WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics ALL
Results for ALL
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Janul De Silva 9 1576 Vraj Jain 389-359 Aabid Ismail
2 Aabid Ismail 8.5 1240 Nattapat Nak-in 561-322 Janul De Silva
3 Vignesh Pirapaharan 8 1320 Lord Garnett Talisic466-293 Vraj Jain
4 Abdullah Abbasi 8 1049 Samrath Singh Bhatia522-354 Lawrence Dave Candia
5 Vraj Jain 8 901 Janul De Silva 359-389 Vignesh Pirapaharan
6 Lawrence Dave Candia 8 881 Supphakrit Rimchan 392-274 Abdullah Abbasi
7 Hasham Hadi Khan 8 853 Mehul Arora 466-330 Napat Vatjaranuratho
8 Napat Vatjaranuratho 8 815 Tanaphon Kamenkij 420-332 Hasham Hadi Khan
9 Terdsak Petrungjar 7 1329 Ahmad Kashful Akmal 386-322 Jessa Manigos
10 Nititorn Laimek 7 959 Syed Imaad Ali 444-411 Nattapat Nak-in
11 Calvin Ma 7 771 Louis Drei Candia 509-363 Samrath Singh Bhatia
12 Qays Sangani 7 730 Vedika Hingorani 398-370 Thomson Law Long Yin
13 Ushara De Silva 7 696 Hong Jiaen 402-293 Saim Waqar
14 Saim Waqar 7 626 Thomson Law Long Yin395-360 Ushara De Silva
15 Pansub Direkwatana 7 467 Kyan Teo Ching-Wei 361-301 Amanda Khan
16 Supphakrit Rimchan 7 409 Lawrence Dave Candia274-392 Mehul Arora
17 Mehul Arora 7 397 Hasham Hadi Khan 330-466 Supphakrit Rimchan
18 Jarrett Tan 7 390 Amanda Khan 451-338 Khor Jia Wynn
19 Adheesha Dissanayake 7 380 Shekinah Giffen 471-352 Boris Chung
20 Jessa Manigos 7 358 Hasali Ratnayake 333-458 Terdsak Petrungjar
21 Boris Chung 7 282 Khor Jia Wynn 417-404 Adheesha Dissanayake
22 Hasali Ratnayake 7 154 Jessa Manigos 458-333 Brian Po
23 Brian Po 6.5 491 Jangari Mayol 393-349 Hasali Ratnayake
24 Danial Sanaullah 6 1025 Aditya Kuntjoro Adji511-308 Ho Chun Hung
25 Lewis Hawkins 6 983 Nichelle Eng 668-200 Lear Jet De La Cruz
26 Syed Imaad Ali 6 947 Nititorn Laimek 411-444 Lord Garnett Talisic
27 Lord Garnett Talisic 6 885 Vignesh Pirapaharan 293-466 Syed Imaad Ali
28 Nattapat Nak-in 6 664 Aabid Ismail 322-561 Nititorn Laimek
29 Tanaphon Kamenkij 6 658 Napat Vatjaranuratho332-420 Yash Potnis
30 Thomson Law Long Yin 6 654 Saim Waqar 360-395 Qays Sangani
31 Lear Jet De La Cruz 6 633 Aditya Iyengar 477-416 Lewis Hawkins
32 Yash Potnis 6 633 Pasindu Malawaraarac380-450 Tanaphon Kamenkij
33 Ho Cheuk Yiu 6 574 Ho Chun Hung 433-306 Louis Drei Candia
34 Pasindu Malawaraarac 6 569 Yash Potnis 450-380 Nichelle Eng
35 Ronnie Bennett 6 551 Kaustav Bhowmick 432-286 Rahul Jegatheva
36 Samrath Singh Bhatia 6 487 Abdullah Abbasi 354-522 Calvin Ma
37 Sharvin Jeyendran 6 464 Rahul Jegatheva 395-300 Thirandi De Silva
38 Tairah John-Seedial 6 439 Khor Jia Wayn 425-420 Jangari Mayol
39 Thuwaragesh Jayachan 6 369 Keeran Bathmanaban 471-362 Napat Narinsuksanti
40 Hemaka Gunasekera 6 358 Benchaporn Khamkrach443-327 Kaustav Bhowmick
41 Pranut Angsakul 6 357 Leo Ballaso 346-142 Muhd Amirul Hakeem
42 Khor Jia Wynn 6 341 Boris Chung 404-417 Jarrett Tan
43 Amanda Khan 6 306 Jarrett Tan 338-451 Pansub Direkwatana
