WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics ALL
Results for ALL
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Aabid Ismail 15.5 1423 Syed Imaad Ali 456-403 Aditya Iyengar
2 Abdullah Abbasi 15 1605 Samrath Singh Bhatia493-375 Syed Imaad Ali
3 Hasham Hadi Khan 15 938 Vraj Jain 405-390 Lear Jet De La Cruz
4 Janul De Silva 14 1700 Hemaka Gunasekera 471-387 Pansub Direkwatana
5 Aditya Iyengar 13 1656 Brian Po 500-321 Aabid Ismail
6 Syed Imaad Ali 13 1579 Aabid Ismail 403-456 Abdullah Abbasi
7 Vignesh Pirapaharan 13 1473 Lewis Hawkins 440-369 Sohaib Sanaullah
8 Lear Jet De La Cruz 13 974 Napat Vatjaranuratho406-404 Hasham Hadi Khan
9 Pansub Direkwatana 13 923 Ushara De Silva 511-282 Janul De Silva
10 Sohaib Sanaullah 13 870 Thomson Law Long Yin496-288 Vignesh Pirapaharan
11 Vraj Jain 13 693 Hasham Hadi Khan 390-405 Lewis Hawkins
12 Lewis Hawkins 12.5 1390 Vignesh Pirapaharan 369-440 Vraj Jain
13 Nititorn Laimek 12.5 1036 Darryl Hanming 425-347 Terdsak Petrungjar
14 Radinka Dissanayake 12 1405 Hasali Ratnayake 437-372 Napat Vatjaranuratho
15 Terdsak Petrungjar 12 1320 Calvin Ma 399-393 Nititorn Laimek
16 Napat Vatjaranuratho 12 852 Lear Jet De La Cruz 404-406 Radinka Dissanayake
17 Tanaphon Kamenkij 12 818 Nattapat Nak-in 429-332 Thomson Law Long Yin
18 Thomson Law Long Yin 12 775 Sohaib Sanaullah 288-496 Tanaphon Kamenkij
19 Samrath Singh Bhatia 12 768 Abdullah Abbasi 375-493 Hemaka Gunasekera
20 Hemaka Gunasekera 12 681 Janul De Silva 387-471 Samrath Singh Bhatia
21 Mehul Arora 12 660 Thuwaragesh Jayachan472-295 Khor Jia Wynn
22 Sorawit Chuncharoen 12 582 Ahmad Kashful Akmal 450-327 Supphakrit Rimchan
23 Khor Jia Wynn 12 449 Leo Ballaso 381-340 Mehul Arora
24 Supphakrit Rimchan 12 425 Nuttawat Angsakul 388-309 Sorawit Chuncharoen
25 Ahmad Kashful Akmal 12 149 Sorawit Chuncharoen 327-450 Brian Po
26 Brian Po 11.5 597 Aditya Iyengar 321-500 Ahmad Kashful Akmal
27 Danial Sanaullah 11 1228 Boris Chung 504-341 Qays Sangani
28 Yash Potnis 11 1169 Lord Garnett Talisic423-295 Lawrence Dave Candia
29 Qays Sangani 11 1007 Tengku Ariff Shah 485-352 Danial Sanaullah
30 Calvin Ma 11 810 Terdsak Petrungjar 393-399 Ronnie Bennett
31 Lawrence Dave Candia 11 663 Yoga Pratama 410-335 Yash Potnis
32 Ronnie Bennett 11 608 Krtin Juneja 541-315 Calvin Ma
33 Tengku Ariff Shah 11 563 Qays Sangani 352-485 Prateek Wadhavkar
34 Prateek Wadhavkar 11 493 Carmelo Arranguez 468-202 Tengku Ariff Shah
35 Pasindu Malawaraarac 11 455 Therunee Karunaratne333-297 Amanda Khan
36 Amanda Khan 11 399 Phattharawadi Ngamta439-403 Pasindu Malawaraarac
37 Sharvin Jeyendran 11 391 Jarrett Tan 426-452 Thuwaragesh Jayachan
38 Thuwaragesh Jayachan 11 325 Mehul Arora 295-472 Sharvin Jeyendran
39 Jarrett Tan 11 250 Sharvin Jeyendran 452-426 Nuttawat Angsakul
40 Nuttawat Angsakul 11 231 Supphakrit Rimchan 309-388 Jarrett Tan
41 Napat Narinsuksanti 11 229 Hamza Naeem 404-363 Ushara De Silva
42 Ushara De Silva 11 219 Pansub Direkwatana 282-511 Napat Narinsuksanti
