WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics YOUTH
Results for YOUTH
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Napat Vatjaranuratho 4 1090 Hemaka Gunasekera 516-312 Thirandi De Silva
2 Thirandi De Silva 4 754 Nattapat Nak-in 459-418 Napat Vatjaranuratho
3 Pornnapas Rittiwut 4 734 Monis Khan 432-330 Hemaka Gunasekera
4 Radinka Dissanayake 4 709 Kaustav Bhowmick 442-210 Syed Imaad Ali
5 Pasindu Malawaraarac 4 595 Madhav Gopal Kamath 548-359 Hasham Hadi Khan
6 Basil Ali Khan 4 552 Adheesha Dissanayake429-416 Monis Khan
7 Syed Imaad Ali 4 514 Asher Chhabra 395-315 Radinka Dissanayake
8 Hasham Hadi Khan 4 499 Vraj Jain 460-374 Pasindu Malawaraarac
9 Sohaib Sanaullah 4 466 Ronnie Bennett 505-359 Yash Potnis
10 Hamza Naeem 4 285 Yash Potnis 431-393 Sharvin Jeyendran
11 Krtin Juneja 3.5 620 Kavindu Malawaraarac632-207 Rahul Jegatheva
12 Nimuthu Witharana 3.5 281 Eeman Tariq 457-235 Saim Waqar
13 Ushara De Silva 3 612 Menaal Basit 321-271 Jason Tang
14 Saim Waqar 3 455 Phattharawadi Ngamta359-334 Nimuthu Witharana
15 Hemaka Gunasekera 3 434 Napat Vatjaranuratho312-516 Pornnapas Rittiwut
16 Monis Khan 3 384 Pornnapas Rittiwut 330-432 Basil Ali Khan
17 Therunee Karunaratne 3 373 Supphakrit Rimchan 382-362 Adheesha Dissanayake
18 Tengku Ariff Shah 3 359 Pansub Direkwatana 426-369 Vraj Jain
19 Ali Rashid 3 358 Malitha Goonawardhan473-338 Madhav Gopal Kamath
20 Jason Tang 3 299 Sethmi Jayasinghe 455-362 Ushara De Silva
21 Usman Shaukat 3 298 Aditya Bose-Mandal 471-285 Sandali Vithanage
22 Darryl Hanming 3 266 Reuben Moisey 474-318 Kaustav Bhowmick
23 Liao Yi 3 260 Hasini Perara 352-358 Napat Narinsuksanti
24 Mehul Arora 3 250 Napat Narinsuksanti 428-261 Janul De Silva
25 Yash Potnis 3 244 Hamza Naeem 393-431 Sohaib Sanaullah
26 Dulandee Handapangod 3 236 Brian Po 389-386 Pansub Direkwatana
27 Kalpana Senevirathna 3 210 Boris Chung 428-351 Asher Chhabra
28 Wesley Choy Wing Chi 3 172 Janul De Silva 474-390 Menaal Basit
29 Boris Chung 3 170 Kalpana Senevirathna351-428 Ronnie Bennett
30 Ronnie Bennett 3 158 Sohaib Sanaullah 359-505 Boris Chung
31 Sandali Vithanage 3 153 Sharvin Jeyendran 409-387 Usman Shaukat
32 Sharvin Jeyendran 3 145 Sandali Vithanage 387-409 Hamza Naeem
33 Julian Wong Tsz Yu 3 117 Arvind Iyengar 477-235 Hasini Perara
34 Qays Sangani 3 102 Rahul Jegatheva 436-352 Sorraya Singh
35 Krittapat Chulas 3 90 Ashvin Kesavan 357-252 Lau Wai Keung
36 Ho Cheuk Yiu 3 5 Amna Khushnood 421-332 Saim Usmani
37 Rahul Jegatheva 3 -2 Qays Sangani 352-436 Krtin Juneja
