WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics YOUTH
Results for YOUTH
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Napat Vatjaranuratho 11 1773 Hasham Hadi Khan 443-358 Qays Sangani
2 Syed Imaad Ali 11 981 Qays Sangani 460-438 Hasham Hadi Khan
3 Pansub Direkwatana 9 990 Aabid Ismail 406-341 Sohaib Sanaullah
4 Hasham Hadi Khan 9 699 Napat Vatjaranuratho358-443 Syed Imaad Ali
5 Ronnie Bennett 9 644 Ali Wasif 501-304 Janul De Silva
6 Qays Sangani 9 571 Syed Imaad Ali 438-460 Napat Vatjaranuratho
7 Tarin Pairor 9 410 Jareth Mah 469-344 Ali Wasif
8 Janul De Silva 9 398 Sohaib Sanaullah 518-409 Ronnie Bennett
9 Adheesha Dissanayake 8 827 Saim Usmani 438-318 Radinka Dissanayake
10 Thirandi De Silva 8 773 Pornnapas Rittiwut 610-244 Saim Waqar
11 Radinka Dissanayake 8 768 Okikioluwa Hector 425-312 Adheesha Dissanayake
12 Sohaib Sanaullah 8 578 Janul De Silva 409-518 Pansub Direkwatana
13 Boris Chung 8 576 Vignesh Pirapaharan 429-281 Yash Potnis
14 Mehul Arora 8 546 Amanda Khan 472-416 Darryl Hanming
15 Thomson Law Long Yin 8 543 Yash Potnis 355-468 Basil Ali Khan
16 Basil Ali Khan 8 541 Pasindu Malawaraarac274-326 Thomson Law Long Yin
17 Yash Potnis 8 530 Thomson Law Long Yin468-355 Boris Chung
18 Pasindu Malawaraarac 8 503 Basil Ali Khan 326-274 Vraj Jain
19 Liao Yi 8 483 Darryl Hanming 383-362 Vignesh Pirapaharan
20 Wesley Choy Wing Chi 8 477 Hamza Naeem 430-306 Usman Shaukat
21 Vraj Jain 8 472 Saim Waqar 403-382 Pasindu Malawaraarac
22 Usman Shaukat 8 386 Supphakrit Rimchan 405-403 Wesley Choy Wing Chi
23 Ali Wasif 8 133 Ronnie Bennett 304-501 Tarin Pairor
24 Saim Usmani 8 103 Adheesha Dissanayake318-438 Okikioluwa Hector
25 Ho Cheuk Yiu 8 67 Eshaal Basit 424-310 Jareth Mah
26 Krtin Juneja 7.5 755 Nattapat Nak-in 336-471 Aabid Ismail
27 Nimuthu Witharana 7.5 548 Sandali Vithanage 456-238 Brian Po
28 Nattapat Nak-in 7 779 Krtin Juneja 471-336 Sandali Vithanage
29 Ushara De Silva 7 760 Suyash Manchali 455-293 Phattharawadi Ngamta
30 Aabid Ismail 7 686 Pansub Direkwatana 341-406 Krtin Juneja
31 Hemaka Gunasekera 7 635 Ian Tsoi Yin 391-378 Thanyanat Niratsungn
32 Brian Po 7 487 Ali Rashid 411-326 Nimuthu Witharana
33 Darryl Hanming 7 482 Liao Yi 362-383 Mehul Arora
34 Amanda Khan 7 429 Mehul Arora 416-472 Pornnapas Rittiwut
35 Okikioluwa Hector 7 420 Radinka Dissanayake 312-425 Saim Usmani
36 Saim Waqar 7 391 Vraj Jain 382-403 Thirandi De Silva
37 Vignesh Pirapaharan 7 310 Boris Chung 281-429 Liao Yi
38 Ashvin Kesavan 7 144 Asher Chhabra 462-321 Benchaporn Khamkrach
