WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics ALL
Results for ALL
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Abdullah Abbasi 18 1815 Lear Jet De La Cruz 384-372 Vraj Jain
2 Aabid Ismail 17.5 1445 Sohaib Sanaullah 443-382 Pansub Direkwatana
3 Janul De Silva 17 1871 Vraj Jain 386-320 Lear Jet De La Cruz
4 Hasham Hadi Khan 17 838 Aditya Iyengar 453-426 Sohaib Sanaullah
5 Lear Jet De La Cruz 15 1155 Abdullah Abbasi 372-384 Janul De Silva
6 Napat Vatjaranuratho 15 1068 Pansub Direkwatana 495-380 Mehul Arora
7 Sorawit Chuncharoen 15 833 Hemaka Gunasekera 436-413 Lewis Hawkins
8 Vraj Jain 15 743 Janul De Silva 320-386 Abdullah Abbasi
9 Lewis Hawkins 14.5 1448 Mehul Arora 467-441 Sorawit Chuncharoen
10 Danial Sanaullah 14 1786 Radinka Dissanayake 581-333 Terdsak Petrungjar
11 Vignesh Pirapaharan 14 1194 Terdsak Petrungjar 418-396 Tanaphon Kamenkij
12 Tanaphon Kamenkij 14 934 Calvin Ma 454-401 Vignesh Pirapaharan
13 Pansub Direkwatana 14 908 Napat Vatjaranuratho380-495 Aabid Ismail
14 Sohaib Sanaullah 14 905 Aabid Ismail 382-443 Hasham Hadi Khan
15 Mehul Arora 14 829 Lewis Hawkins 441-467 Napat Vatjaranuratho
16 Thomson Law Long Yin 14 812 Syed Imaad Ali 383-381 Amanda Khan
17 Hemaka Gunasekera 14 715 Sorawit Chuncharoen 413-436 Brian Po
18 Darryl Hanming 14 -55 Shekinah Giffen 374-348 Dzariff Izzat
19 Nititorn Laimek 13.5 979 Brian Po 395-345 Thavalakshman Yogan
20 Brian Po 13.5 777 Nititorn Laimek 345-395 Hemaka Gunasekera
21 Aditya Iyengar 13 1590 Hasham Hadi Khan 426-453 Syed Imaad Ali
22 Syed Imaad Ali 13 1391 Thomson Law Long Yin381-383 Aditya Iyengar
23 Terdsak Petrungjar 13 1236 Vignesh Pirapaharan 396-418 Danial Sanaullah
24 Thirandi De Silva 13 1236 Saim Waqar 405-313 Radinka Dissanayake
25 Qays Sangani 13 1035 Thavalakshman Yogan 396-327 Yash Potnis
26 Yoga Pratama 13 763 Ronnie Bennett 497-297 Krtin Juneja
27 Tengku Ariff Shah 13 703 Lawrence Dave Candia490-408 Calvin Ma
28 Samrath Singh Bhatia 13 636 Yash Potnis 423-400 Ronnie Bennett
29 Prateek Wadhavkar 13 556 Thuwaragesh Jayachan513-298 Napat Narinsuksanti
30 Khor Jia Wynn 13 439 Amanda Khan 476-255 Jarrett Tan
31 Amanda Khan 13 432 Khor Jia Wynn 255-476 Thomson Law Long Yin
32 Krtin Juneja 13 432 Sharvin Jeyendran 412-406 Yoga Pratama
33 Jarrett Tan 13 376 Supphakrit Rimchan 454-307 Khor Jia Wynn
34 Rahul Jegatheva 13 296 Nuttawat Angsakul 395-357 Supphakrit Rimchan
35 Napat Narinsuksanti 13 286 Benchaporn Khamkrach370-343 Prateek Wadhavkar
36 Thuwaragesh Jayachan 13 263 Prateek Wadhavkar 298-513 Shekinah Giffen
37 Ushara De Silva 13 206 Dzariff Izzat 373-349 Nuttawat Angsakul
38 Shekinah Giffen 13 151 Darryl Hanming 348-374 Thuwaragesh Jayachan
39 Dzariff Izzat 13 110 Ushara De Silva 349-373 Darryl Hanming
40 Ahmad Kashful Akmal 13 -48 Hasali Ratnayake 365-306 Benchaporn Khamkrach
41 Boris Chung 12.5 333 Carol Muya 479-259 Liao Yi
42 Liao Yi 12 1356 Aditya Kuntjoro Adji477-298 Boris Chung
43 Thavalakshman Yogan 12 1291 Qays Sangani 327-396 Nititorn Laimek
