WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics ALL
Results for ALL
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Aabid Ismail 11.5 1247 Hasham Hadi Khan 363-468 Vignesh Pirapaharan
2 Vignesh Pirapaharan 11 1531 Janul De Silva 463-371 Aabid Ismail
3 Abdullah Abbasi 11 1207 Napat Vatjaranuratho479-436 Janul De Silva
4 Hasham Hadi Khan 11 921 Aabid Ismail 468-363 Ushara De Silva
5 Ushara De Silva 11 776 Lawrence Dave Candia402-393 Hasham Hadi Khan
6 Brian Po 10.5 806 Syed Imaad Ali 445-355 Thomson Law Long Yin
7 Janul De Silva 10 1537 Vignesh Pirapaharan 371-463 Abdullah Abbasi
8 Thomson Law Long Yin 10 1045 Saim Waqar 412-345 Brian Po
9 Samrath Singh Bhatia 10 960 Pasindu Malawaraarac461-314 Lawrence Dave Candia
10 Vraj Jain 10 667 Tengku Ariff Shah 370-362 Saim Waqar
11 Pansub Direkwatana 10 580 Eirfan Razman 398-363 Supphakrit Rimchan
12 Supphakrit Rimchan 10 461 Vedika Hingorani 378-349 Pansub Direkwatana
13 Terdsak Petrungjar 9 1315 Boris Chung 413-396 Vedika Hingorani
14 Syed Imaad Ali 9 1161 Brian Po 355-445 Napat Vatjaranuratho
15 Lewis Hawkins 9 1158 Liao Yi 419-406 Nititorn Laimek
16 Nititorn Laimek 9 970 Qays Sangani 411-311 Lewis Hawkins
17 Lawrence Dave Candia 9 838 Ushara De Silva 393-402 Samrath Singh Bhatia
18 Napat Vatjaranuratho 9 818 Abdullah Abbasi 436-479 Syed Imaad Ali
19 Lear Jet De La Cruz 9 750 Sorawit Chuncharoen 413-270 Nattapat Nak-in
20 Saim Waqar 9 651 Thomson Law Long Yin345-412 Vraj Jain
21 Calvin Ma 9 624 Nattapat Nak-in 435-418 Pasindu Malawaraarac
22 Hemaka Gunasekera 9 549 Hamza Naeem 428-270 Mehul Arora
23 Mehul Arora 9 428 Pranut Angsakul 406-376 Hemaka Gunasekera
24 Eirfan Razman 9 388 Pansub Direkwatana 363-398 Boris Chung
25 Hasali Ratnayake 9 325 Dulmini Weeraratne 414-290 Kaustav Bhowmick
26 Boris Chung 9 300 Terdsak Petrungjar 396-413 Eirfan Razman
27 Vedika Hingorani 8.5 643 Supphakrit Rimchan 349-378 Terdsak Petrungjar
28 Radinka Dissanayake 8 1181 Jessa Manigos 500-344 Dulmini Weeraratne
29 Aditya Iyengar 8 1039 Danial Sanaullah 471-334 Thirandi De Silva
30 Liao Yi 8 919 Lewis Hawkins 406-419 Qays Sangani
31 Yoga Pratama 8 831 Lord Garnett Talisic347-320 Danial Sanaullah
32 Louis Drei Candia 8 743 Napat Narinsuksanti 480-300 Yash Potnis
33 Qays Sangani 8 685 Nititorn Laimek 311-411 Liao Yi
34 Nattapat Nak-in 8 673 Calvin Ma 418-435 Lear Jet De La Cruz
35 Tanaphon Kamenkij 8 670 Ho Cheuk Yiu 378-377 Lord Garnett Talisic
36 Yash Potnis 8 636 Thirandi De Silva 388-358 Louis Drei Candia
37 Pasindu Malawaraarac 8 456 Samrath Singh Bhatia314-461 Calvin Ma
38 Sorawit Chuncharoen 8 431 Lear Jet De La Cruz 270-413 Hamza Naeem
39 Tengku Ariff Shah 8 421 Vraj Jain 362-370 Pranut Angsakul
40 Khor Jia Wynn 8 419 Sharvin Jeyendran 506-401 Thuwaragesh Jayachan
41 Pranut Angsakul 8 407 Mehul Arora 376-406 Tengku Ariff Shah
42 Krtin Juneja 8 389 Kaustav Bhowmick 446-241 Amanda Khan
43 Thuwaragesh Jayachan 8 372 Jangari Mayol 428-356 Khor Jia Wynn
