WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics YOUTH
Results for YOUTH
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Napat Vatjaranuratho 10 1688 Aabid Ismail 504-399 Hasham Hadi Khan
2 Syed Imaad Ali 10 959 Radinka Dissanayake 525-458 Qays Sangani
3 Hasham Hadi Khan 9 784 Sohaib Sanaullah 449-428 Napat Vatjaranuratho
4 Qays Sangani 9 593 Janul De Silva 492-370 Syed Imaad Ali
5 Pansub Direkwatana 8 925 Saim Usmani 394-328 Aabid Ismail
6 Sohaib Sanaullah 8 687 Hasham Hadi Khan 428-449 Janul De Silva
7 Thomson Law Long Yin 8 656 Pasindu Malawaraarac412-298 Yash Potnis
8 Basil Ali Khan 8 593 Brian Po 398-369 Pasindu Malawaraarac
9 Ronnie Bennett 8 447 Ashvin Kesavan 457-335 Ali Wasif
10 Ali Wasif 8 330 Jareth Mah 387-356 Ronnie Bennett
11 Janul De Silva 8 289 Qays Sangani 370-492 Sohaib Sanaullah
12 Tarin Pairor 8 285 Boris Chung 463-432 Jareth Mah
13 Saim Usmani 8 223 Pansub Direkwatana 328-394 Adheesha Dissanayake
14 Krtin Juneja 7.5 890 Sandali Vithanage 413-330 Nattapat Nak-in
15 Aabid Ismail 7 751 Napat Vatjaranuratho399-504 Pansub Direkwatana
16 Adheesha Dissanayake 7 707 Mehul Arora 331-347 Saim Usmani
17 Radinka Dissanayake 7 655 Syed Imaad Ali 458-525 Okikioluwa Hector
18 Okikioluwa Hector 7 533 Darryl Hanming 343-493 Radinka Dissanayake
19 Darryl Hanming 7 503 Okikioluwa Hector 493-343 Liao Yi
20 Mehul Arora 7 490 Adheesha Dissanayake347-331 Amanda Khan
21 Amanda Khan 7 485 Nimuthu Witharana 404-372 Mehul Arora
22 Pornnapas Rittiwut 7 483 Yash Potnis 394-289 Thirandi De Silva
23 Liao Yi 7 462 Nattapat Nak-in 446-331 Darryl Hanming
24 Vignesh Pirapaharan 7 458 Saim Waqar 359-377 Boris Chung
25 Vraj Jain 7 451 Suyash Manchali 455-406 Saim Waqar
26 Pasindu Malawaraarac 7 451 Thomson Law Long Yin298-412 Basil Ali Khan
27 Boris Chung 7 428 Tarin Pairor 432-463 Vignesh Pirapaharan
28 Yash Potnis 7 417 Pornnapas Rittiwut 289-394 Thomson Law Long Yin
29 Saim Waqar 7 412 Vignesh Pirapaharan 377-359 Vraj Jain
30 Thirandi De Silva 7 407 Ali Rashid 469-424 Pornnapas Rittiwut
31 Usman Shaukat 7 384 Asher Chhabra 377-279 Supphakrit Rimchan
32 Wesley Choy Wing Chi 7 353 Dulandee Handapangod407-335 Hamza Naeem
33 Jareth Mah 7 233 Ali Wasif 356-387 Tarin Pairor
34 Ho Cheuk Yiu 7 -47 Ian Tsoi Yin 371-319 Eshaal Basit
35 Sandali Vithanage 7 -105 Krtin Juneja 330-413 Nimuthu Witharana
36 Nimuthu Witharana 6.5 330 Amanda Khan 372-404 Sandali Vithanage
37 Nattapat Nak-in 6 644 Liao Yi 331-446 Krtin Juneja
38 Hemaka Gunasekera 6 622 Therunee Karunaratne337-305 Ian Tsoi Yin
