WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics WYSC
Results for WYSC
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Oluwafemi Akinlosotu 13 1301 Kitty-Jean Laginha 389-357 Jagan Narayanan
2 Preedee Khongthanara 11 1221 Tawan Paepholsiri 439-398 Kobtun Khongthanarat
3 William Kang 11 816 Wong Zhi Yuan 400-406 Tawan Paepholsiri
4 Ker Jen Ho 10 738 Sirinapa Srinornil 510-324 Kitty-Jean Laginha
5 Kobtun Khongthanarat 10 736 Ng Li Ki 424-312 Preedee Khongthanara
6 Tawan Paepholsiri 10 497 Preedee Khongthanara398-439 William Kang
7 Ransi Weerasooriya 10 312 Victor Gwee 355-347 Wong Zhi Yuan
8 Wong Zhi Yuan 9 975 William Kang 406-400 Ransi Weerasooriya
9 Jagan Narayanan 9 740 Worawut Thamrongwara339-384 Oluwafemi Akinlosotu
10 Worawut Thamrongwara 9 683 Jagan Narayanan 384-339 Michael McKenna
11 Michael McKenna 9 647 Minhaj Uddin Ahmad 484-387 Worawut Thamrongwara
12 Ng Li Ki 9 456 Kobtun Khongthanarat312-424 Sirinapa Srinornil
13 Sirinapa Srinornil 9 438 Ker Jen Ho 324-510 Ng Li Ki
14 Jayden Kuhne 9 332 Looi Yih Feng 417-356 Joy Policher
15 Joy Policher 9 324 Vinnith Ramamurti 402-320 Jayden Kuhne
16 Kitty-Jean Laginha 9 285 Oluwafemi Akinlosotu357-389 Ker Jen Ho
17 Shahzaib Khatri 9 280 Pranav Kaarthik 489-308 Dylan D'Souza
18 Jamin Dispanya 9 91 Marvi Delfin 402-283 Pathorn Kiewvichai
19 Migara Jayasinghe 8.5 565 Pathorn Kiewvichai 434-303 Natasha Podesser
20 Jessica Pratesi 8 660 Mohd Bin Abdul Suma 441-328 Yeshan Jayasuriya
21 Natasha Podesser 8 602 Cheong Yi Wei 399-346 Migara Jayasinghe
22 Yasiru Fernando 8 393 Arvinran Rajendran 327-433 Victor Gwee
23 Cheong Yi Hua 8 392 Irwin Goh Hong Jin 375-355 Arvinran Rajendran
24 Arvinran Rajendran 8 379 Yasiru Fernando 433-327 Cheong Yi Hua
25 Victor Gwee 8 359 Ransi Weerasooriya 347-355 Yasiru Fernando
26 Traci Malitao 8 336 Yeshan Jayasuriya 346-246 Irwin Goh Hong Jin
27 Looi Yih Feng 8 293 Jayden Kuhne 356-417 Vinnith Ramamurti
28 Vinnith Ramamurti 8 175 Joy Policher 320-402 Looi Yih Feng
29 Thanaphong Thiamsee 8 119 Vinu Wijesekara 383-372 Sharsindra Pratheen
30 Dylan D'Souza 8 5 Joe Leqoalane 327-374 Shahzaib Khatri
31 Matthew Malitao 8 4 Sharsindra Pratheen 449-349 Vinu Wijesekara
32 Pranav Kaarthik 8 0 Shahzaib Khatri 308-489 Marvi Delfin
33 Nishan Perera 8 -48 Lim Mao Fong 430-391 Joe Leqoalane
34 Marvi Delfin 8 -88 Jamin Dispanya 283-402 Pranav Kaarthik
35 Joe Leqoalane 8 -329 Dylan D'Souza 374-327 Nishan Perera
36 Pathorn Kiewvichai 8 -445 Migara Jayasinghe 303-434 Jamin Dispanya
37 Albert Leealcovendes 7.5 46 Umair Khalidi 416-336 Lim Mao Fong
38 Yeshan Jayasuriya 7 289 Traci Malitao 246-346 Jessica Pratesi
39 Irwin Goh Hong Jin 7 246 Cheong Yi Hua 355-375 Traci Malitao
40 Shahroz Zamir Ansari 7 184 John Carlo Peralta 415-391 Cheong Yi Wei