44 Ronnie Bennett 8 365 Kalpana Senevirathna484-446 Napat Narinsuksanti
45 Amanda Khan 8 339 Muhd Amirul Hakeem 440-268 Krtin Juneja
46 Sohaib Sanaullah 8 330 Jarrett Tan 406-461 Jessa Manigos
47 Leo Ballaso 8 310 Misbah Rehman 398-303 Paparavee Direkwatan
48 Hamza Naeem 8 303 Hemaka Gunasekera 270-428 Sorawit Chuncharoen
49 Adheesha Dissanayake 8 258 Uriel Drago Cabuguas424-365 Jarrett Tan
50 Jarrett Tan 8 241 Sohaib Sanaullah 461-406 Adheesha Dissanayake
51 Prateek Wadhavkar 8 216 Coby Lam Hoi Ying 402-342 Sharvin Jeyendran
52 Jessa Manigos 8 170 Radinka Dissanayake 344-500 Sohaib Sanaullah
53 Uriel Drago Cabuguas 8 135 Adheesha Dissanayake365-424 Li Ka Ki
54 Kristina Hosein 8 106 Li Ka Ki 415-262 Teham Ahmed
55 Ahmad Kashful Akmal 8 51 Galuh Muharrom 313-220 Shekinah Giffen
56 Kaustav Bhowmick 8 32 Krtin Juneja 241-446 Hasali Ratnayake
57 Li Ka Ki 8 31 Kristina Hosein 262-415 Uriel Drago Cabuguas
58 Teham Ahmed 8 -29 Vershnil Weeraratne 502-295 Kristina Hosein
59 Dulmini Weeraratne 8 -64 Hasali Ratnayake 290-414 Radinka Dissanayake
60 Darryl Hanming 8 -232 Fung Pak Man 354-344 Galuh Muharrom
61 Aditya Kuntjoro Adji 7.5 90 Thavalakshman Yogan 410-382 Restu Andika
62 Restu Andika 7.5 45 Yalleni Gunenthiran 373-356 Aditya Kuntjoro Adji
63 Danial Sanaullah 7 855 Aditya Iyengar 334-471 Yoga Pratama
64 Thirandi De Silva 7 749 Yash Potnis 358-388 Aditya Iyengar
65 Lord Garnett Talisic 7 709 Yoga Pratama 320-347 Tanaphon Kamenkij
66 Khor Jia Wayn 7 596 Phattharawadi Ngamta541-265 Rahul Jegatheva
67 Mak Chung Ting 7 565 Keeran Bathmanaban 482-371 Therunee Karunaratne
68 Therunee Karunaratne 7 482 Ho Chun Hung 488-411 Mak Chung Ting
69 Kalpana Senevirathna 7 419 Ronnie Bennett 446-484 Phattharawadi Ngamta
70 Madhav Gopal Kamath 7 367 Aldo Setiawan 279-250 Ho Cheuk Yiu
71 Tairah John-Seedial 7 287 Rahul Jegatheva 352-267 Jangari Mayol
72 Phattharawadi Ngamta 7 246 Khor Jia Wayn 265-541 Kalpana Senevirathna
73 Napat Narinsuksanti 7 186 Louis Drei Candia 300-480 Ronnie Bennett
74 Paparavee Direkwatan 7 145 Nuttawat Angsakul 273-356 Leo Ballaso
75 Carmelo Arranguez 7 141 Saim Usmani 394-347 Coby Lam Hoi Ying
76 Marcus Wang Zhe Qi 7 96 Benchaporn Khamkrach355-386 Muhd Amirul Hakeem
77 Francis Matati 7 95 Hong Jiaen 352-319 Saim Usmani
78 Sharvin Jeyendran 7 58 Khor Jia Wynn 401-506 Prateek Wadhavkar
79 Ashvin Kesavan 7 15 Lakhsmant Ian 380-324 Ilham Sandy Pratama
80 Shekinah Giffen 7 -29 Sethmi Jayasinghe 295-404 Ahmad Kashful Akmal
81 Ilham Sandy Pratama 7 -38 Kyan Teo Ching-Wei 401-379 Ashvin Kesavan
82 Muhd Amirul Hakeem 7 -78 Amanda Khan 268-440 Marcus Wang Zhe Qi
83 Nuttawat Angsakul 7 -94 Paparavee Direkwatan356-273 Avinash Ramash Lakhw
84 Benchaporn Khamkrach 7 -156 Marcus Wang Zhe Qi 386-355 Fung Pak Man
85 Tarin Pairor 7 -233 Megan Raaj Sethu 416-364 Vershnil Weeraratne
86 Sethmi Jayasinghe 7 -318 Shekinah Giffen 404-295 Megan Raaj Sethu
87 Kesavan Sivabalan 7 -357 Rose Natalie 274-200 Siddhesh Mariappan