39 Kalpana Senevirathna 7 138 Malitha Goonawardhan426-342 Siu Chun Hong
40 Phattharawadi Ngamta 7 122 Siu Chun Hong 440-381 Ushara De Silva
41 Pornnapas Rittiwut 7 117 Thirandi De Silva 244-610 Amanda Khan
42 Jareth Mah 7 108 Tarin Pairor 344-469 Ho Cheuk Yiu
43 Napat Narinsuksanti 7 72 Lau Wai Keung 456-309 Eirfan Razman
44 Rahul Jegatheva 7 -238 Amna Khushnood 394-393 Ian Tsoi Yin
45 Sandali Vithanage 7 -323 Nimuthu Witharana 238-456 Nattapat Nak-in
46 Tengku Ariff Shah 6 623 Ernest So Yat Long 590-281 Eshaal Basit
47 Eirfan Razman 6 417 Hammad Hamid 440-325 Napat Narinsuksanti
48 Thanyanat Niratsungn 6 355 Therunee Karunaratne366-401 Hemaka Gunasekera
49 Ali Rashid 6 319 Brian Po 326-411 Fung Tsz Hin
50 Monis Khan 6 313 Hasini Perara 462-369 Aashir Ahmed
51 Jarrett Tan 6 310 Menaal Basit 447-377 Therunee Karunaratne
52 Therunee Karunaratne 6 302 Thanyanat Niratsungn401-366 Jarrett Tan
53 Supphakrit Rimchan 6 251 Usman Shaukat 403-405 Hamza Naeem
54 Fung Tsz Hin 6 180 Arvind Iyengar 272-382 Ali Rashid
55 Arvind Iyengar 6 100 Fung Tsz Hin 382-272 Hammad Hamid
56 Madhav Gopal Kamath 6 78 Kunnida Hatkrathok 388-335 Suyash Manchali
57 Siu Chun Hong 6 -9 Phattharawadi Ngamta381-440 Kalpana Senevirathna
58 Fung Pak Man 6 -29 Aahil Borham 340-312 Sharvin Jeyendran
59 Hamza Naeem 6 -37 Wesley Choy Wing Chi306-430 Supphakrit Rimchan
60 Krittapat Chulas 6 -40 Rishit Kumar 465-203 Linnet Njeri
61 Dulandee Handapangod 6 -42 Sharvin Jeyendran 406-302 Ekansh Arora
62 Julian Wong Tsz Yu 6 -94 Cynthia Chebet 391-346 Rishit Kumar
63 Benchaporn Khamkrach 6 -155 Ekansh Arora 356-437 Ashvin Kesavan
64 Ekansh Arora 6 -173 Benchaporn Khamkrach437-356 Dulandee Handapangod
65 Linnet Njeri 6 -176 Victoria Wanjiku 494-264 Krittapat Chulas
66 Ian Tsoi Yin 6 -205 Hemaka Gunasekera 378-391 Rahul Jegatheva
67 Atta Khatri 6 -222 Debora Wandia 368-305 Ernest So Yat Long
68 Asher Chhabra 6 -225 Ashvin Kesavan 321-462 Malitha Goonawardhan
69 Malitha Goonawardhan 6 -239 Kalpana Senevirathna342-426 Asher Chhabra
70 Afham Imtiaz 6 -262 Kaustav Bhowmick 415-268 Peter Kilonzo
71 Amna Khushnood 6 -263 Rahul Jegatheva 393-394 Hasini Perara
72 Paparavee Direkwatan 6 -271 Peter Kilonzo 462-271 Sethmi Jayasinghe
73 Hasini Perara 6 -366 Monis Khan 369-462 Amna Khushnood
74 Eshaal Basit 6 -529 Ho Cheuk Yiu 310-424 Tengku Ariff Shah
75 Sethmi Jayasinghe 5 194 Aashir Ahmed 404-352 Paparavee Direkwatan
76 Rahul Sridharan 5 141 Aehzam Ahmed 412-306 Menaal Basit
77 Aashir Ahmed 5 119 Sethmi Jayasinghe 352-404 Monis Khan