44 Eirfan Razman 6 166 Julian Wong Tsz Yu 443-312 Kyan Teo Ching-Wei
45 Darryl Hanming 6 137 Teham Ahmed 535-302 Siddhesh Mariappan
46 Tengku Ariff Shah 6 126 Muhd Amirul Hakeem 447-356 Fung Pak Man
47 Fung Pak Man 6 96 Siddhesh Mariappan 427-271 Tengku Ariff Shah
48 Li Ka Ki 6 91 Megan Raaj Sethu 374-361 Benchaporn Khamkrach
49 Shekinah Giffen 6 41 Adheesha Dissanayake352-471 Ahmad Kashful Akmal
50 Ahmad Kashful Akmal 6 29 Terdsak Petrungjar 322-386 Shekinah Giffen
51 Vedika Hingorani 5.5 427 Qays Sangani 370-398 Aditya Kuntjoro Adji
52 Restu Andika 5.5 117 Alisha Mohanaselvan 456-306 Radinka Dissanayake
53 Aditya Kuntjoro Adji 5.5 62 Danial Sanaullah 308-511 Vedika Hingorani
54 Radinka Dissanayake 5 983 Inuri De Silva 559-225 Restu Andika
55 Liao Yi 5 727 Thavalakshman Yogan 488-372 Therunee Karunaratne
56 Ho Chun Hung 5 610 Ho Cheuk Yiu 306-433 Danial Sanaullah
57 Aditya Iyengar 5 574 Lear Jet De La Cruz 416-477 Khor Jia Wayn
58 Madhav Gopal Kamath 5 564 Phattharawadi Ngamta471-386 Thavalakshman Yogan
59 Khor Jia Wayn 5 533 Tairah John-Seedial 420-425 Aditya Iyengar
60 Therunee Karunaratne 5 494 Nimuthu Witharana 413-286 Liao Yi
61 Jangari Mayol 5 389 Brian Po 349-393 Tairah John-Seedial
62 Thirandi De Silva 5 333 Sorawit Chuncharoen 388-409 Sharvin Jeyendran
63 Louis Drei Candia 5 299 Calvin Ma 363-509 Ho Cheuk Yiu
64 Rahul Jegatheva 5 274 Sharvin Jeyendran 300-395 Ronnie Bennett
65 Napat Narinsuksanti 5 269 Sohaib Sanaullah 378-382 Thuwaragesh Jayachan
66 Hamza Naeem 5 237 Panupong Baipo 425-316 Kiki Chung Wing Sze
67 Sorawit Chuncharoen 5 200 Thirandi De Silva 409-388 Panupong Baipo
68 Ilham Sandy Pratama 5 181 Kiki Chung Wing Sze 319-311 Keeran Bathmanaban
69 Ng Ka Wing 5 181 Janidu De Silva 397-303 Sohaib Sanaullah
70 Kalpana Senevirathna 5 163 Ashvin Kesavan 461-419 Francis Matati
71 Saim Usmani 5 153 Aadhi Shankara 421-269 Aldo Setiawan
72 Krtin Juneja 5 137 Imadith Egodawaththe393-333 Misbah Rehman
73 Sohaib Sanaullah 5 115 Napat Narinsuksanti 382-378 Ng Ka Wing
74 Carmelo Arranguez 5 109 Leanne Denise Candia419-267 Lau Wai Keung
75 Hong Jiaen 5 88 Ushara De Silva 293-402 Leo Ballaso
76 Kaustav Bhowmick 5 83 Ronnie Bennett 286-432 Hemaka Gunasekera
77 Muhd Amirul Hakeem 5 74 Tengku Ariff Shah 356-447 Pranut Angsakul
78 Lau Wai Keung 5 73 Coby Lam Hoi Ying 406-323 Carmelo Arranguez
79 Misbah Rehman 5 60 Akhila Mohanaselvan 263-262 Krtin Juneja
80 Benchaporn Khamkrach 5 33 Hemaka Gunasekera 327-443 Li Ka Ki
81 Nichelle Eng 5 3 Lewis Hawkins 200-668 Pasindu Malawaraarac
82 Kristina Hosein 5 -3 Ratchata Tiengdah 383-238 Pang Shing Wai
83 Kyan Teo Ching-Wei 5 -12 Pansub Direkwatana 301-361 Eirfan Razman
84 Nuttawat Angsakul 5 -19 Aditya Bose-Mandal 344-280 Dulmini Weeraratne
85 Leo Ballaso 5 -22 Pranut Angsakul 142-346 Hong Jiaen
86 Dulmini Weeraratne 5 -38 Francis Matati 389-353 Nuttawat Angsakul
87 Uriel Drago Cabuguas 5 -92 Vershnil Weeraratne 300-203 Julian Wong Tsz Yu