43 Eirfan Razman 11 45 Vedika Hingorani 370-362 Shekinah Giffen
44 Shekinah Giffen 11 8 Teham Ahmed 353-352 Eirfan Razman
45 Dzariff Izzat 11 5 Li Ka Ki 412-402 Leanne Denise Candia
46 Leanne Denise Candia 11 -10 Muhd Amirul Hakeem 335-322 Dzariff Izzat
47 Sethmi Jayasinghe 11 -89 Benchaporn Khamkrach413-365 Darryl Hanming
48 Darryl Hanming 11 -166 Nititorn Laimek 347-425 Sethmi Jayasinghe
49 Hasali Ratnayake 10.5 298 Radinka Dissanayake 372-437 Aditya Kuntjoro Adji
50 Aditya Kuntjoro Adji 10.5 183 Inuri De Silva 456-292 Hasali Ratnayake
51 Boris Chung 10.5 96 Danial Sanaullah 341-504 Thavalakshman Yogan
52 Thavalakshman Yogan 10 1294 Liao Yi 431-341 Boris Chung
53 Khor Jia Wayn 10 964 Madhav Gopal Kamath 449-405 Thirandi De Silva
54 Thirandi De Silva 10 888 Louis Drei Candia 501-353 Khor Jia Wayn
55 Lord Garnett Talisic 10 833 Yash Potnis 295-423 Ho Chun Hung
56 Ho Chun Hung 10 694 Ho Cheuk Yiu 483-297 Lord Garnett Talisic
57 Louis Drei Candia 10 671 Thirandi De Silva 353-501 Nattapat Nak-in
58 Yoga Pratama 10 537 Lawrence Dave Candia335-410 Aldo Setiawan
59 Nattapat Nak-in 10 490 Tanaphon Kamenkij 332-429 Louis Drei Candia
60 Aldo Setiawan 10 454 Saim Waqar 428-449 Yoga Pratama
61 Saim Usmani 10 444 Kalpana Senevirathna462-363 Therunee Karunaratne
62 Therunee Karunaratne 10 425 Pasindu Malawaraarac297-333 Saim Usmani
63 Saim Waqar 10 373 Aldo Setiawan 449-428 Leo Ballaso
64 Leo Ballaso 10 211 Khor Jia Wynn 340-381 Saim Waqar
65 Jessa Manigos 10 202 Uriel Drago Cabuguas554-357 Rahul Jegatheva
66 Rahul Jegatheva 10 179 Adheesha Dissanayake372-356 Jessa Manigos
67 Li Ka Ki 10 109 Dzariff Izzat 402-412 Krtin Juneja
68 Krtin Juneja 10 103 Ronnie Bennett 315-541 Li Ka Ki
69 Benchaporn Khamkrach 10 -3 Sethmi Jayasinghe 365-413 Ilham Sandy Pratama
70 Ilham Sandy Pratama 10 -60 Kristina Hosein 453-446 Benchaporn Khamkrach
71 Dulmini Weeraratne 10 -91 Francis Matati 369-263 Carol Muya
72 Carol Muya 10 -215 Rose Natalie 412-331 Dulmini Weeraratne
73 Siddhesh Mariappan 10 -218 Restu Andika 377-389 Vedika Hingorani
74 Vedika Hingorani 9.5 106 Eirfan Razman 362-370 Siddhesh Mariappan
75 Restu Andika 9.5 -127 Siddhesh Mariappan 389-377 Liao Yi
76 Liao Yi 9 709 Thavalakshman Yogan 341-431 Restu Andika
77 Panupong Baipo 9 395 Yalleni Gunenthiran 425-370 Nichelle Eng
78 Nichelle Eng 9 304 Li Pun Wang 377-325 Panupong Baipo
79 Phattharawadi Ngamta 9 257 Amanda Khan 403-439 Coby Lam Hoi Ying
80 Coby Lam Hoi Ying 9 201 Pranut Angsakul 308-291 Phattharawadi Ngamta
81 Tairah John-Seedial 9 200 Aadhi Shankara 471-361 Hamza Naeem
82 Hamza Naeem 9 192 Napat Narinsuksanti 363-404 Tairah John-Seedial
83 Adheesha Dissanayake 9 106 Rahul Jegatheva 356-372 Nimuthu Witharana
84 Nimuthu Witharana 9 100 Ng Ka Wing 406-283 Adheesha Dissanayake
85 Muhd Faiq Haikal 9 89 Jareth Mah 413-288 Aadhi Shankara
86 Aadhi Shankara 9 78 Tairah John-Seedial 361-471 Muhd Faiq Haikal
87 Tai Yat Yin 9 78 Avinash Ramash Lakhw354-325 Misbah Rehman
