WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics OPEN
Results for OPEN
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 David Eldar 5 1004 Russell Honeybun 475-395 Alastair Richards
2 Alastair Richards 5 493 Bob Jackman 434-303 David Eldar
3 Cameron Farlow 4 488 Michael Rubinstein 629-310 Esther Perrins
4 Esther Perrins 4 482 Carmel Dodd 491-360 Cameron Farlow
5 Russell Honeybun 4 403 David Eldar 395-475 Peter Shaw
6 Andrew Fisher 4 394 Nawapadol Sayavesa 382-316 Peter Kougi
7 Peter Kougi 4 306 Natasha Podesser 508-339 Andrew Fisher
8 Peter Shaw 4 136 Martin Waterworth 419-385 Russell Honeybun
9 John Holgate 4 87 Garth Van Vliet 439-381 Bob Jackman
10 Bob Jackman 3 426 Alastair Richards 303-434 John Holgate
11 Graeme Lock Lee 3 313 John Barker 500-321 Carmel Dodd
12 Carmel Dodd 3 252 Esther Perrins 360-491 Graeme Lock Lee
13 Ryan Anderson 3 225 Su Walker 520-365 Jyoti Chandna
14 Jyoti Chandna 3 212 John Hamilton 464-375 Ryan Anderson
15 Nawapadol Sayavesa 3 212 Andrew Fisher 316-382 Tony Hunt
16 Tony Hunt 3 204 Rod Talbot 473-367 Nawapadol Sayavesa
17 Rocky Sharma 3 127 Anne Schick 474-315 Olga Visser
18 Olga Visser 3 83 Ryan Sutton 412-328 Rocky Sharma
19 Martin Waterworth 3 14 Peter Shaw 385-419 Vicky Robertson
20 Vicky Robertson 3 -11 Glenn Dunlop 405-346 Martin Waterworth
21 Natalie Tadday 3 -54 Betty Foreman 403-359 Garth Van Vliet
22 Garth Van Vliet 3 -80 John Holgate 381-439 Natalie Tadday
23 William Shakespeare 3 -90 Mary Morgan 356-336 Natasha Podesser
24 Natasha Podesser 3 -95 Peter Kougi 339-508 William Shakespeare
25 Hanne Marks 3 -130 Danny Khoury 411-362 Michael Rubinstein
26 Michael Rubinstein 3 -147 Cameron Farlow 310-629 Hanne Marks
27 Sharon Sorensen 3 -188 Andree Prentice 400-371 John Barker
28 John Barker 3 -300 Graeme Lock Lee 321-500 Sharon Sorensen
29 John Hamilton 2 38 Jyoti Chandna 375-464 Matte Dunn
30 Matte Dunn 2 4 Noel Barrett 492-484 John Hamilton
31 Rod Talbot 2 -9 Tony Hunt 367-473 Ryan Sutton
32 Ryan Sutton 2 -68 Olga Visser 328-412 Rod Talbot
33 Kay Anderson 2 -103 Raya Wilkinson 353-344 Su Walker
34 Su Walker 2 -112 Ryan Anderson 365-520 Kay Anderson
35 Glenn Dunlop 2 -122 Vicky Robertson 346-405 Betty Foreman
36 Betty Foreman 2 -124 Natalie Tadday 359-403 Glenn Dunlop
37 Liz Jackman 2 -134 Yvonne Edwards 391-265 Victor Tung
38 Victor Tung 2 -164 Sue Gergelifi 391-376 Liz Jackman
39 Ivor Zetler 2 -165 Pam Bennett 424-285 Chris Ostrowski
40 Chris Ostrowski 2 -166 Mythili Rudra 339-321 Ivor Zetler
41 Anne Schick 2 -172 Rocky Sharma 315-474 Mary Morgan
42 Mary Morgan 2 -191 William Shakespeare 336-356 Anne Schick
43 Andree Prentice 2 -221 Sharon Sorensen 371-400 Danny Khoury
44 Danny Khoury 2 -257 Hanne Marks 362-411 Andree Prentice
45 Noel Barrett 1 -93 Matte Dunn 484-492 Raya Wilkinson
46 Raya Wilkinson 1 -116 Kay Anderson 344-353 Noel Barrett
47 Sue Gergelifi 1 -189 Victor Tung 376-391 Mythili Rudra
48 Mythili Rudra 1 -218 Chris Ostrowski 321-339 Sue Gergelifi
49 Jan Serisier 1 -238 Karen Richards 383-353 George Khamis
50 George Khamis 1 -271 Sunny Wright 441-375 Jan Serisier
51 Yvonne Edwards 1 -389 Liz Jackman 265-391 Pam Bennett
52 Pam Bennett 1 -464 Ivor Zetler 285-424 Yvonne Edwards
53 Karen Richards 0 -291 Jan Serisier 353-383 Sunny Wright
54 Sunny Wright 0 -531 George Khamis 375-441 Karen Richards
HG Cameron Farlow 629