41 Mohd Bin Abdul Suma 7 70 Jessica Pratesi 328-441 Minhaj Uddin Ahmad
42 Minhaj Uddin Ahmad 7 41 Michael McKenna 387-484 Mohd Bin Abdul Suma
43 Tim Butcher 7 32 Mae Villagonzalo 448-360 Aldrin Escalante
44 Vinu Wijesekara 7 6 Thanaphong Thiamsee 372-383 Matthew Malitao
45 Muhammad Jahanzaib 7 -102 Angelica Frogosa 382-293 Umair Khalidi
46 Sharsindra Pratheen 7 -178 Matthew Malitao 349-449 Thanaphong Thiamsee
47 Lim Mao Fong 7 -300 Nishan Perera 391-430 Albert Leealcovendes
48 Cheong Yi Wei 6 324 Natasha Podesser 346-399 Shahroz Zamir Ansari
49 Khiel Acasili 6 73 Jack Durand 391-319 Angelica Frogosa
50 John Carlo Peralta 6 -56 Shahroz Zamir Ansari391-415 Dinuk De Silva
51 Nicholas Tan 6 -67 Richmon Geminiano 359-341 Balaji Sreevatsan
52 Fatima Arif Pabaney 6 -71 Opeuluwa Adewale 322-328 Mae Villagonzalo
53 Dinuk De Silva 6 -104 Vladimir Bacani 328-448 John Carlo Peralta
54 Sasika Jayasuriya 6 -104 Kim Rubina 393-312 Vladimir Bacani
55 Vladimir Bacani 6 -128 Dinuk De Silva 448-328 Sasika Jayasuriya
56 Aldrin Escalante 6 -141 Tanvi Binani 301-382 Tim Butcher
57 Tanvi Binani 6 -205 Aldrin Escalante 382-301 Meenakshi Sethupathy
58 Opeuluwa Adewale 6 -225 Fatima Arif Pabaney 328-322 Kim Rubina
59 Mae Villagonzalo 6 -228 Tim Butcher 360-448 Fatima Arif Pabaney
60 Siva Sethupathy 6 -485 Dianna Rose Serq 430-313 Tsholofelo Modise
61 Angelica Frogosa 6 -491 Muhammad Jahanzaib 293-382 Khiel Acasili
62 Tsholofelo Modise 6 -532 Natthapath Chanka 344-292 Siva Sethupathy
63 Umair Khalidi 6 -682 Albert Leealcovendes336-416 Muhammad Jahanzaib
64 Javeria Arshad Mirza 5 91 Balaji Sreevatsan 432-250 Calvin Wiselim
65 Kim Rubina 5 -219 Sasika Jayasuriya 312-393 Opeuluwa Adewale
66 Balaji Sreevatsan 5 -243 Javeria Arshad Mirza250-432 Nicholas Tan
67 Faraad Moyce 5 -282 Elijah Paraiso 397-281 Yousuf Baqir
68 Phillip Hamilton 5 -427 Calvin Wiselim 411-300 Richmon Geminiano
69 Ralph Manasala 5 -503 Meenakshi Sethupathy406-371 Benjamin Choo
70 Meenakshi Sethupathy 5 -505 Ralph Manasala 371-406 Tanvi Binani
71 Dianna Rose Serq 5 -609 Siva Sethupathy 313-430 Jack Durand
72 Jack Durand 5 -659 Khiel Acasili 319-391 Dianna Rose Serq
73 Calvin Wiselim 5 -706 Phillip Hamilton 300-411 Javeria Arshad Mirza
74 Mark Hettiaratchi 5 -768 Yousuf Baqir 391-335 Jessie Hannah David
75 Yousuf Baqir 4 -353 Mark Hettiaratchi 335-391 Faraad Moyce
76 Wilson Hioe 4 -561 Jessie Hannah David 321-297 Timilehin Dare
77 Richmon Geminiano 4 -589 Nicholas Tan 341-359 Phillip Hamilton
78 Benjamin Choo 4 -669 Timilehin Dare 351-405 Ralph Manasala
79 Natthapath Chanka 4 -725 Tsholofelo Modise 292-344 Elijah Paraiso
80 Timilehin Dare 4 -987 Benjamin Choo 405-351 Wilson Hioe
81 Elijah Paraiso 3 -759 Faraad Moyce 281-397 Natthapath Chanka
82 Jessie Hannah David 0 -1983 Wilson Hioe 297-321 Mark Hettiaratchi
HG Shahroz Zamir Ansari 610