88 Marcus Wang Zhe Qi 5 -147 Amerenthiran Anantha391-268 Leanne Denise Candia
89 Siddhesh Mariappan 5 -313 Fung Pak Man 271-427 Darryl Hanming
90 Teham Ahmed 5 -367 Darryl Hanming 302-535 Inuri De Silva
91 Kesavan Sivabalan 5 -370 Hareet Patel 312-288 Vershnil Weeraratne
92 Galuh Muharrom 5 -585 Siva Keefe Savero 217-133 Rose Natalie
93 Inuri De Silva 4.5 -124 Radinka Dissanayake 225-559 Teham Ahmed
94 Yalleni Gunenthiran 4 569 Eunice Wakio 488-258 Mak Chung Ting
95 Thavalakshman Yogan 4 522 Liao Yi 372-488 Madhav Gopal Kamath
96 Yoga Pratama 4 462 Mohd Hazman Yuzairi 399-217 Eunice Wakio
97 Mak Chung Ting 4 299 Rose Natalie 414-291 Yalleni Gunenthiran
98 Nimuthu Witharana 4 239 Therunee Karunaratne286-413 Phattharawadi Ngamta
99 Phattharawadi Ngamta 4 222 Madhav Gopal Kamath 386-471 Nimuthu Witharana
100 Panupong Baipo 4 165 Hamza Naeem 316-425 Sorawit Chuncharoen
101 Kiki Chung Wing Sze 4 117 Ilham Sandy Pratama 311-319 Hamza Naeem
102 Prateek Wadhavkar 4 110 Siu Chun Hong 400-321 Aadhi Shankara
103 Li Pun Wang 4 100 Ho Lok Hang 472-290 Janidu De Silva
104 Francis Matati 4 87 Dulmini Weeraratne 353-389 Kalpana Senevirathna
105 Keeran Bathmanaban 4 25 Thuwaragesh Jayachan362-471 Ilham Sandy Pratama
106 Aldo Setiawan 4 -10 Carol Muya 297-306 Saim Usmani
107 Mohd Al-Syahmi 4 -72 Wong Chun Ki 330-356 Coby Lam Hoi Ying
108 Coby Lam Hoi Ying 4 -125 Lau Wai Keung 323-406 Mohd Al-Syahmi
109 Paparavee Direkwatan 4 -161 Pang Shing Wai 402-362 Aditya Bose-Mandal
110 Pang Shing Wai 4 -162 Paparavee Direkwatan362-402 Kristina Hosein
111 Wong Chun Ki 4 -230 Mohd Al-Syahmi 356-330 Carol Muya
112 Carol Muya 4 -278 Aldo Setiawan 306-297 Wong Chun Ki
113 Julian Wong Tsz Yu 4 -297 Eirfan Razman 312-443 Uriel Drago Cabuguas
114 Lakhsmant Ian 4 -308 Mary Villanueva 394-251 Iman Najmi Muis
115 Liana Aho 4 -312 Adib Mukhriz 341-257 Sethmi Jayasinghe
116 Megan Raaj Sethu 4 -338 Li Ka Ki 361-374 Alisha Mohanaselvan
117 Leanne Denise Candia 4 -363 Carmelo Arranguez 267-419 Marcus Wang Zhe Qi
118 Sethmi Jayasinghe 4 -371 Iman Najmi Muis 345-326 Liana Aho
119 Vershnil Weeraratne 4 -422 Uriel Drago Cabuguas203-300 Kesavan Sivabalan
120 Alisha Mohanaselvan 4 -460 Restu Andika 306-456 Megan Raaj Sethu
121 Calistus Kibet 4 -534 Vimukthi Ashen 264-254 Ratchata Tiengdah
122 Rose Natalie 4 -626 Mak Chung Ting 291-414 Galuh Muharrom
123 Eunice Wakio 3.5 -674 Yalleni Gunenthiran 258-488 Yoga Pratama
124 Crichel Lao 3 23 Cynthia Chebet 372-273 Ho Lok Hang
125 Siu Chun Hong 3 2 Prateek Wadhavkar 321-400 Mohd Hazman Yuzairi
126 Michael Ubias 3 -73 Joshua Ayden Lim 405-340 Cynthia Chebet
127 Tai Yat Yin 3 -88 Ardi Sevilla 303-221 Reuben Easow Koshy
128 Janidu De Silva 3 -125 Ng Ka Wing 303-397 Li Pun Wang
129 Aadhi Shankara 3 -139 Saim Usmani 269-421 Prateek Wadhavkar
130 Jareth Mah 3 -154 Avinash Ramash Lakhw326-334 Joshua Ayden Lim
131 Ahmad Hazim Azlan 3 -213 Natthaphon Sirijamon273-191 Esther Muturi
132 Joshua Ayden Lim 3 -229 Michael Ubias 340-405 Jareth Mah
