WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 William Kang 15 973 Cheong Yi Wei 353-533 Michael McKenna
2 Cheong Yi Wei 14 1096 William Kang 533-353 Javeria Arshad Mirza
3 Michael McKenna 14 955 Javeria Arshad Mirza435-312 William Kang
4 Tawan Paepholsiri 12 808 Jessica Pratesi 421-346 Javeria Salman
5 Tim Bryant 12 577 Javeria Salman 375-351 Jessica Pratesi
6 Javeria Arshad Mirza 12 483 Michael McKenna 312-435 Cheong Yi Wei
7 Jessica Pratesi 11 1065 Tawan Paepholsiri 346-421 Tim Bryant
8 Navya Zaveri 11 913 Yeshan Jayasuriya 456-345 Marvi Delfin
9 Sinatarn Pattanasuwa 11 847 Marvi Delfin 403-381 Yeshan Jayasuriya
10 Muhammad Jahanzaib 11 471 Nuttapong Pholthip 418-389 Lambhotharan Yogan
11 Yasiru Fernando 11 291 Omari Atiba Blake 401-372 Muhammad Shahbaz
12 Bradley Robbins 11 243 Yash Gandhi 386-368 Somphong Phosai
13 Somphong Phosai 11 57 Ransi Weerasooriya 502-377 Bradley Robbins
14 Javeria Salman 11 -230 Tim Bryant 351-375 Tawan Paepholsiri
15 Marvi Delfin 10.5 683 Sinatarn Pattanasuwa381-403 Navya Zaveri
16 Visarut Ariyakajorn 10 841 Jack Durand 438-298 Cheong Yi Hua
17 Sanchit Kapoor 10 556 Muhammad Shahbaz 420-428 Omari Atiba Blake
18 Muhammad Shahbaz 10 541 Sanchit Kapoor 428-420 Yasiru Fernando
19 Yeshan Jayasuriya 10 539 Navya Zaveri 345-456 Sinatarn Pattanasuwa
20 Cheong Yi Hua 10 470 Ying Ming Poh 392-362 Visarut Ariyakajorn
21 Omari Atiba Blake 10 307 Yasiru Fernando 372-401 Sanchit Kapoor
22 Joe Knapper 10 186 Lambhotharan Yogan 393-345 Nuttapong Pholthip
23 Yash Gandhi 10 -59 Bradley Robbins 368-386 Ransi Weerasooriya
24 Mariam Arif 10 -101 Rangi Collins 424-325 Naravit Nathapukdi
25 Ransi Weerasooriya 10 -314 Somphong Phosai 377-502 Yash Gandhi
26 Naravit Nathapukdi 9.5 1222 Eden Choo 450-316 Mariam Arif
27 Jack Durand 9.5 517 Visarut Ariyakajorn 298-438 Ying Ming Poh
28 Ying Ming Poh 9 648 Cheong Yi Hua 362-392 Jack Durand
29 Migara Jayasinghe 9 424 Amir Andi 470-360 Siriwat Suttapintu
30 Nuttapong Pholthip 9 350 Muhammad Jahanzaib 389-418 Joe Knapper
31 Arham Abidi 9 327 Sasika Jayasuriya 360-264 Matthew Wong Sang
32 Siriwat Suttapintu 9 263 Sumbul Siddiqui 359-358 Migara Jayasinghe
33 Lambhotharan Yogan 9 194 Joe Knapper 345-393 Muhammad Jahanzaib
34 Matthew Wong Sang 9 -249 Maree Farlow 358-302 Arham Abidi
35 Rangi Collins 9 -423 Mariam Arif 325-424 Eden Choo
36 Eden Choo 8.5 577 Naravit Nathapukdi 316-450 Rangi Collins
37 Hayati Rassool 8 450 Tobi Fasuyi 413-287 Natasha Pratesi
38 Sumbul Siddiqui 8 236 Siriwat Suttapintu 358-359 Amir Andi
39 Amir Andi 8 167 Migara Jayasinghe 360-470 Sumbul Siddiqui
40 Sasika Jayasuriya 8 -166 Arham Abidi 264-360 Maree Farlow
41 Threerut Yangkon 8 -268 Kenorian Smith 389-347 Mofe Lawal
42 Maree Farlow 8 -917 Matthew Wong Sang 302-358 Sasika Jayasuriya
43 Chibudom Ihejirika 8 -1036 Mofe Lawal 315-246 Kenorian Smith
44 Shrinidhi Prakash 7.5 234 Natasha Pratesi 428-380 Tobi Fasuyi
45 Natasha Pratesi 7.5 -74 Shrinidhi Prakash 380-428 Hayati Rassool
46 Kukiat Khunpanitchot 7 -129 Meagan Thorpe 493-265 Alice Durand
47 Kenorian Smith 7 -518 Threerut Yangkon 347-389 Chibudom Ihejirika
48 Pese Alo 7 -580 Zara Ali 368-337 Kiran Pal
49 Josh Irvine 7 -688 Kiran Pal 299-298 Zara Ali
50 Meagan Thorpe 7 -759 Kukiat Khunpanitchot265-493 Ronnie Bennett
51 Tobi Fasuyi 7 -845 Hayati Rassool 287-413 Shrinidhi Prakash
52 Mofe Lawal 7 -905 Chibudom Ihejirika 246-315 Threerut Yangkon
53 Zara Ali 7 -1325 Pese Alo 337-368 Josh Irvine
54 Kiran Pal 6 -884 Josh Irvine 298-299 Pese Alo
55 Ronnie Bennett 6 -888 Alice Durand 302-282 Meagan Thorpe
56 Oluwadimimu Olayanju 6 -1718 Oluwadara Olayanju 426-268 Ben Sloan
57 Alice Durand 5 -543 Ronnie Bennett 282-302 Kukiat Khunpanitchot
58 Oluwadara Olayanju 3 -1372 Oluwadimimu Olayanju268-426 Shiksha Rout
59 Shiksha Rout 3 -1751 Ben Sloan 321-291 Oluwadara Olayanju
60 Ben Sloan 2 -1769 Shiksha Rout 291-321 Oluwadimimu Olayanju
HG Sinatarn Pattanasuwa 640