88 Siddhesh Mariappan 7 -391 Inuri De Silva 435-358 Kesavan Sivabalan
89 Galuh Muharrom 7 -766 Ahmad Kashful Akmal 220-313 Darryl Hanming
90 Thavalakshman Yogan 6 694 Aditya Kuntjoro Adji382-410 Yalleni Gunenthiran
91 Yalleni Gunenthiran 6 591 Restu Andika 356-373 Thavalakshman Yogan
92 Ho Cheuk Yiu 6 350 Tanaphon Kamenkij 377-378 Madhav Gopal Kamath
93 Jareth Mah 6 244 Janidu De Silva 355-295 Ho Chun Hung
94 Nichelle Eng 6 159 Siu Chun Hong 485-237 Muhd Faiq Haikal
95 Rahul Jegatheva 6 121 Tairah John-Seedial 267-352 Khor Jia Wayn
96 Coby Lam Hoi Ying 6 68 Prateek Wadhavkar 342-402 Carmelo Arranguez
97 Jangari Mayol 6 65 Thuwaragesh Jayachan356-428 Tairah John-Seedial
98 Li Pun Wang 6 52 Aadhi Shankara 488-337 Mohd Hazman Yuzairi
99 Saim Usmani 6 44 Carmelo Arranguez 347-394 Francis Matati
100 Muhd Faiq Haikal 6 39 Mohd Hazman Yuzairi 403-311 Nichelle Eng
101 Aldo Setiawan 6 -15 Madhav Gopal Kamath 250-279 Hong Jiaen
102 Hong Jiaen 6 -49 Francis Matati 319-352 Aldo Setiawan
103 Esther Muturi 6 -71 Wong Chun Ki 431-324 Ng Ka Wing
104 Kyan Teo Ching-Wei 6 -109 Ilham Sandy Pratama 379-401 Misbah Rehman
105 Ng Ka Wing 6 -121 Lau Wai Keung 373-341 Esther Muturi
106 Dzariff Izzat 6 -174 Abu Hazeeq Fiqri 421-341 Lakhsmant Ian
107 Fung Pak Man 6 -230 Darryl Hanming 344-354 Benchaporn Khamkrach
108 Julian Wong Tsz Yu 6 -233 Jason Tang 424-305 Liana Aho
109 Avinash Ramash Lakhw 6 -234 Carol Muya 352-402 Nuttawat Angsakul
110 Misbah Rehman 6 -238 Leo Ballaso 303-398 Kyan Teo Ching-Wei
111 Megan Raaj Sethu 6 -340 Tarin Pairor 364-416 Sethmi Jayasinghe
112 Pang Shing Wai 6 -367 Iman Najmi Muis 375-318 Leanne Denise Candia
113 Debora Wandia 6 -388 Alisha Mohanaselvan 306-211 Bintang Ramadhan
114 Leanne Denise Candia 6 -389 Arvind Iyengar 385-337 Pang Shing Wai
115 Liana Aho 6 -390 Siva Keefe Savero 302-278 Julian Wong Tsz Yu
116 Carol Muya 6 -512 Avinash Ramash Lakhw402-352 Amerenthiran Anantha
117 Vershnil Weeraratne 6 -524 Teham Ahmed 295-502 Tarin Pairor
118 Amerenthiran Anantha 6 -629 Crichel Lao 291-289 Carol Muya
119 Rose Natalie 6 -744 Kesavan Sivabalan 200-274 Inuri De Silva
120 Inuri De Silva 5.5 -424 Siddhesh Mariappan 358-435 Rose Natalie
121 Hareet Patel 5.5 -621 Ahmad Hazim Azlan 218-187 Siva Keefe Savero
122 Eunice Wakio 5.5 -905 Michael Ubias 339-338 Ahmad Hazim Azlan
123 Ho Chun Hung 5 302 Therunee Karunaratne411-488 Jareth Mah
124 Kiki Chung Wing Sze 5 142 Nimuthu Witharana 481-335 Crichel Lao
125 Panupong Baipo 5 111 Tai Yat Yin 484-262 Michael Ubias
126 Keeran Bathmanaban 5 46 Mak Chung Ting 371-482 Janidu De Silva
127 Janidu De Silva 5 12 Jareth Mah 295-355 Keeran Bathmanaban
128 Imadith Egodawaththe 5 -63 Ho Lok Hang 445-330 Nimuthu Witharana
129 Aadhi Shankara 5 -143 Li Pun Wang 337-488 Siu Chun Hong
130 Lau Wai Keung 5 -194 Ng Ka Wing 341-373 Wong Chun Ki
131 Tai Yat Yin 5 -234 Panupong Baipo 262-484 Mohd Al-Syahmi
132 Adib Mukhriz 5 -237 Nurin Farisha 424-263 Aahil Borham