44 Khor Jia Wayn 12 1079 Louis Drei Candia 439-371 Nattapat Nak-in
45 Radinka Dissanayake 12 1077 Danial Sanaullah 333-581 Thirandi De Silva
46 Yash Potnis 12 1013 Samrath Singh Bhatia400-423 Qays Sangani
47 Nattapat Nak-in 12 723 Lord Garnett Talisic414-313 Khor Jia Wayn
48 Calvin Ma 12 713 Tanaphon Kamenkij 401-454 Tengku Ariff Shah
49 Saim Usmani 12 607 Pasindu Malawaraarac461-293 Adheesha Dissanayake
50 Hamza Naeem 12 557 Coby Lam Hoi Ying 484-217 Paparavee Direkwatan
51 Adheesha Dissanayake 12 503 Marcus Wang Zhe Qi 455-299 Saim Usmani
52 Therunee Karunaratne 12 467 Panupong Baipo 344-304 Sharvin Jeyendran
53 Ronnie Bennett 12 426 Yoga Pratama 297-497 Samrath Singh Bhatia
54 Jessa Manigos 12 266 Paparavee Direkwatan383-336 Pasindu Malawaraarac
55 Aadhi Shankara 12 143 Leo Ballaso 404-375 Eirfan Razman
56 Nuttawat Angsakul 12 126 Rahul Jegatheva 357-395 Ushara De Silva
57 Eirfan Razman 12 113 Leanne Denise Candia495-265 Aadhi Shankara
58 Supphakrit Rimchan 12 86 Jarrett Tan 307-454 Rahul Jegatheva
59 Benchaporn Khamkrach 12 81 Napat Narinsuksanti 343-370 Ahmad Kashful Akmal
60 Sethmi Jayasinghe 12 -119 Siddhesh Mariappan 422-388 Leanne Denise Candia
61 Siddhesh Mariappan 12 -185 Sethmi Jayasinghe 388-422 Hasali Ratnayake
62 Vedika Hingorani 11.5 474 Tarin Pairor 420-252 Megan Raaj Sethu
63 Hasali Ratnayake 11.5 432 Ahmad Kashful Akmal 306-365 Siddhesh Mariappan
64 Restu Andika 11.5 -246 Teham Ahmed 395-368 Ho Chun Hung
65 Madhav Gopal Kamath 11 709 Nichelle Eng 484-363 Aditya Kuntjoro Adji
66 Lord Garnett Talisic 11 607 Nattapat Nak-in 313-414 Louis Drei Candia
67 Louis Drei Candia 11 576 Khor Jia Wayn 371-439 Lord Garnett Talisic
68 Ho Chun Hung 11 560 Aldo Setiawan 442-398 Restu Andika
69 Lawrence Dave Candia 11 497 Tengku Ariff Shah 408-490 Saim Waqar
70 Saim Waqar 11 497 Thirandi De Silva 313-405 Lawrence Dave Candia
71 Ho Cheuk Yiu 11 384 Li Pun Wang 436-339 Coby Lam Hoi Ying
72 Sharvin Jeyendran 11 320 Krtin Juneja 406-412 Therunee Karunaratne
73 Paparavee Direkwatan 11 191 Jessa Manigos 336-383 Hamza Naeem
74 Tairah John-Seedial 11 169 Muhd Faiq Haikal 346-308 Marcus Wang Zhe Qi
75 Li Ka Ki 11 153 Tai Yat Yin 427-253 Leo Ballaso
76 Pasindu Malawaraarac 11 127 Saim Usmani 293-461 Jessa Manigos
77 Kristina Hosein 11 -5 Julian Wong Tsz Yu 394-278 Dulmini Weeraratne
78 Tai Yat Yin 11 -25 Li Ka Ki 253-427 Muhd Amirul Hakeem
79 Muhd Amirul Hakeem 11 -81 Dulmini Weeraratne 307-348 Tai Yat Yin
80 Dulmini Weeraratne 11 -96 Muhd Amirul Hakeem 348-307 Kristina Hosein
81 Liana Aho 11 -121 Hong Jiaen 384-332 Fung Pak Man
82 Fung Pak Man 11 -155 Iman Najmi Muis 368-314 Liana Aho
83 Wong Chun Ki 11 -214 Bintang Ramadhan 389-339 Rose Natalie
84 Uriel Drago Cabuguas 11 -238 Ilham Sandy Pratama 431-419 Julian Wong Tsz Yu
85 Leanne Denise Candia 11 -390 Eirfan Razman 265-495 Sethmi Jayasinghe
86 Megan Raaj Sethu 11 -524 Carmelo Arranguez 306-434 Vedika Hingorani
87 Tarin Pairor 11 -555 Vedika Hingorani 252-420 Carol Muya
