthanarat397-407 Yasiru Fernando
36 Yasiru Fernando 5 376 Sirinapa Srinornil 346-381 Cheong Yi Wei
37 Natasha Podesser 5 202 Mohd Bin Abdul Suma 375-451 Jagan Narayanan
38 Shahroz Zamir Ansari 5 157 Looi Yih Feng 434-451 Yeshan Jayasuriya
39 Tim Butcher 5 96 Irwin Goh Hong Jin 426-277 Phillip Hamilton
40 Minhaj Uddin Ahmad 5 62 Tanvi Binani 458-278 Vladimir Bacani
41 Traci Malitao 5 59 Opeuluwa Adewale 403-381 Cheong Yi Hua
42 Mae Villagonzalo 5 -27 Jagan Narayanan 299-431 Looi Yih Feng
43 Vladimir Bacani 5 -52 Phillip Hamilton 452-347 Minhaj Uddin Ahmad
44 Vinu Wijesekara 5 -139 Kim Rubina 385-329 Nishan Perera
45 Nishan Perera 5 -146 Richmon Geminiano 439-335 Vinu Wijesekara
46 Tanvi Binani 5 -157 Minhaj Uddin Ahmad 278-458 Jamin Dispanya
47 Joy Policher 5 -179 Matthew Malitao 346-439 Lim Mao Fong
48 Lim Mao Fong 5 -263 Dylan D'Souza 303-453 Joy Policher
49 Muhammad Jahanzaib 5 -277 Siva Sethupathy 404-345 Natthapath Chanka
50 Jack Durand 5 -390 Mark Hettiaratchi 391-346 Siva Sethupathy
51 Cheong Yi Hua 4 214 Migara Jayasinghe 335-356 Traci Malitao
52 Sasika Jayasuriya 4 126 Albert Leealcovendes411-306 Javeria Arshad Mirza
53 Javeria Arshad Mirza 4 56 Tsholofelo Modise 407-346 Sasika Jayasuriya
54 Opeuluwa Adewale 4 -35 Traci Malitao 381-403 Irwin Goh Hong Jin
55 Nicholas Tan 4 -36 Fatima Arif Pabaney 432-311 Khiel Acasili
56 Dinuk De Silva 4 -67 Khiel Acasili 405-388 Fatima Arif Pabaney
57 Sharsindra Pratheen 4 -162 Faraad Moyce 414-376 Richmon Geminiano
58 Kim Rubina 4 -163 Vinu Wijesekara 329-385 Aldrin Escalante
59 Irwin Goh Hong Jin 4 -165 Tim Butcher 277-426 Opeuluwa Adewale
60 Phillip Hamilton 4 -175 Vladimir Bacani 347-452 Tim Butcher
61 Aldrin Escalante 4 -178 Yeshan Jayasuriya 371-467 Kim Rubina
62 Natthapath Chanka 4 -310 Marvi Delfin 369-408 Muhammad Jahanzaib
63 Angelica Frogosa 4 -319 Timilehin Dare 460-265 Dianna Rose Serq
64 Dianna Rose Serq 4 -369 Meenakshi Sethupathy386-320 Angelica Frogosa
65 Siva Sethupathy 4 -423 Muhammad Jahanzaib 345-404 Jack Durand
66 Tsholofelo Modise 4 -597 Javeria Arshad Mirza346-407 Albert Leealcovendes
67 Albert Leealcovendes 3.5 -174 Sasika Jayasuriya 306-411 Tsholofelo Modise
68 Khiel Acasili 3 -109 Dinuk De Silva 388-405 Nicholas Tan
69 Fatima Arif Pabaney 3 -223 Nicholas Tan 311-432 Dinuk De Silva
70 Yousuf Baqir 3 -411 Balaji Sreevatsan 407-340 Wilson Hioe
71 Ralph Manasala 3 -422 Wilson Hioe 405-360 Faraad Moyce
72 Richmon Geminiano 3 -474 Nishan Perera 335-439 Sharsindra Pratheen
73 Meenakshi Sethupathy 3 -502 Dianna Rose Serq 320-386 Mark Hettiaratchi
74 Calvin Wiselim 3 -660 Benjamin Choo 417-290 Jessie Hannah David
75 Mark Hettiaratchi 3 -660 Jack Durand 346-391 Meenakshi Sethupathy
76 Balaji Sreevatsan 2 -457 Yousuf Baqir 340-407 Benjamin Choo
77 Faraad Moyce 2 -516 Sharsindra Pratheen 376-414 Ralph Manasala
78 Wilson Hioe 2 -530 Ralph Manasala 360-405 Yousuf Baqir
79 Benjamin Choo 2 -534 Calvin Wiselim 290-417 Balaji Sreevatsan
80 Elijah Paraiso 2 -543 Jessie Hannah David 375-245 Timilehin Dare
81 Timilehin Dare 2 -882 Angelica Frogosa 265-460 Elijah Paraiso
82 Jessie Hannah David 0 -1731 Elijah Paraiso 245-375 Calvin Wiselim
HG Shahroz Zamir Ansari 610