133 Siu Chun Hong 5 -245 Nichelle Eng 237-485 Aadhi Shankara
134 Aahil Borham 5 -279 Mohd Al-Syahmi 430-384 Adib Mukhriz
135 Wong Chun Ki 5 -354 Esther Muturi 324-431 Lau Wai Keung
136 Lakhsmant Ian 5 -359 Ashvin Kesavan 324-380 Dzariff Izzat
137 Vimukthi Ashen 5 -455 Taabish Borham 290-201 Iman Najmi Muis
138 Bintang Ramadhan 5 -502 Calistus Kibet 315-369 Debora Wandia
139 Siva Keefe Savero 5 -670 Liana Aho 278-302 Hareet Patel
140 Calistus Kibet 5 -680 Bintang Ramadhan 369-315 Ratchata Tiengdah
141 Ratchata Tiengdah 5 -763 Wan Mohd Zikry Asyra204-140 Calistus Kibet
142 Ahmad Hazim Azlan 4.5 -170 Hareet Patel 187-218 Eunice Wakio
143 Taabish Borham 4.5 -924 Vimukthi Ashen 201-290 Wan Mohd Zikry Asyra
144 Cynthia Chebet 4.5 -1027 Joshua Ayden Lim 287-280 Ardi Sevilla
145 Crichel Lao 4 58 Amerenthiran Anantha289-291 Kiki Chung Wing Sze
146 Michael Ubias 4 -80 Eunice Wakio 338-339 Panupong Baipo
147 Mohd Al-Syahmi 4 -326 Aahil Borham 384-430 Tai Yat Yin
148 Nimuthu Witharana 4 -350 Kiki Chung Wing Sze 335-481 Imadith Egodawaththe
149 Mohd Hazman Yuzairi 4 -484 Muhd Faiq Haikal 311-403 Li Pun Wang
150 Abu Hazeeq Fiqri 4 -496 Dzariff Izzat 341-421 Ho Lok Hang
151 Iman Najmi Muis 4 -505 Pang Shing Wai 318-375 Vimukthi Ashen
152 Jason Tang 4 -683 Julian Wong Tsz Yu 305-424 Alisha Mohanaselvan
153 Zaina Zarook 4 -690 Aditya Bose-Mandal 393-254 Gian Marcus Goron
154 Alisha Mohanaselvan 4 -711 Debora Wandia 211-306 Jason Tang
155 Arvind Iyengar 4 -714 Leanne Denise Candia337-385 Nurin Farisha
156 Nurin Farisha 4 -840 Adib Mukhriz 263-424 Arvind Iyengar
157 Farid Irfan 4 -871 Salvador Recio 432-217 Reuben Easow Koshy
158 Ho Lok Hang 4 -1083 Imadith Egodawaththe330-445 Abu Hazeeq Fiqri
159 Reuben Easow Koshy 4 -1216 Gian Marcus Goron 307-301 Farid Irfan
160 Wan Mohd Zikry Asyra 4 -1224 Ratchata Tiengdah 140-204 Taabish Borham
161 Adlin Norman 4 -1335 Mary Villanueva 188-133 Joshua Ayden Lim
162 Joshua Ayden Lim 3.5 -457 Cynthia Chebet 280-287 Adlin Norman
163 Ardi Sevilla 3.5 -484 Akhila Mohanaselvan 319-319 Cynthia Chebet
164 Akhila Mohanaselvan 3.5 -591 Ardi Sevilla 319-319 Aditya Bose-Mandal
165 Aditya Bose-Mandal 3 -856 Zaina Zarook 254-393 Akhila Mohanaselvan
166 Gian Marcus Goron 3 -876 Reuben Easow Koshy 301-307 Zaina Zarook
167 Linnet Njeri 3 -914 Ruth Kamau 308-295 Mary Villanueva
168 Pimmada Tiengdah 3 -1115 Shireeya Jeyendran 306-215 Salvador Recio
169 Salvador Recio 3 -1138 Farid Irfan 217-432 Pimmada Tiengdah
170 Nurin Fazila 3 -1312 Natthaphon Sirijamon308-212 Sadeera De Silva
171 Ruth Kamau 2 -901 Linnet Njeri 295-308 Shireeya Jeyendran
172 Krissanapong Chancho 2 -1010 Sadeera De Silva 215-168 Natthaphon Sirijamon
173 Mary Villanueva 2 -1105 Adlin Norman 133-188 Linnet Njeri
174 Natthaphon Sirijamon 2 -1413 Nurin Fazila 212-308 Krissanapong Chancho
175 Shireeya Jeyendran 2 -1689 Pimmada Tiengdah 215-306 Ruth Kamau
176 Sadeera De Silva 1 -1799 Krissanapong Chancho168-215 Nurin Fazila
HG Lewis Hawkins 668