WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Javeria Arshad Mirza 10 937 Yasiru Fernando 409-349 William Kang
2 William Kang 10 597 Michael McKenna 398-269 Javeria Arshad Mirza
3 Michael McKenna 9 781 William Kang 269-398 Tawan Paepholsiri
4 Tawan Paepholsiri 9 701 Tim Bryant 455-421 Michael McKenna
5 Cheong Yi Wei 9 615 Somphong Phosai 450-325 Yasiru Fernando
6 Jessica Pratesi 8 687 Sinatarn Pattanasuwa392-377 Yeshan Jayasuriya
7 Sanchit Kapoor 8 642 Meagan Thorpe 465-290 Omari Atiba Blake
8 Yeshan Jayasuriya 8 557 Muhammad Jahanzaib 411-405 Jessica Pratesi
9 Omari Atiba Blake 8 552 Mariam Arif 449-295 Sanchit Kapoor
10 Yasiru Fernando 8 500 Javeria Arshad Mirza349-409 Cheong Yi Wei
11 Tim Bryant 8 371 Tawan Paepholsiri 421-455 Somphong Phosai
12 Somphong Phosai 8 76 Cheong Yi Wei 325-450 Tim Bryant
13 Javeria Salman 8 -303 Threerut Yangkon 384-382 Jack Durand
14 Jack Durand 7.5 818 Ransi Weerasooriya 391-337 Javeria Salman
15 Migara Jayasinghe 7 661 Siriwat Suttapintu 440-371 Ying Ming Poh
16 Sinatarn Pattanasuwa 7 520 Jessica Pratesi 377-392 Muhammad Jahanzaib
17 Muhammad Jahanzaib 7 510 Yeshan Jayasuriya 405-411 Sinatarn Pattanasuwa
18 Navya Zaveri 7 503 Yash Gandhi 459-304 Amir Andi
19 Nuttapong Pholthip 7 360 Amir Andi 402-377 Mariam Arif
20 Joe Knapper 7 194 Maree Farlow 420-278 Yash Gandhi
21 Threerut Yangkon 7 189 Javeria Salman 382-384 Ransi Weerasooriya
22 Ransi Weerasooriya 7 -36 Jack Durand 337-391 Threerut Yangkon
23 Matthew Wong Sang 7 -155 Eden Choo 426-391 Meagan Thorpe
24 Marvi Delfin 6.5 514 Ying Ming Poh 349-330 Eden Choo
25 Hayati Rassool 6 653 Shrinidhi Prakash 347-343 Siriwat Suttapintu
26 Ying Ming Poh 6 536 Marvi Delfin 330-349 Migara Jayasinghe
27 Amir Andi 6 382 Nuttapong Pholthip 377-402 Navya Zaveri
28 Cheong Yi Hua 6 349 Kenorian Smith 385-183 Lambhotharan Yogan
29 Muhammad Shahbaz 6 59 Zara Ali 440-258 Bradley Robbins
30 Mariam Arif 6 -25 Omari Atiba Blake 295-449 Nuttapong Pholthip
31 Sasika Jayasuriya 6 -47 Chibudom Ihejirika 370-214 Kukiat Khunpanitchot
32 Bradley Robbins 6 -52 Lambhotharan Yogan 429-420 Muhammad Shahbaz
33 Yash Gandhi 6 -100 Navya Zaveri 304-459 Joe Knapper
34 Meagan Thorpe 6 -177 Sanchit Kapoor 290-465 Matthew Wong Sang
35 Maree Farlow 6 -449 Joe Knapper 278-420 Naravit Nathapukdi
36 Naravit Nathapukdi 5.5 599 Natasha Pratesi 369-401 Maree Farlow
37 Eden Choo 5.5 526 Matthew Wong Sang 391-426 Marvi Delfin
38 Natasha Pratesi 5.5 -21 Naravit Nathapukdi 401-369 Shrinidhi Prakash
39 Arham Abidi 5 293 Pese Alo 412-242 Sumbul Siddiqui
40 Siriwat Suttapintu 5 108 Migara Jayasinghe 371-440 Hayati Rassool
41 Lambhotharan Yogan 5 13 Bradley Robbins 420-429 Cheong Yi Hua
42 Sumbul Siddiqui 5 -155 Kukiat Khunpanitchot383-337 Arham Abidi
43 Kukiat Khunpanitchot 5 -271 Sumbul Siddiqui 337-383 Sasika Jayasuriya
44 Chibudom Ihejirika 5 -470 Sasika Jayasuriya 214-370 Zara Ali
45 Rangi Collins 5 -563 Mofe Lawal 383-313 Ronnie Bennett
46 Kiran Pal 5 -730 Alice Durand 353-301 Mofe Lawal
47 Zara Ali 5 -918 Muhammad Shahbaz 258-440 Chibudom Ihejirika
48 Oluwadimimu Olayanju 5 -1212 Ben Sloan 277-260 Visarut Ariyakajorn
49 Shrinidhi Prakash 4.5 42 Hayati Rassool 343-347 Natasha Pratesi
50 Visarut Ariyakajorn 4 24 Josh Irvine 469-248 Oluwadimimu Olayanju
51 Kenorian Smith 4 -569 Cheong Yi Hua 183-385 Josh Irvine
52 Ronnie Bennett 4 -631 Tobi Fasuyi 300-305 Rangi Collins
53 Josh Irvine 4 -707 Visarut Ariyakajorn 248-469 Kenorian Smith
54 Tobi Fasuyi 4 -1071 Ronnie Bennett 305-300 Shiksha Rout
55 Mofe Lawal 4 -1078 Rangi Collins 313-383 Kiran Pal
56 Pese Alo 3 -595 Arham Abidi 242-412 Alice Durand
57 Alice Durand 3 -650 Kiran Pal 301-353 Pese Alo
58 Oluwadara Olayanju 2 -1085 Shiksha Rout 325-302 Ben Sloan
59 Ben Sloan 2 -1298 Oluwadimimu Olayanju260-277 Oluwadara Olayanju
60 Shiksha Rout 1 -1501 Oluwadara Olayanju 302-325 Tobi Fasuyi
HG Sinatarn Pattanasuwa 640