WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Michael McKenna 4 673 Muhammad Shahbaz 493-325 Marvi Delfin
2 Javeria Arshad Mirza 4 545 Arham Abidi 403-325 Muhammad Shahbaz
3 Amir Andi 4 481 Joe Knapper 455-334 Javeria Salman
4 Javeria Salman 4 352 Marvi Delfin 420-380 Amir Andi
5 Yasiru Fernando 4 320 William Kang 459-349 Tim Bryant
6 Tim Bryant 4 149 Yeshan Jayasuriya 412-392 Yasiru Fernando
7 Naravit Nathapukdi 3 719 Kenorian Smith 424-297 Sumbul Siddiqui
8 Marvi Delfin 3 496 Javeria Salman 380-420 Michael McKenna
9 Muhammad Jahanzaib 3 480 Siriwat Suttapintu 473-302 Arham Abidi
10 Jack Durand 3 447 Oluwadimimu Olayanju515-255 Jessica Pratesi
11 Migara Jayasinghe 3 433 Rangi Collins 576-187 Ransi Weerasooriya
12 Nuttapong Pholthip 3 355 Sanchit Kapoor 437-327 Sinatarn Pattanasuwa
13 Sinatarn Pattanasuwa 3 347 Tawan Paepholsiri 442-354 Nuttapong Pholthip
14 Eden Choo 3 344 Sumbul Siddiqui 402-267 Somphong Phosai
15 Somphong Phosai 3 320 Hayati Rassool 351-274 Eden Choo
16 Visarut Ariyakajorn 3 300 Shrinidhi Prakash 444-314 Joe Knapper
17 Muhammad Shahbaz 3 282 Michael McKenna 325-493 Javeria Arshad Mirza
18 Jessica Pratesi 3 234 Natasha Pratesi 408-352 Jack Durand
19 Ransi Weerasooriya 3 219 Mariam Arif 473-314 Migara Jayasinghe
20 Lambhotharan Yogan 3 180 Yash Gandhi 460-287 Josh Irvine
21 Zara Ali 3 -11 Maree Farlow 339-302 Yash Gandhi
22 Arham Abidi 2 247 Javeria Arshad Mirza325-403 Muhammad Jahanzaib
23 Bradley Robbins 2 242 Cheong Yi Hua 408-442 Hayati Rassool
24 Kukiat Khunpanitchot 2 228 Mofe Lawal 559-201 Rangi Collins
25 Sumbul Siddiqui 2 220 Eden Choo 267-402 Naravit Nathapukdi
26 Hayati Rassool 2 189 Somphong Phosai 274-351 Bradley Robbins
27 Cheong Yi Hua 2 73 Bradley Robbins 442-408 Sanchit Kapoor
28 Navya Zaveri 2 65 Omari Atiba Blake 377-391 William Kang
29 Cheong Yi Wei 2 59 Josh Irvine 389-290 Siriwat Suttapintu
30 Joe Knapper 2 57 Amir Andi 334-455 Visarut Ariyakajorn
31 Tawan Paepholsiri 2 49 Sinatarn Pattanasuwa354-442 Shrinidhi Prakash
32 Sasika Jayasuriya 2 27 Pese Alo 431-307 Omari Atiba Blake
33 Shrinidhi Prakash 2 6 Visarut Ariyakajorn 314-444 Tawan Paepholsiri
34 William Kang 2 -36 Yasiru Fernando 349-459 Navya Zaveri
35 Omari Atiba Blake 2 -74 Navya Zaveri 391-377 Sasika Jayasuriya
36 Matthew Wong Sang 2 -110 Threerut Yangkon 380-367 Natasha Pratesi
37 Josh Irvine 2 -111 Cheong Yi Wei 290-389 Lambhotharan Yogan
38 Yash Gandhi 2 -202 Lambhotharan Yogan 287-460 Zara Ali
39 Alice Durand 2 -355 Ronnie Bennett 345-250 Pese Alo
40 Oluwadimimu Olayanju 2 -380 Jack Durand 255-515 Yeshan Jayasuriya
41 Yeshan Jayasuriya 1 37 Tim Bryant 392-412 Oluwadimimu Olayanju
42 Ying Ming Poh 1 7 Kiran Pal 495-205 Meagan Thorpe
43 Kenorian Smith 1 -80 Naravit Nathapukdi 297-424 Mariam Arif
44 Sanchit Kapoor 1 -85 Nuttapong Pholthip 327-437 Cheong Yi Hua
45 Mariam Arif 1 -112 Ransi Weerasooriya 314-473 Kenorian Smith
46 Meagan Thorpe 1 -172 Chibudom Ihejirika 365-222 Ying Ming Poh
47 Natasha Pratesi 1 -172 Jessica Pratesi 352-408 Matthew Wong Sang
48 Siriwat Suttapintu 1 -248 Muhammad Jahanzaib 302-473 Cheong Yi Wei
49 Maree Farlow 1 -344 Zara Ali 302-339 Ronnie Bennett
50 Ronnie Bennett 1 -451 Alice Durand 250-345 Maree Farlow
51 Tobi Fasuyi 1 -504 Oluwadara Olayanju 291-262 Ben Sloan
52 Ben Sloan 1 -528 Shiksha Rout 339-259 Tobi Fasuyi
53 Rangi Collins 1 -636 Migara Jayasinghe 187-576 Kukiat Khunpanitchot
54 Oluwadara Olayanju 0 -381 Tobi Fasuyi 262-291 Kiran Pal
55 Pese Alo 0 -395 Sasika Jayasuriya 307-431 Alice Durand
56 Threerut Yangkon 0 -488 Matthew Wong Sang 367-380 Chibudom Ihejirika
57 Chibudom Ihejirika 0 -619 Meagan Thorpe 222-365 Threerut Yangkon
58 Kiran Pal 0 -762 Ying Ming Poh 205-495 Oluwadara Olayanju
59 Shiksha Rout 0 -877 Ben Sloan 259-339 Mofe Lawal
60 Mofe Lawal 0 -1049 Kukiat Khunpanitchot201-559 Shiksha Rout
HG Yeshan Jayasuriya 597