WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Tim Bryant 7 410 Javeria Arshad Mirza346-311 Michael McKenna
2 Michael McKenna 6 875 Javeria Salman 561-300 Tim Bryant
3 Javeria Arshad Mirza 6 737 Tim Bryant 311-346 Ransi Weerasooriya
4 Ransi Weerasooriya 6 332 Yasiru Fernando 399-392 Javeria Arshad Mirza
5 Jack Durand 5 736 Bradley Robbins 446-265 Eden Choo
6 Eden Choo 5 592 Naravit Nathapukdi 408-327 Jack Durand
7 Muhammad Jahanzaib 5 579 Visarut Ariyakajorn 500-380 Tawan Paepholsiri
8 Amir Andi 5 577 Nuttapong Pholthip 433-277 Jessica Pratesi
9 Jessica Pratesi 5 456 Lambhotharan Yogan 490-300 Amir Andi
10 Sinatarn Pattanasuwa 5 400 Muhammad Shahbaz 495-341 Cheong Yi Wei
11 Nuttapong Pholthip 5 354 Amir Andi 277-433 Somphong Phosai
12 Cheong Yi Wei 5 349 Arham Abidi 405-402 Sinatarn Pattanasuwa
13 Somphong Phosai 5 278 Tawan Paepholsiri 481-373 Nuttapong Pholthip
14 William Kang 5 240 Sasika Jayasuriya 462-372 Javeria Salman
15 Yasiru Fernando 5 232 Ransi Weerasooriya 392-399 Naravit Nathapukdi
16 Javeria Salman 5 6 Michael McKenna 300-561 William Kang
17 Naravit Nathapukdi 4.5 793 Eden Choo 327-408 Yasiru Fernando
18 Migara Jayasinghe 4 442 Marvi Delfin 445-387 Arham Abidi
19 Bradley Robbins 4 382 Jack Durand 265-446 Mariam Arif
20 Mariam Arif 4 370 Sumbul Siddiqui 403-266 Bradley Robbins
21 Tawan Paepholsiri 4 316 Somphong Phosai 373-481 Muhammad Jahanzaib
22 Yash Gandhi 4 183 Joe Knapper 373-377 Omari Atiba Blake
23 Joe Knapper 4 118 Yash Gandhi 377-373 Sanchit Kapoor
24 Omari Atiba Blake 4 89 Shrinidhi Prakash 408-328 Yash Gandhi
25 Sanchit Kapoor 4 34 Navya Zaveri 374-372 Joe Knapper
26 Muhammad Shahbaz 4 26 Sinatarn Pattanasuwa341-495 Lambhotharan Yogan
27 Lambhotharan Yogan 4 11 Jessica Pratesi 300-490 Muhammad Shahbaz
28 Matthew Wong Sang 4 -28 Zara Ali 450-312 Maree Farlow
29 Maree Farlow 4 -175 Alice Durand 311-300 Matthew Wong Sang
30 Marvi Delfin 3.5 374 Migara Jayasinghe 387-445 Yeshan Jayasuriya
31 Arham Abidi 3 312 Cheong Yi Wei 402-405 Migara Jayasinghe
32 Yeshan Jayasuriya 3 263 Kukiat Khunpanitchot372-411 Marvi Delfin
33 Visarut Ariyakajorn 3 94 Muhammad Jahanzaib 380-500 Navya Zaveri
34 Navya Zaveri 3 74 Sanchit Kapoor 372-374 Visarut Ariyakajorn
35 Cheong Yi Hua 3 69 Hayati Rassool 392-319 Kukiat Khunpanitchot
36 Kukiat Khunpanitchot 3 -10 Yeshan Jayasuriya 411-372 Cheong Yi Hua
37 Sumbul Siddiqui 3 -30 Mariam Arif 266-403 Threerut Yangkon
38 Threerut Yangkon 3 -213 Ronnie Bennett 389-273 Sumbul Siddiqui
39 Meagan Thorpe 3 -250 Josh Irvine 346-315 Rangi Collins
40 Sasika Jayasuriya 3 -315 William Kang 372-462 Tobi Fasuyi
41 Rangi Collins 3 -452 Tobi Fasuyi 315-320 Meagan Thorpe
42 Tobi Fasuyi 3 -479 Rangi Collins 320-315 Sasika Jayasuriya
43 Zara Ali 3 -643 Matthew Wong Sang 312-450 Mofe Lawal
44 Mofe Lawal 3 -791 Chibudom Ihejirika 391-299 Zara Ali
45 Oluwadimimu Olayanju 3 -801 Ying Ming Poh 225-427 Hayati Rassool
46 Ying Ming Poh 2 134 Oluwadimimu Olayanju427-225 Oluwadara Olayanju
47 Hayati Rassool 2 -55 Cheong Yi Hua 319-392 Oluwadimimu Olayanju
48 Natasha Pratesi 2 -176 Kenorian Smith 346-393 Shrinidhi Prakash
49 Kenorian Smith 2 -298 Natasha Pratesi 393-346 Josh Irvine
50 Shrinidhi Prakash 2 -321 Omari Atiba Blake 328-408 Natasha Pratesi
51 Josh Irvine 2 -350 Meagan Thorpe 315-346 Kenorian Smith
52 Siriwat Suttapintu 2 -422 Pese Alo 483-275 Alice Durand
53 Alice Durand 2 -443 Maree Farlow 300-311 Siriwat Suttapintu
54 Kiran Pal 2 -715 Shiksha Rout 300-197 Pese Alo
55 Oluwadara Olayanju 1 -308 Ben Sloan 358-240 Ying Ming Poh
56 Pese Alo 1 -594 Siriwat Suttapintu 275-483 Kiran Pal
57 Chibudom Ihejirika 1 -654 Mofe Lawal 299-391 Shiksha Rout
58 Ronnie Bennett 1 -759 Threerut Yangkon 273-389 Ben Sloan
59 Ben Sloan 1 -910 Oluwadara Olayanju 240-358 Ronnie Bennett
60 Shiksha Rout 1 -1045 Kiran Pal 197-300 Chibudom Ihejirika
HG Yeshan Jayasuriya 597