WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Michael McKenna 5 737 Marvi Delfin 467-403 Javeria Arshad Mirza
2 Javeria Arshad Mirza 5 649 Muhammad Shahbaz 394-290 Michael McKenna
3 Javeria Salman 5 374 Amir Andi 379-357 Tim Bryant
4 Tim Bryant 5 268 Yasiru Fernando 516-397 Javeria Salman
5 Naravit Nathapukdi 4 874 Sumbul Siddiqui 454-299 Marvi Delfin
6 Muhammad Jahanzaib 4 601 Arham Abidi 457-336 Jack Durand
7 Eden Choo 4 519 Somphong Phosai 504-329 Sinatarn Pattanasuwa
8 Nuttapong Pholthip 4 464 Sinatarn Pattanasuwa430-321 Migara Jayasinghe
9 Amir Andi 4 459 Javeria Salman 357-379 Yasiru Fernando
10 Lambhotharan Yogan 4 304 Josh Irvine 367-243 Ransi Weerasooriya
11 Jessica Pratesi 4 268 Jack Durand 359-325 Muhammad Shahbaz
12 Ransi Weerasooriya 4 222 Migara Jayasinghe 420-417 Lambhotharan Yogan
13 Yasiru Fernando 4 201 Tim Bryant 397-516 Amir Andi
14 Marvi Delfin 3 432 Michael McKenna 403-467 Naravit Nathapukdi
15 Migara Jayasinghe 3 430 Ransi Weerasooriya 417-420 Nuttapong Pholthip
16 Jack Durand 3 413 Jessica Pratesi 325-359 Muhammad Jahanzaib
17 Bradley Robbins 3 371 Hayati Rassool 478-349 Kukiat Khunpanitchot
18 Cheong Yi Wei 3 342 Siriwat Suttapintu 553-270 Joe Knapper
19 Visarut Ariyakajorn 3 239 Joe Knapper 338-399 Somphong Phosai
20 Sinatarn Pattanasuwa 3 238 Nuttapong Pholthip 321-430 Eden Choo
21 Muhammad Shahbaz 3 178 Javeria Arshad Mirza290-394 Jessica Pratesi
22 Somphong Phosai 3 145 Eden Choo 329-504 Visarut Ariyakajorn
23 Tawan Paepholsiri 3 143 Shrinidhi Prakash 428-334 Sasika Jayasuriya
24 Joe Knapper 3 118 Visarut Ariyakajorn 399-338 Cheong Yi Wei
25 Yash Gandhi 3 103 Zara Ali 489-184 Josh Irvine
26 Sasika Jayasuriya 3 56 Omari Atiba Blake 380-351 Tawan Paepholsiri
27 William Kang 3 -3 Navya Zaveri 433-400 Shrinidhi Prakash
28 Matthew Wong Sang 3 -54 Natasha Pratesi 377-321 Omari Atiba Blake
29 Zara Ali 3 -316 Yash Gandhi 184-489 Arham Abidi
30 Yeshan Jayasuriya 2 282 Oluwadimimu Olayanju415-170 Ying Ming Poh
31 Kukiat Khunpanitchot 2 143 Rangi Collins 277-362 Bradley Robbins
32 Arham Abidi 2 126 Muhammad Jahanzaib 336-457 Zara Ali
33 Mariam Arif 2 69 Kenorian Smith 406-225 Meagan Thorpe
34 Sumbul Siddiqui 2 65 Naravit Nathapukdi 299-454 Hayati Rassool
35 Hayati Rassool 2 60 Bradley Robbins 349-478 Sumbul Siddiqui
36 Cheong Yi Hua 2 40 Sanchit Kapoor 350-383 Navya Zaveri
37 Navya Zaveri 2 32 William Kang 400-433 Cheong Yi Hua
38 Sanchit Kapoor 2 -52 Cheong Yi Hua 383-350 Kenorian Smith
39 Shrinidhi Prakash 2 -88 Tawan Paepholsiri 334-428 William Kang
40 Omari Atiba Blake 2 -103 Sasika Jayasuriya 351-380 Matthew Wong Sang
41 Meagan Thorpe 2 -117 Ying Ming Poh 387-332 Mariam Arif
42 Josh Irvine 2 -235 Lambhotharan Yogan 243-367 Yash Gandhi
43 Maree Farlow 2 -256 Ronnie Bennett 366-278 Tobi Fasuyi
44 Alice Durand 2 -406 Pese Alo 289-340 Oluwadimimu Olayanju
45 Tobi Fasuyi 2 -414 Ben Sloan 329-239 Maree Farlow
46 Rangi Collins 2 -551 Kukiat Khunpanitchot362-277 Ronnie Bennett
47 Oluwadimimu Olayanju 2 -625 Yeshan Jayasuriya 170-415 Alice Durand
48 Ying Ming Poh 1 -48 Meagan Thorpe 332-387 Yeshan Jayasuriya
49 Natasha Pratesi 1 -228 Matthew Wong Sang 321-377 Siriwat Suttapintu
50 Kenorian Smith 1 -261 Mariam Arif 225-406 Sanchit Kapoor
51 Pese Alo 1 -344 Alice Durand 340-289 Threerut Yangkon
52 Threerut Yangkon 1 -371 Chibudom Ihejirika 401-284 Pese Alo
53 Siriwat Suttapintu 1 -531 Cheong Yi Wei 270-553 Natasha Pratesi
54 Ronnie Bennett 1 -539 Maree Farlow 278-366 Rangi Collins
55 Ben Sloan 1 -618 Tobi Fasuyi 239-329 Chibudom Ihejirika
56 Kiran Pal 1 -725 Oluwadara Olayanju 308-271 Mofe Lawal
57 Mofe Lawal 1 -976 Shiksha Rout 357-284 Kiran Pal
58 Oluwadara Olayanju 0 -418 Kiran Pal 271-308 Shiksha Rout
59 Chibudom Ihejirika 0 -736 Threerut Yangkon 284-401 Ben Sloan
60 Shiksha Rout 0 -950 Mofe Lawal 284-357 Oluwadara Olayanju
HG Yeshan Jayasuriya 597