88 Carol Muya 11 -656 Boris Chung 259-479 Tarin Pairor
89 Carmelo Arranguez 10.5 -59 Megan Raaj Sethu 434-306 Ilham Sandy Pratama
90 Aditya Kuntjoro Adji 10.5 -272 Liao Yi 298-477 Madhav Gopal Kamath
91 Kiki Chung Wing Sze 10 568 Taabish Borham 374-223 Yalleni Gunenthiran
92 Panupong Baipo 10 324 Therunee Karunaratne304-344 Aldo Setiawan
93 Aldo Setiawan 10 282 Ho Chun Hung 398-442 Panupong Baipo
94 Phattharawadi Ngamta 10 238 Jangari Mayol 358-329 Mak Chung Ting
95 Ashvin Kesavan 10 166 Mak Chung Ting 427-262 Nichelle Eng
96 Lau Wai Keung 10 5 Nimuthu Witharana 350-287 Jareth Mah
97 Marcus Wang Zhe Qi 10 -22 Adheesha Dissanayake299-455 Tairah John-Seedial
98 Coby Lam Hoi Ying 10 -47 Hamza Naeem 217-484 Ho Cheuk Yiu
99 Avinash Ramash Lakhw 10 -78 Arvind Iyengar 317-259 Muhd Faiq Haikal
100 Misbah Rehman 10 -87 Esther Muturi 373-277 Hong Jiaen
101 Leo Ballaso 10 -130 Aadhi Shankara 375-404 Li Ka Ki
102 Julian Wong Tsz Yu 10 -297 Kristina Hosein 278-394 Uriel Drago Cabuguas
103 Kaustav Bhowmick 10 -345 Pang Shing Wai 347-330 Nurin Farisha
104 Ilham Sandy Pratama 10 -376 Uriel Drago Cabuguas419-431 Carmelo Arranguez
105 Rose Natalie 10 -379 Francis Matati 313-341 Wong Chun Ki
106 Nurin Farisha 10 -609 Calistus Kibet 433-324 Kaustav Bhowmick
107 Kesavan Sivabalan 10 -671 Ahmad Hazim Azlan 353-329 Pang Shing Wai
108 Vershnil Weeraratne 10 -753 Amerenthiran Anantha378-300 Siva Keefe Savero
109 Joshua Ayden Lim 9.5 -2 Siva Keefe Savero 471-296 Galuh Muharrom
110 Teham Ahmed 9.5 -218 Restu Andika 368-395 Taabish Borham
111 Ho Lok Hang 9.5 -560 Galuh Muharrom 407-348 Inuri De Silva
112 Francis Matati 9.5 -571 Rose Natalie 341-313 Ahmad Hazim Azlan
113 Taabish Borham 9.5 -990 Kiki Chung Wing Sze 223-374 Teham Ahmed
114 Inuri De Silva 9.5 -1064 Yalleni Gunenthiran 388-320 Ho Lok Hang
115 Yalleni Gunenthiran 9 661 Inuri De Silva 320-388 Kiki Chung Wing Sze
116 Crichel Lao 9 249 Janidu De Silva 369-288 Pranut Angsakul
117 Pranut Angsakul 9 194 Keeran Bathmanaban 429-285 Crichel Lao
118 Jangari Mayol 9 85 Phattharawadi Ngamta329-358 Keeran Bathmanaban
119 Li Pun Wang 9 -5 Ho Cheuk Yiu 339-436 Nimuthu Witharana
120 Mak Chung Ting 9 -10 Ashvin Kesavan 262-427 Phattharawadi Ngamta
121 Keeran Bathmanaban 9 -21 Pranut Angsakul 285-429 Jangari Mayol
122 Nimuthu Witharana 9 -24 Lau Wai Keung 287-350 Li Pun Wang
123 Jareth Mah 9 -53 Kalpana Senevirathna360-371 Lau Wai Keung
124 Kalpana Senevirathna 9 -90 Jareth Mah 371-360 Janidu De Silva
125 Nichelle Eng 9 -108 Madhav Gopal Kamath 363-484 Ashvin Kesavan
126 Siu Chun Hong 9 -160 Ng Ka Wing 429-306 Esther Muturi
127 Muhd Faiq Haikal 9 -165 Tairah John-Seedial 308-346 Avinash Ramash Lakhw
128 Lakhsmant Ian 9 -277 Adib Mukhriz 400-330 Kyan Teo Ching-Wei
129 Hong Jiaen 9 -313 Liana Aho 332-384 Misbah Rehman
130 Pang Shing Wai 9 -342 Kaustav Bhowmick 330-347 Kesavan Sivabalan
131 Iman Najmi Muis 9 -400 Fung Pak Man 314-368 Bintang Ramadhan
132 Bintang Ramadhan 9 -434 Wong Chun Ki 339-389 Iman Najmi Muis