39 Ushara De Silva 6 598 Supphakrit Rimchan 415-354 Suyash Manchali
40 Ali Rashid 6 404 Thirandi De Silva 424-469 Brian Po
41 Brian Po 6 402 Basil Ali Khan 369-398 Ali Rashid
42 Thanyanat Niratsungn 6 390 Sethmi Jayasinghe 430-306 Therunee Karunaratne
43 Fung Tsz Hin 6 290 Aahil Borham 402-299 Arvind Iyengar
44 Supphakrit Rimchan 6 253 Ushara De Silva 354-415 Usman Shaukat
45 Hamza Naeem 6 87 Phattharawadi Ngamta354-409 Wesley Choy Wing Chi
46 Phattharawadi Ngamta 6 63 Hamza Naeem 409-354 Siu Chun Hong
47 Kalpana Senevirathna 6 54 Afham Imtiaz 457-236 Malitha Goonawardhan
48 Siu Chun Hong 6 50 Ekansh Arora 450-360 Phattharawadi Ngamta
49 Ashvin Kesavan 6 3 Ronnie Bennett 335-457 Asher Chhabra
50 Benchaporn Khamkrach 6 -74 Lau Wai Keung 372-368 Ekansh Arora
51 Napat Narinsuksanti 6 -75 Atta Khatri 376-351 Lau Wai Keung
52 Asher Chhabra 6 -84 Usman Shaukat 279-377 Ashvin Kesavan
53 Malitha Goonawardhan 6 -155 Sharvin Jeyendran 360-336 Kalpana Senevirathna
54 Ian Tsoi Yin 6 -192 Ho Cheuk Yiu 319-371 Hemaka Gunasekera
55 Rahul Jegatheva 6 -239 Paparavee Direkwatan383-289 Amna Khushnood
56 Amna Khushnood 6 -262 Sorraya Singh 399-341 Rahul Jegatheva
57 Hasini Perara 6 -273 Eshaal Basit 453-296 Monis Khan
58 Eshaal Basit 6 -415 Hasini Perara 296-453 Ho Cheuk Yiu
59 Tengku Ariff Shah 5 314 Monis Khan 355-391 Ernest So Yat Long
60 Eirfan Razman 5 302 Arvind Iyengar 447-256 Hammad Hamid
61 Ernest So Yat Long 5 270 Jarrett Tan 330-440 Tengku Ariff Shah
62 Therunee Karunaratne 5 267 Hemaka Gunasekera 305-337 Thanyanat Niratsungn
63 Jarrett Tan 5 240 Ernest So Yat Long 440-330 Menaal Basit
64 Monis Khan 5 220 Tengku Ariff Shah 391-355 Hasini Perara
65 Aashir Ahmed 5 171 Ahmed Akeel 414-373 Sethmi Jayasinghe
66 Suyash Manchali 5 92 Vraj Jain 406-455 Ushara De Silva
67 Madhav Gopal Kamath 5 25 Aehzam Ahmed 465-270 Kunnida Hatkrathok
68 Hammad Hamid 5 4 Jason Tang 406-299 Eirfan Razman
69 Arvind Iyengar 5 -10 Eirfan Razman 256-447 Fung Tsz Hin
70 Fung Pak Man 5 -57 Victoria Wanjiku 433-287 Aahil Borham
71 Sharvin Jeyendran 5 -69 Malitha Goonawardhan336-360 Dulandee Handapangod
72 Lau Wai Keung 5 -82 Benchaporn Khamkrach368-372 Napat Narinsuksanti
73 Rishit Kumar 5 -106 Priscilla Irungu 414-219 Krittapat Chulas
74 Julian Wong Tsz Yu 5 -139 Debora Wandia 465-303 Cynthia Chebet
75 Dulandee Handapangod 5 -146 Wesley Choy Wing Chi335-407 Sharvin Jeyendran
76 Ekansh Arora 5 -254 Siu Chun Hong 360-450 Benchaporn Khamkrach
77 Kaustav Bhowmick 5 -255 Krittapat Chulas 322-389 Afham Imtiaz
78 Atta Khatri 5 -285 Napat Narinsuksanti 351-376 Debora Wandia
