WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 William Kang 13 983 Sanchit Kapoor 423-325 Javeria Salman
2 Cheong Yi Wei 11 801 Michael McKenna 400-322 Javeria Arshad Mirza
3 Michael McKenna 11 735 Cheong Yi Wei 322-400 Sanchit Kapoor
4 Javeria Arshad Mirza 11 593 Yeshan Jayasuriya 362-492 Cheong Yi Wei
5 Tawan Paepholsiri 10 761 Javeria Salman 449-320 Sinatarn Pattanasuwa
6 Yeshan Jayasuriya 10 723 Javeria Arshad Mirza492-362 Tim Bryant
7 Sanchit Kapoor 10 638 William Kang 325-423 Michael McKenna
8 Tim Bryant 10 631 Nuttapong Pholthip 355-311 Yeshan Jayasuriya
9 Ransi Weerasooriya 10 131 Somphong Phosai 469-355 Omari Atiba Blake
10 Javeria Salman 10 -274 Tawan Paepholsiri 320-449 William Kang
11 Marvi Delfin 9.5 847 Amir Andi 470-379 Jessica Pratesi
12 Jessica Pratesi 9 826 Omari Atiba Blake 549-330 Marvi Delfin
13 Navya Zaveri 9 750 Migara Jayasinghe 502-331 Ying Ming Poh
14 Sinatarn Pattanasuwa 9 729 Yasiru Fernando 375-416 Tawan Paepholsiri
15 Yasiru Fernando 9 357 Sinatarn Pattanasuwa416-375 Cheong Yi Hua
16 Omari Atiba Blake 9 322 Jessica Pratesi 330-549 Ransi Weerasooriya
17 Joe Knapper 9 315 Cheong Yi Hua 403-348 Bradley Robbins
18 Yash Gandhi 9 -35 Bradley Robbins 423-405 Matthew Wong Sang
19 Jack Durand 8.5 586 Matthew Wong Sang 409-295 Amir Andi
20 Ying Ming Poh 8 719 Muhammad Jahanzaib 315-409 Navya Zaveri
21 Nuttapong Pholthip 8 495 Tim Bryant 311-355 Migara Jayasinghe
22 Muhammad Jahanzaib 8 399 Ying Ming Poh 409-315 Muhammad Shahbaz
23 Muhammad Shahbaz 8 391 Meagan Thorpe 429-343 Muhammad Jahanzaib
24 Migara Jayasinghe 8 383 Navya Zaveri 331-502 Nuttapong Pholthip
25 Cheong Yi Hua 8 362 Joe Knapper 348-403 Yasiru Fernando
26 Sasika Jayasuriya 8 93 Threerut Yangkon 479-278 Eden Choo
27 Bradley Robbins 8 75 Yash Gandhi 405-423 Joe Knapper
28 Matthew Wong Sang 8 -157 Jack Durand 295-409 Yash Gandhi
29 Rangi Collins 8 -270 Maree Farlow 395-279 Threerut Yangkon
30 Somphong Phosai 8 -287 Ransi Weerasooriya 355-469 Arham Abidi
31 Eden Choo 7.5 779 Shrinidhi Prakash 375-305 Sasika Jayasuriya
32 Visarut Ariyakajorn 7 554 Natasha Pratesi 459-344 Hayati Rassool
33 Hayati Rassool 7 418 Naravit Nathapukdi 348-339 Visarut Ariyakajorn
34 Arham Abidi 7 326 Siriwat Suttapintu 297-395 Somphong Phosai
35 Amir Andi 7 314 Marvi Delfin 379-470 Jack Durand
36 Siriwat Suttapintu 7 186 Arham Abidi 395-297 Kenorian Smith
37 Lambhotharan Yogan 7 26 Kukiat Khunpanitchot384-361 Natasha Pratesi
38 Threerut Yangkon 7 -225 Sasika Jayasuriya 278-479 Rangi Collins
39 Mariam Arif 7 -338 Chibudom Ihejirika 426-204 Meagan Thorpe
40 Chibudom Ihejirika 7 -616 Mariam Arif 204-426 Naravit Nathapukdi
41 Mofe Lawal 7 -777 Oluwadimimu Olayanju357-251 Maree Farlow
42 Zara Ali 7 -886 Kiran Pal 363-285 Shrinidhi Prakash
43 Naravit Nathapukdi 6.5 610 Hayati Rassool 339-348 Chibudom Ihejirika
44 Natasha Pratesi 6.5 -54 Visarut Ariyakajorn 344-459 Lambhotharan Yogan
45 Sumbul Siddiqui 6 -32 Kenorian Smith 447-312 Pese Alo
46 Pese Alo 6 -385 Ronnie Bennett 311-300 Sumbul Siddiqui
47 Meagan Thorpe 6 -435 Muhammad Shahbaz 343-429 Mariam Arif
48 Kenorian Smith 6 -469 Sumbul Siddiqui 312-447 Siriwat Suttapintu
49 Josh Irvine 6 -640 Oluwadara Olayanju 347-267 Kukiat Khunpanitchot
50 Maree Farlow 6 -946 Rangi Collins 279-395 Mofe Lawal
51 Shrinidhi Prakash 5.5 -26 Eden Choo 305-375 Zara Ali
52 Kukiat Khunpanitchot 5 -363 Lambhotharan Yogan 361-384 Josh Irvine
53 Tobi Fasuyi 5 -888 Ben Sloan 402-215 Oluwadara Olayanju
54 Kiran Pal 5 -1044 Zara Ali 285-363 Oluwadimimu Olayanju
55 Oluwadimimu Olayanju 5 -1715 Mofe Lawal 251-357 Kiran Pal
56 Alice Durand 4 -701 Shiksha Rout 348-220 Ben Sloan
57 Ronnie Bennett 4 -926 Pese Alo 300-311 Shiksha Rout
58 Oluwadara Olayanju 3 -1183 Josh Irvine 267-347 Tobi Fasuyi
59 Ben Sloan 2 -1561 Tobi Fasuyi 215-402 Alice Durand
60 Shiksha Rout 2 -1625 Alice Durand 220-348 Ronnie Bennett
HG Sinatarn Pattanasuwa 640