88 Paparavee Direkwatan 9 70 Marcus Wang Zhe Qi 433-432 Kristina Hosein
89 Marcus Wang Zhe Qi 9 15 Paparavee Direkwatan432-433 Hong Jiaen
90 Kristina Hosein 9 -23 Ilham Sandy Pratama 446-453 Paparavee Direkwatan
91 Hong Jiaen 9 -72 Esther Muturi 407-331 Marcus Wang Zhe Qi
92 Julian Wong Tsz Yu 9 -115 Misbah Rehman 338-331 Muhd Amirul Hakeem
93 Muhd Amirul Hakeem 9 -123 Leanne Denise Candia322-335 Julian Wong Tsz Yu
94 Carmelo Arranguez 9 -173 Prateek Wadhavkar 202-468 Teham Ahmed
95 Teham Ahmed 9 -188 Shekinah Giffen 352-353 Carmelo Arranguez
96 Liana Aho 9 -210 Aahil Borham 413-339 Uriel Drago Cabuguas
97 Uriel Drago Cabuguas 9 -215 Jessa Manigos 357-554 Liana Aho
98 Bintang Ramadhan 9 -302 Megan Raaj Sethu 418-362 Tarin Pairor
99 Megan Raaj Sethu 9 -438 Bintang Ramadhan 362-418 Galuh Muharrom
100 Tarin Pairor 9 -462 Kaustav Bhowmick 327-320 Bintang Ramadhan
101 Galuh Muharrom 9 -877 Siva Keefe Savero 375-234 Megan Raaj Sethu
102 Taabish Borham 8.5 -572 Wong Chun Ki 267-344 Inuri De Silva
103 Inuri De Silva 8.5 -877 Aditya Kuntjoro Adji292-456 Taabish Borham
104 Yalleni Gunenthiran 8 447 Panupong Baipo 370-425 Madhav Gopal Kamath
105 Madhav Gopal Kamath 8 348 Khor Jia Wayn 405-449 Yalleni Gunenthiran
106 Kiki Chung Wing Sze 8 327 Eunice Wakio 334-287 Mak Chung Ting
107 Mak Chung Ting 8 219 Kesavan Sivabalan 363-355 Kiki Chung Wing Sze
108 Ho Cheuk Yiu 8 203 Ho Chun Hung 297-483 Pranut Angsakul
109 Pranut Angsakul 8 160 Coby Lam Hoi Ying 291-308 Ho Cheuk Yiu
110 Li Pun Wang 8 97 Nichelle Eng 325-377 Jareth Mah
111 Jangari Mayol 8 94 Imadith Egodawaththe411-262 Ashvin Kesavan
112 Jareth Mah 8 -8 Muhd Faiq Haikal 288-413 Li Pun Wang
113 Ashvin Kesavan 8 -18 Lau Wai Keung 358-430 Jangari Mayol
114 Kalpana Senevirathna 8 -24 Saim Usmani 363-462 Lau Wai Keung
115 Lau Wai Keung 8 -71 Ashvin Kesavan 430-358 Kalpana Senevirathna
116 Misbah Rehman 8 -176 Julian Wong Tsz Yu 331-338 Tai Yat Yin
117 Arvind Iyengar 8 -219 Fung Pak Man 301-312 Iman Najmi Muis
118 Iman Najmi Muis 8 -297 Lakhsmant Ian 342-338 Arvind Iyengar
119 Wong Chun Ki 8 -340 Taabish Borham 344-267 Kaustav Bhowmick
120 Kaustav Bhowmick 8 -352 Tarin Pairor 320-327 Wong Chun Ki
121 Fung Pak Man 8 -391 Arvind Iyengar 312-301 Pang Shing Wai
122 Pang Shing Wai 8 -420 Hareet Patel 373-259 Fung Pak Man
123 Francis Matati 8 -436 Dulmini Weeraratne 263-369 Ho Lok Hang
124 Ho Lok Hang 8 -505 Zaina Zarook 411-267 Francis Matati
125 Rose Natalie 8 -597 Carol Muya 331-412 Vershnil Weeraratne
126 Kesavan Sivabalan 8 -688 Mak Chung Ting 355-363 Siva Keefe Savero
127 Vershnil Weeraratne 8 -734 Calistus Kibet 300-297 Rose Natalie
128 Siva Keefe Savero 8 -848 Galuh Muharrom 234-375 Kesavan Sivabalan
129 Ahmad Hazim Azlan 7.5 -158 Amerenthiran Anantha439-318 Janidu De Silva
130 Eunice Wakio 7.5 -886 Kiki Chung Wing Sze 287-334 Keeran Bathmanaban
131 Janidu De Silva 7 4 Ardi Sevilla 347-326 Ahmad Hazim Azlan
132 Keeran Bathmanaban 7 -9 Crichel Lao 399-376 Eunice Wakio