133 Aditya Bose-Mandal 3 -239 Nuttawat Angsakul 280-344 Paparavee Direkwatan
134 Muhd Faiq Haikal 3 -252 Dzariff Izzat 412-246 Avinash Ramash Lakhw
135 Esther Muturi 3 -253 Sadeera De Silva 247-155 Ahmad Hazim Azlan
136 Imadith Egodawaththe 3 -271 Krtin Juneja 333-393 Dzariff Izzat
137 Avinash Ramash Lakhw 3 -320 Jareth Mah 334-326 Muhd Faiq Haikal
138 Akhila Mohanaselvan 3 -324 Misbah Rehman 262-263 Ashvin Kesavan
139 Ashvin Kesavan 3 -353 Kalpana Senevirathna419-461 Akhila Mohanaselvan
140 Iman Najmi Muis 3 -401 Sethmi Jayasinghe 326-345 Lakhsmant Ian
141 Dzariff Izzat 3 -417 Muhd Faiq Haikal 246-412 Imadith Egodawaththe
142 Arvind Iyengar 3 -421 Nurin Farisha 444-368 Aahil Borham
143 Abu Hazeeq Fiqri 3 -436 Zaina Zarook 395-329 Tarin Pairor
144 Tarin Pairor 3 -444 Aahil Borham 405-374 Abu Hazeeq Fiqri
145 Jason Tang 3 -547 Nurin Fazila 372-179 Taabish Borham
146 Zaina Zarook 3 -630 Abu Hazeeq Fiqri 329-395 Amerenthiran Anantha
147 Ratchata Tiengdah 3 -686 Kristina Hosein 238-383 Calistus Kibet
148 Amerenthiran Anantha 3 -695 Marcus Wang Zhe Qi 268-391 Zaina Zarook
149 Hareet Patel 3 -708 Kesavan Sivabalan 288-312 Siva Keefe Savero
150 Taabish Borham 3 -723 Bintang Ramadhan 146-134 Jason Tang
151 Siva Keefe Savero 3 -726 Galuh Muharrom 133-217 Hareet Patel
152 Wan Mohd Zikry Asyra 3 -800 Salvador Recio 274-216 Vimukthi Ashen
153 Cynthia Chebet 2.5 -814 Crichel Lao 273-372 Michael Ubias
154 Mohd Hazman Yuzairi 2 -408 Yoga Pratama 217-399 Siu Chun Hong
155 Aahil Borham 2 -460 Tarin Pairor 374-405 Arvind Iyengar
156 Mary Villanueva 2 -655 Lakhsmant Ian 251-394 Adib Mukhriz
157 Debora Wandia 2 -709 Adlin Norman 326-200 Gian Marcus Goron
158 Farid Irfan 2 -750 Linnet Njeri 293-284 Ardi Sevilla
159 Adib Mukhriz 2 -781 Liana Aho 257-341 Mary Villanueva
160 Gian Marcus Goron 2 -791 Reuben Easow Koshy 331-246 Debora Wandia
161 Bintang Ramadhan 2 -794 Taabish Borham 134-146 Natthaphon Sirijamon
162 Vimukthi Ashen 2 -891 Calistus Kibet 254-264 Wan Mohd Zikry Asyra
163 Natthaphon Sirijamon 2 -927 Ahmad Hazim Azlan 191-273 Bintang Ramadhan
164 Ho Lok Hang 2 -1001 Li Pun Wang 290-472 Crichel Lao
165 Reuben Easow Koshy 2 -1207 Gian Marcus Goron 246-331 Tai Yat Yin
166 Ardi Sevilla 1 -589 Tai Yat Yin 221-303 Farid Irfan
167 Linnet Njeri 1 -843 Farid Irfan 284-293 Nurin Farisha
168 Nurin Farisha 1 -895 Arvind Iyengar 368-444 Linnet Njeri
169 Ruth Kamau 1 -958 Pimmada Tiengdah 202-211 Salvador Recio
170 Pimmada Tiengdah 1 -1123 Ruth Kamau 211-202 Shireeya Jeyendran
171 Salvador Recio 1 -1163 Wan Mohd Zikry Asyra216-274 Ruth Kamau
172 Nurin Fazila 1 -1256 Jason Tang 179-372 Sadeera De Silva
173 Sadeera De Silva 1 -1370 Esther Muturi 155-247 Nurin Fazila
174 Adlin Norman 1 -1529 Debora Wandia 200-326 Adlin Norman
175 Krissanapong Chancho 0 -1119 Krissanapong Chancho- Krissanapong Chancho
176 Shireeya Jeyendran 0 -1609 Shireeya Jeyendran - Pimmada Tiengdah
HG Lewis Hawkins 668