38 Saim Usmani 3 -33 Lau Wai Keung 337-273 Ho Cheuk Yiu
39 Napat Narinsuksanti 3 -41 Mehul Arora 261-428 Liao Yi
40 Hasini Perara 3 -163 Liao Yi 358-352 Julian Wong Tsz Yu
41 Ernest So Yat Long 2 386 Eirfan Razman 366-378 Nattapat Nak-in
42 Adheesha Dissanayake 2 346 Basil Ali Khan 416-429 Therunee Karunaratne
43 Nattapat Nak-in 2 333 Thirandi De Silva 418-459 Ernest So Yat Long
44 Brian Po 2 316 Dulandee Handapangod386-389 Sethmi Jayasinghe
45 Thanyanat Niratsungn 2 288 Jason Lau 513-257 Debora Wandia
46 Pansub Direkwatana 2 240 Tengku Ariff Shah 369-426 Dulandee Handapangod
47 Sethmi Jayasinghe 2 216 Jason Tang 362-455 Brian Po
48 Aabid Ismail 2 192 Thomson Law Long Yin391-382 Kavindu Malawaraarac
49 Vraj Jain 2 187 Hasham Hadi Khan 374-460 Tengku Ariff Shah
50 Eirfan Razman 2 177 Ernest So Yat Long 378-366 Thomson Law Long Yin
51 Supphakrit Rimchan 2 168 Therunee Karunaratne362-382 Suyash Manchali
52 Debora Wandia 2 160 Priscilla Irungu 423-314 Thanyanat Niratsungn
53 Siu Chun Hong 2 114 Joshua Moisey 461-318 Malitha Goonawardhan
54 Asher Chhabra 2 104 Syed Imaad Ali 315-395 Kalpana Senevirathna
55 Benchaporn Khamkrach 2 70 Okikioluwa Hector 330-343 Ashvin Kesavan
56 Suyash Manchali 2 42 Kunnida Hatkrathok 353-498 Supphakrit Rimchan
57 Menaal Basit 2 33 Ushara De Silva 271-321 Wesley Choy Wing Chi
58 Momina Riaz 2 13 Tanissha Suppiah 241-165 Vignesh Pirapaharan
59 Janul De Silva 2 9 Wesley Choy Wing Chi390-474 Mehul Arora
60 Madhav Gopal Kamath 2 4 Pasindu Malawaraarac359-548 Ali Rashid
61 Amanda Khan 2 2 Afham Imtiaz 381-323 Phattharawadi Ngamta
62 Vignesh Pirapaharan 2 -6 Hammad Hamid 418-364 Momina Riaz
63 Imadith Egodawaththe 2 -35 Fung Pak Man 413-304 Hammad Hamid
64 Aashir Ahmed 2 -39 Peter Kilonzo 383-239 Mercy Muriuki
65 Ashvin Kesavan 2 -55 Krittapat Chulas 252-357 Benchaporn Khamkrach
66 Ian Tsoi Yin 2 -72 Eshaal Basit 477-253 Linnet Njeri
67 Ekansh Arora 2 -79 Sorraya Singh 440-356 Ali Wasif
68 Sorraya Singh 2 -91 Ekansh Arora 356-440 Qays Sangani
69 Okikioluwa Hector 2 -100 Benchaporn Khamkrach343-330 Jareth Mah
70 Lau Wai Keung 2 -108 Saim Usmani 273-337 Krittapat Chulas
71 Kaustav Bhowmick 2 -122 Radinka Dissanayake 210-442 Darryl Hanming
72 Amna Khushnood 2 -134 Ho Cheuk Yiu 332-421 Minaya Kulasinghe
73 Ali Wasif 2 -136 Jarrett Tan 397-373 Ekansh Arora
74 Tarin Pairor 2 -149 Paparavee Direkwatan416-313 Aehzam Ahmed
75 Jareth Mah 2 -174 Minaya Kulasinghe 433-314 Okikioluwa Hector
76 Minaya Kulasinghe 2 -189 Jareth Mah 314-433 Amna Khushnood
77 Linnet Njeri 2 -194 Nabeeha Kardame 335-245 Ian Tsoi Yin