133 Imadith Egodawaththe 7 -121 Jangari Mayol 262-411 Siu Chun Hong
134 Siu Chun Hong 7 -267 Vimukthi Ashen 356-297 Imadith Egodawaththe
135 Vimukthi Ashen 7 -279 Siu Chun Hong 297-356 Avinash Ramash Lakhw
136 Avinash Ramash Lakhw 7 -285 Tai Yat Yin 325-354 Vimukthi Ashen
137 Esther Muturi 7 -303 Hong Jiaen 331-407 Mohd Hazman Yuzairi
138 Ng Ka Wing 7 -361 Nimuthu Witharana 283-406 Lakhsmant Ian
139 Lakhsmant Ian 7 -413 Iman Najmi Muis 338-342 Ng Ka Wing
140 Aahil Borham 7 -544 Liana Aho 339-413 Calistus Kibet
141 Calistus Kibet 7 -610 Vershnil Weeraratne 297-300 Aahil Borham
142 Abu Hazeeq Fiqri 7 -611 Aditya Bose-Mandal 390-340 Nurin Farisha
143 Nurin Farisha 7 -889 Reuben Easow Koshy 423-359 Abu Hazeeq Fiqri
144 Debora Wandia 7 -918 Farid Irfan 302-301 Amerenthiran Anantha
145 Amerenthiran Anantha 7 -960 Ahmad Hazim Azlan 318-439 Debora Wandia
146 Farid Irfan 7 -1173 Debora Wandia 301-302 Joshua Ayden Lim
147 Akhila Mohanaselvan 6.5 -196 Adlin Norman 403-214 Hareet Patel
148 Joshua Ayden Lim 6.5 -329 Michael Ubias 337-332 Farid Irfan
149 Ardi Sevilla 6.5 -375 Janidu De Silva 326-347 Crichel Lao
150 Hareet Patel 6.5 -828 Pang Shing Wai 259-373 Akhila Mohanaselvan
151 Crichel Lao 6 17 Keeran Bathmanaban 376-399 Ardi Sevilla
152 Michael Ubias 6 -78 Joshua Ayden Lim 332-337 Adib Mukhriz
153 Adib Mukhriz 6 -442 Mohd Al-Syahmi 368-412 Michael Ubias
154 Kyan Teo Ching-Wei 6 -460 Mohd Hazman Yuzairi 336-428 Mohd Al-Syahmi
155 Mohd Al-Syahmi 6 -564 Adib Mukhriz 412-368 Kyan Teo Ching-Wei
156 Mohd Hazman Yuzairi 6 -584 Kyan Teo Ching-Wei 428-336 Esther Muturi
157 Alisha Mohanaselvan 6 -706 Ruth Kamau 330-298 Gian Marcus Goron
158 Jason Tang 6 -773 Ratchata Tiengdah 308-252 Zaina Zarook
159 Gian Marcus Goron 6 -776 Sadeera De Silva 342-135 Alisha Mohanaselvan
160 Zaina Zarook 6 -933 Ho Lok Hang 267-411 Jason Tang
161 Natthaphon Sirijamon 6 -1068 Wan Mohd Zikry Asyra415-233 Reuben Easow Koshy
162 Reuben Easow Koshy 6 -1206 Nurin Farisha 359-423 Natthaphon Sirijamon
163 Wan Mohd Zikry Asyra 6 -1370 Natthaphon Sirijamon233-415 Adlin Norman
164 Nurin Fazila 6 -1387 Pimmada Tiengdah 330-279 Cynthia Chebet
165 Cynthia Chebet 5.5 -1289 Salvador Recio 287-251 Nurin Fazila
166 Aditya Bose-Mandal 5 -896 Abu Hazeeq Fiqri 340-390 Mary Villanueva
167 Salvador Recio 5 -942 Cynthia Chebet 251-287 Linnet Njeri
168 Linnet Njeri 5 -973 Shireeya Jeyendran 335-254 Salvador Recio
169 Mary Villanueva 5 -1141 Krissanapong Chancho299-281 Aditya Bose-Mandal
170 Ratchata Tiengdah 5 -1151 Jason Tang 252-308 Ruth Kamau
171 Adlin Norman 5 -1905 Akhila Mohanaselvan 214-403 Wan Mohd Zikry Asyra
172 Pimmada Tiengdah 4 -1439 Nurin Fazila 279-330 Krissanapong Chancho
173 Ruth Kamau 3 -985 Alisha Mohanaselvan 298-330 Ratchata Tiengdah
174 Krissanapong Chancho 3 -1365 Mary Villanueva 281-299 Pimmada Tiengdah
175 Shireeya Jeyendran 3 -2059 Linnet Njeri 254-335 Sadeera De Silva
176 Sadeera De Silva 1 -2346 Gian Marcus Goron 135-342 Shireeya Jeyendran
HG Lewis Hawkins 668