WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics WYSC
Results for WYSC
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Preedee Khongthanara 13 1320 Ransi Weerasooriya 403-362 Oluwafemi Akinlosotu
2 Oluwafemi Akinlosotu 13 1128 Ker Jen Ho 304-448 Preedee Khongthanara
3 William Kang 13 984 Kobtun Khongthanarat448-296 Ker Jen Ho
4 Ker Jen Ho 12 1016 Oluwafemi Akinlosotu448-304 William Kang
5 Jagan Narayanan 11 842 Michael McKenna 452-379 Sirinapa Srinornil
6 Sirinapa Srinornil 11 720 Jayden Kuhne 455-262 Jagan Narayanan
7 Tawan Paepholsiri 11 530 Wong Zhi Yuan 399-350 Shahzaib Khatri
8 Shahzaib Khatri 11 308 Jamin Dispanya 393-381 Tawan Paepholsiri
9 Ransi Weerasooriya 11 276 Preedee Khongthanara362-403 Natasha Podesser
10 Natasha Podesser 10 924 Jessica Pratesi 557-312 Ransi Weerasooriya
11 Michael McKenna 10 740 Jagan Narayanan 379-452 Worawut Thamrongwara
12 Worawut Thamrongwara 10 552 Ng Li Ki 467-432 Michael McKenna
13 Traci Malitao 10 542 Arvinran Rajendran 415-311 Kobtun Khongthanarat
14 Kobtun Khongthanarat 10 526 William Kang 296-448 Traci Malitao
15 Cheong Yi Hua 10 520 Victor Gwee 414-386 Vinnith Ramamurti
16 Vinnith Ramamurti 10 472 Dylan D'Souza 485-340 Cheong Yi Hua
17 Kitty-Jean Laginha 10 400 Joy Policher 527-278 Pranav Kaarthik
18 Pranav Kaarthik 10 193 Matthew Malitao 421-356 Kitty-Jean Laginha
19 Jayden Kuhne 10 188 Sirinapa Srinornil 262-455 Nishan Perera
20 Nishan Perera 10 143 Marvi Delfin 416-376 Jayden Kuhne
21 Migara Jayasinghe 9.5 707 Yasiru Fernando 522-303 Wong Zhi Yuan
22 Wong Zhi Yuan 9 921 Tawan Paepholsiri 350-399 Migara Jayasinghe
23 Jessica Pratesi 9 548 Natasha Podesser 312-557 Victor Gwee
24 Victor Gwee 9 424 Cheong Yi Hua 386-414 Jessica Pratesi
25 Ng Li Ki 9 332 Worawut Thamrongwara432-467 Matthew Malitao
26 Matthew Malitao 9 255 Pranav Kaarthik 356-421 Ng Li Ki
27 Mohd Bin Abdul Suma 9 253 Vinu Wijesekara 490-356 Thanaphong Thiamsee
28 Thanaphong Thiamsee 9 201 Looi Yih Feng 376-394 Mohd Bin Abdul Suma
29 Looi Yih Feng 9 159 Thanaphong Thiamsee 394-376 Jamin Dispanya
30 Jamin Dispanya 9 40 Shahzaib Khatri 381-393 Looi Yih Feng
31 Joy Policher 9 26 Kitty-Jean Laginha 278-527 Joe Leqoalane
32 Joe Leqoalane 9 -409 Albert Leealcovendes375-304 Joy Policher
33 Pathorn Kiewvichai 9 -513 Yeshan Jayasuriya 338-445 Albert Leealcovendes
34 Albert Leealcovendes 8.5 43 Joe Leqoalane 304-375 Pathorn Kiewvichai
35 Cheong Yi Wei 8 581 Lim Mao Fong 451-327 Yeshan Jayasuriya
36 Yeshan Jayasuriya 8 263 Pathorn Kiewvichai 445-338 Cheong Yi Wei
37 Arvinran Rajendran 8 175 Traci Malitao 311-415 Shahroz Zamir Ansari
38 Shahroz Zamir Ansari 8 138 Irwin Goh Hong Jin 379-292 Arvinran Rajendran
39 Yasiru Fernando 8 81 Migara Jayasinghe 303-522 Tim Butcher
40 Tim Butcher 8 57 Sharsindra Pratheen 350-374 Yasiru Fernando