133 Aahil Borham 9 -436 Kyan Teo Ching-Wei 377-357 Gian Marcus Goron
134 Gian Marcus Goron 9 -653 Abu Hazeeq Fiqri 331-288 Aahil Borham
135 Galuh Muharrom 9 -973 Ho Lok Hang 348-407 Joshua Ayden Lim
136 Siva Keefe Savero 9 -999 Joshua Ayden Lim 296-471 Vershnil Weeraratne
137 Ahmad Hazim Azlan 8.5 -267 Kesavan Sivabalan 329-353 Francis Matati
138 Eunice Wakio 8.5 -923 Hareet Patel 361-273 Cynthia Chebet
139 Cynthia Chebet 8.5 -1095 Farid Irfan 382-311 Eunice Wakio
140 Janidu De Silva 8 -47 Crichel Lao 288-369 Kalpana Senevirathna
141 Adib Mukhriz 8 -243 Lakhsmant Ian 330-400 Arvind Iyengar
142 Arvind Iyengar 8 -294 Avinash Ramash Lakhw259-317 Adib Mukhriz
143 Esther Muturi 8 -366 Misbah Rehman 277-373 Siu Chun Hong
144 Mohd Al-Syahmi 8 -377 Ardi Sevilla 328-294 Imadith Egodawaththe
145 Vimukthi Ashen 8 -424 Imadith Egodawaththe347-346 Aditya Bose-Mandal
146 Kyan Teo Ching-Wei 8 -465 Aahil Borham 357-377 Lakhsmant Ian
147 Abu Hazeeq Fiqri 8 -521 Gian Marcus Goron 288-331 Ng Ka Wing
148 Ng Ka Wing 8 -550 Siu Chun Hong 306-429 Abu Hazeeq Fiqri
149 Mohd Hazman Yuzairi 8 -589 Alisha Mohanaselvan 360-329 Salvador Recio
150 Aditya Bose-Mandal 8 -705 Salvador Recio 316-299 Vimukthi Ashen
151 Calistus Kibet 8 -807 Nurin Farisha 324-433 Amerenthiran Anantha
152 Zaina Zarook 8 -943 Ratchata Tiengdah 347-329 Debora Wandia
153 Debora Wandia 8 -981 Adlin Norman 413-250 Zaina Zarook
154 Reuben Easow Koshy 8 -1054 Jason Tang 331-285 Akhila Mohanaselvan
155 Amerenthiran Anantha 8 -1116 Vershnil Weeraratne 300-378 Calistus Kibet
156 Ardi Sevilla 7.5 -509 Mohd Al-Syahmi 294-328 Hareet Patel
157 Hareet Patel 7.5 -786 Eunice Wakio 273-361 Ardi Sevilla
158 Michael Ubias 7 -70 Akhila Mohanaselvan 398-325 Nurin Fazila
159 Imadith Egodawaththe 7 -224 Vimukthi Ashen 346-347 Mohd Al-Syahmi
160 Salvador Recio 7 -823 Aditya Bose-Mandal 299-316 Mohd Hazman Yuzairi
161 Linnet Njeri 7 -825 Natthaphon Sirijamon302-168 Adlin Norman
162 Jason Tang 7 -935 Reuben Easow Koshy 285-331 Farid Irfan
163 Farid Irfan 7 -1368 Cynthia Chebet 311-382 Jason Tang
164 Nurin Fazila 7 -1479 Ruth Kamau 148-312 Michael Ubias
165 Wan Mohd Zikry Asyra 7 -1509 Krissanapong Chancho358-322 Sadeera De Silva
166 Akhila Mohanaselvan 6.5 -478 Michael Ubias 325-398 Reuben Easow Koshy
167 Alisha Mohanaselvan 6 -1004 Mohd Hazman Yuzairi 329-360 Shireeya Jeyendran
168 Ratchata Tiengdah 6 -1085 Zaina Zarook 329-347 Krissanapong Chancho
169 Mary Villanueva 6 -1199 Shireeya Jeyendran 318-342 Pimmada Tiengdah
170 Natthaphon Sirijamon 6 -1349 Linnet Njeri 168-302 Ruth Kamau
171 Pimmada Tiengdah 6 -1422 Sadeera De Silva 284-196 Mary Villanueva
172 Adlin Norman 6 -2088 Debora Wandia 250-413 Linnet Njeri
173 Ruth Kamau 5 -771 Nurin Fazila 312-148 Natthaphon Sirijamon
174 Shireeya Jeyendran 4 -2170 Mary Villanueva 342-318 Alisha Mohanaselvan
175 Krissanapong Chancho 3 -1614 Wan Mohd Zikry Asyra322-358 Ratchata Tiengdah
176 Sadeera De Silva 2 -2439 Pimmada Tiengdah 196-284 Wan Mohd Zikry Asyra
HG Lewis Hawkins 668