78 Kunnida Hatkrathok 2 -228 Suyash Manchali 498-353 Aditya Bose-Mandal
79 Aehzam Ahmed 2 -268 Victoria Wanjiku 355-343 Tarin Pairor
80 Thomson Law Long Yin 1 159 Aabid Ismail 382-391 Eirfan Razman
81 Ahmed Akeel 1 27 Shireeya Jeyendran 527-209 Atta Khatri
82 Phattharawadi Ngamta 1 -83 Saim Waqar 334-359 Amanda Khan
83 Victoria Wanjiku 1 -87 Aehzam Ahmed 343-355 Taabish Borham
84 Cynthia Chebet 1 -108 Mariyah Alshareef 431-194 Rishit Kumar
85 Aahil Borham 1 -125 Taabish Borham 433-245 Tanissha Suppiah
86 Reuben Moisey 1 -142 Darryl Hanming 318-474 Eeman Tariq
87 Fung Tsz Hin 1 -148 Rahul Sridharan 364-273 Fung Pak Man
88 Malitha Goonawardhan 1 -153 Ali Rashid 338-473 Siu Chun Hong
89 Hammad Hamid 1 -181 Vignesh Pirapaharan 364-418 Imadith Egodawaththe
90 Kavindu Malawaraarac 1 -186 Krtin Juneja 207-632 Aabid Ismail
91 Aditya Bose-Mandal 1 -197 Usman Shaukat 285-471 Kunnida Hatkrathok
92 Eeman Tariq 1 -207 Nimuthu Witharana 235-457 Reuben Moisey
93 Afham Imtiaz 1 -229 Amanda Khan 323-381 Peter Kilonzo
94 Mercy Muriuki 1 -240 Zaina Zarook 306-365 Aashir Ahmed
95 Taabish Borham 1 -268 Aahil Borham 245-433 Victoria Wanjiku
96 Atta Khatri 1 -272 Rishit Kumar 335-307 Ahmed Akeel
97 Peter Kilonzo 1 -310 Aashir Ahmed 239-383 Afham Imtiaz
98 Zaina Zarook 1 -366 Mercy Muriuki 365-306 Mariyah Alshareef
99 Paparavee Direkwatan 1 -487 Tarin Pairor 313-416 Jason Lau
100 Ann Iraki 1 -488 Shahyan Reddy Goli 357-134 Vazishta Reddy Goli
101 Jason Lau 1 -734 Thanyanat Niratsungn257-513 Paparavee Direkwatan
102 Armaan Siddique 1 -971 Vazishta Reddy Goli 184-87 Shahyan Reddy Goli
103 Jarrett Tan 0 -219 Ali Wasif 373-397 Arvind Iyengar
104 Arvind Iyengar 0 -336 Julian Wong Tsz Yu 235-477 Jarrett Tan
105 Fung Pak Man 0 -348 Imadith Egodawaththe304-413 Fung Tsz Hin
106 Rahul Sridharan 0 -353 Fung Tsz Hin 273-364 Shireeya Jeyendran
107 Rishit Kumar 0 -374 Atta Khatri 307-335 Cynthia Chebet
108 Tanissha Suppiah 0 -409 Momina Riaz 165-241 Aahil Borham
109 Shireeya Jeyendran 0 -566 Ahmed Akeel 209-527 Rahul Sridharan
110 Nabeeha Kardame 0 -597 Linnet Njeri 245-335 Eshaal Basit
111 Mariyah Alshareef 0 -667 Cynthia Chebet 194-431 Zaina Zarook
112 Eshaal Basit 0 -671 Ian Tsoi Yin 253-477 Nabeeha Kardame
113 Joshua Moisey 0 -708 Siu Chun Hong 318-461 Priscilla Irungu
114 Priscilla Irungu 0 -816 Debora Wandia 314-423 Joshua Moisey
115 Vazishta Reddy Goli 0 -1008 Armaan Siddique 87-184 Ann Iraki
116 Shahyan Reddy Goli 0 -1363 Ann Iraki 134-357 Armaan Siddique
HG Thanyanat Niratsungn 661