41 Vladimir Bacani 8 12 Fatima Arif Pabaney 386-359 Tanvi Binani
42 Tanvi Binani 8 6 Opeuluwa Adewale 411-266 Vladimir Bacani
43 Dinuk De Silva 8 5 Aldrin Escalante 412-328 Muhammad Jahanzaib
44 Muhammad Jahanzaib 8 -87 Minhaj Uddin Ahmad 291-268 Dinuk De Silva
45 Dylan D'Souza 8 -156 Vinnith Ramamurti 340-485 Sharsindra Pratheen
46 Sharsindra Pratheen 8 -254 Tim Butcher 374-350 Dylan D'Souza
47 Marvi Delfin 8 -256 Nishan Perera 376-416 Umair Khalidi
48 Umair Khalidi 8 -673 Javeria Arshad Mirza371-370 Marvi Delfin
49 Irwin Goh Hong Jin 7 57 Shahroz Zamir Ansari292-379 John Carlo Peralta
50 John Carlo Peralta 7 48 Khiel Acasili 434-305 Irwin Goh Hong Jin
51 Fatima Arif Pabaney 7 -30 Vladimir Bacani 359-386 Minhaj Uddin Ahmad
52 Minhaj Uddin Ahmad 7 -31 Muhammad Jahanzaib 268-291 Fatima Arif Pabaney
53 Nicholas Tan 7 -107 Sasika Jayasuriya 351-279 Balaji Sreevatsan
54 Balaji Sreevatsan 7 -115 Kim Rubina 322-306 Nicholas Tan
55 Mae Villagonzalo 7 -282 Siva Sethupathy 374-360 Opeuluwa Adewale
56 Opeuluwa Adewale 7 -290 Tanvi Binani 266-411 Mae Villagonzalo
57 Tsholofelo Modise 7 -398 Angelica Frogosa 473-322 Dianna Rose Serq
58 Dianna Rose Serq 7 -402 Ralph Manasala 434-293 Tsholofelo Modise
59 Vinu Wijesekara 7 -444 Mohd Bin Abdul Suma 356-490 Mark Hettiaratchi
60 Mark Hettiaratchi 7 -454 Calvin Wiselim 418-309 Vinu Wijesekara
61 Siva Sethupathy 7 -482 Mae Villagonzalo 360-374 Lim Mao Fong
62 Lim Mao Fong 7 -492 Cheong Yi Wei 327-451 Siva Sethupathy
63 Angelica Frogosa 7 -565 Tsholofelo Modise 322-473 Javeria Arshad Mirza
64 Javeria Arshad Mirza 6 150 Umair Khalidi 370-371 Angelica Frogosa
65 Khiel Acasili 6 -133 John Carlo Peralta 305-434 Aldrin Escalante
66 Aldrin Escalante 6 -274 Dinuk De Silva 328-412 Khiel Acasili
67 Sasika Jayasuriya 6 -289 Nicholas Tan 279-351 Phillip Hamilton
68 Phillip Hamilton 6 -414 Faraad Moyce 404-381 Sasika Jayasuriya
69 Wilson Hioe 6 -422 Elijah Paraiso 333-323 Benjamin Choo
70 Benjamin Choo 6 -445 Yousuf Baqir 397-373 Wilson Hioe
71 Natthapath Chanka 6 -496 Jessie Hannah David 357-239 Richmon Geminiano
72 Richmon Geminiano 6 -517 Timilehin Dare 382-320 Natthapath Chanka
73 Jack Durand 6 -700 Meenakshi Sethupathy380-355 Kim Rubina
74 Kim Rubina 5 -315 Balaji Sreevatsan 306-322 Jack Durand
75 Faraad Moyce 5 -334 Phillip Hamilton 381-404 Yousuf Baqir
76 Yousuf Baqir 5 -348 Benjamin Choo 373-397 Faraad Moyce
77 Meenakshi Sethupathy 5 -596 Jack Durand 355-380 Ralph Manasala
78 Ralph Manasala 5 -844 Dianna Rose Serq 293-434 Meenakshi Sethupathy
79 Calvin Wiselim 5 -875 Mark Hettiaratchi 309-418 Timilehin Dare
80 Timilehin Dare 4 -1178 Richmon Geminiano 320-382 Calvin Wiselim
81 Elijah Paraiso 3 -880 Wilson Hioe 323-333 Jessie Hannah David
82 Jessie Hannah David 0 -2306 Natthapath Chanka 239-357 Elijah Paraiso
HG Shahroz Zamir Ansari 610