78 Ernest So Yat Long 5 -39 Tengku Ariff Shah 281-590 Atta Khatri
79 Reuben Moisey 5 -43 Shireeya Jeyendran 476-281 Kavindu Malawaraarac
80 Suyash Manchali 5 -70 Ushara De Silva 293-455 Madhav Gopal Kamath
81 Hammad Hamid 5 -111 Eirfan Razman 325-440 Arvind Iyengar
82 Sharvin Jeyendran 5 -173 Dulandee Handapangod302-406 Fung Pak Man
83 Jason Tang 5 -180 Aditya Bose-Mandal 413-326 Cynthia Chebet
84 Minaya Kulasinghe 5 -182 Kavindu Malawaraarac462-345 Aditya Bose-Mandal
85 Lau Wai Keung 5 -229 Napat Narinsuksanti 309-456 Kunnida Hatkrathok
86 Sorraya Singh 5 -345 Priscilla Irungu 387-247 Jason Lau
87 Rishit Kumar 5 -368 Krittapat Chulas 203-465 Julian Wong Tsz Yu
88 Kaustav Bhowmick 5 -402 Afham Imtiaz 268-415 Debora Wandia
89 Debora Wandia 5 -431 Atta Khatri 305-368 Kaustav Bhowmick
90 Kunnida Hatkrathok 5 -507 Madhav Gopal Kamath 335-388 Lau Wai Keung
91 Jason Lau 5 -558 Imadith Egodawaththe368-348 Sorraya Singh
92 Peter Kilonzo 5 -627 Paparavee Direkwatan271-462 Afham Imtiaz
93 Ahmed Akeel 4 -20 Momina Riaz 424-330 Joshua Moisey
94 Menaal Basit 4 -229 Jarrett Tan 377-447 Rahul Sridharan
95 Kavindu Malawaraarac 4 -285 Minaya Kulasinghe 345-462 Reuben Moisey
96 Aahil Borham 4 -335 Fung Pak Man 312-340 Imadith Egodawaththe
97 Cynthia Chebet 4 -336 Julian Wong Tsz Yu 346-391 Jason Tang
98 Imadith Egodawaththe 4 -353 Jason Lau 348-368 Aahil Borham
99 Aditya Bose-Mandal 4 -390 Jason Tang 326-413 Minaya Kulasinghe
100 Eeman Tariq 4 -484 Joshua Moisey 352-336 Aehzam Ahmed
101 Priscilla Irungu 4 -716 Sorraya Singh 247-387 Victoria Wanjiku
102 Ann Iraki 4 -749 Nabeeha Kardame 319-189 Taabish Borham
103 Victoria Wanjiku 4 -837 Linnet Njeri 264-494 Priscilla Irungu
104 Mariyah Alshareef 4 -990 Shahyan Reddy Goli 228-178 Mercy Muriuki
105 Taabish Borham 3 -303 Tanissha Suppiah 261-165 Ann Iraki
106 Joshua Moisey 3 -343 Eeman Tariq 336-352 Ahmed Akeel
107 Momina Riaz 3 -372 Ahmed Akeel 330-424 Shireeya Jeyendran
108 Mercy Muriuki 3 -588 Zaina Zarook 252-294 Mariyah Alshareef
109 Shireeya Jeyendran 3 -622 Reuben Moisey 281-476 Momina Riaz
110 Aehzam Ahmed 3 -635 Rahul Sridharan 306-412 Eeman Tariq
111 Zaina Zarook 3 -892 Mercy Muriuki 294-252 Vazishta Reddy Goli
112 Nabeeha Kardame 3 -1011 Ann Iraki 189-319 Tanissha Suppiah
113 Armaan Siddique 3 -2072 Vazishta Reddy Goli 273-106 Shahyan Reddy Goli
114 Tanissha Suppiah 2 -523 Taabish Borham 165-261 Nabeeha Kardame
115 Shahyan Reddy Goli 2 -1536 Mariyah Alshareef 178-228 Armaan Siddique
116 Vazishta Reddy Goli 0 -3073 Armaan Siddique 106-273 Zaina Zarook
HG Thanyanat Niratsungn 661