79 Krittapat Chulas 5 -302 Kaustav Bhowmick 389-322 Rishit Kumar
80 Debora Wandia 5 -368 Julian Wong Tsz Yu 303-465 Atta Khatri
81 Linnet Njeri 5 -406 Peter Kilonzo 390-292 Victoria Wanjiku
82 Afham Imtiaz 5 -409 Kalpana Senevirathna236-457 Kaustav Bhowmick
83 Peter Kilonzo 5 -436 Linnet Njeri 292-390 Paparavee Direkwatan
84 Kunnida Hatkrathok 5 -454 Menaal Basit 409-316 Madhav Gopal Kamath
85 Paparavee Direkwatan 5 -462 Rahul Jegatheva 289-383 Peter Kilonzo
86 Sethmi Jayasinghe 4 142 Thanyanat Niratsungn306-430 Aashir Ahmed
87 Rahul Sridharan 4 35 Momina Riaz 419-244 Aehzam Ahmed
88 Menaal Basit 4 -159 Kunnida Hatkrathok 316-409 Jarrett Tan
89 Kavindu Malawaraarac 4 -168 Taabish Borham 414-397 Minaya Kulasinghe
90 Reuben Moisey 4 -238 Zaina Zarook 418-310 Shireeya Jeyendran
91 Jason Tang 4 -267 Hammad Hamid 299-406 Aditya Bose-Mandal
92 Cynthia Chebet 4 -291 Minaya Kulasinghe 350-387 Julian Wong Tsz Yu
93 Minaya Kulasinghe 4 -299 Cynthia Chebet 387-350 Kavindu Malawaraarac
94 Aditya Bose-Mandal 4 -303 Imadith Egodawaththe278-412 Jason Tang
95 Aahil Borham 4 -307 Fung Tsz Hin 299-402 Fung Pak Man
96 Imadith Egodawaththe 4 -333 Aditya Bose-Mandal 412-278 Jason Lau
97 Sorraya Singh 4 -485 Amna Khushnood 341-399 Priscilla Irungu
98 Priscilla Irungu 4 -576 Rishit Kumar 219-414 Sorraya Singh
99 Jason Lau 4 -578 Ann Iraki 359-276 Imadith Egodawaththe
100 Victoria Wanjiku 4 -607 Fung Pak Man 287-433 Linnet Njeri
101 Ahmed Akeel 3 -114 Aashir Ahmed 373-414 Momina Riaz
102 Momina Riaz 3 -278 Rahul Sridharan 244-419 Ahmed Akeel
103 Joshua Moisey 3 -327 Tanissha Suppiah 334-217 Eeman Tariq
104 Shireeya Jeyendran 3 -427 Eeman Tariq 269-320 Reuben Moisey
105 Eeman Tariq 3 -500 Shireeya Jeyendran 320-269 Joshua Moisey
106 Aehzam Ahmed 3 -529 Madhav Gopal Kamath 270-465 Rahul Sridharan
107 Mercy Muriuki 3 -546 Nabeeha Kardame 312-178 Zaina Zarook
108 Ann Iraki 3 -879 Jason Lau 276-359 Nabeeha Kardame
109 Nabeeha Kardame 3 -881 Mercy Muriuki 178-312 Ann Iraki
110 Mariyah Alshareef 3 -1040 Armaan Siddique 300-267 Shahyan Reddy Goli
111 Taabish Borham 2 -399 Kavindu Malawaraarac397-414 Tanissha Suppiah
112 Tanissha Suppiah 2 -427 Joshua Moisey 217-334 Taabish Borham
113 Zaina Zarook 2 -934 Reuben Moisey 310-418 Mercy Muriuki
114 Shahyan Reddy Goli 2 -1486 Vazishta Reddy Goli 374-126 Mariyah Alshareef
115 Armaan Siddique 2 -2239 Mariyah Alshareef 267-300 Vazishta Reddy Goli
116 Vazishta Reddy Goli 0 -2906 Shahyan Reddy Goli 126-374 Armaan Siddique
HG Thanyanat Niratsungn 661