WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A
Results for A
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Jose Mari Diamola 9 956 Christy-Ann Yosores 489-341 Roberto Salayog
2 Paul Richards AUS 8 616 Jullence Labalan 385-513 Dorai Raja
3 Lorenzo Bacani 8 614 Michael Laput 412-396 Antonio Malonzo
4 Nathan Benedict 8 481 Oscar Rivera 653-503 Alastair Richards
5 Alastair Richards 8 437 Toh Weibin 408-369 Nathan Benedict
6 Jowar Ayuno 8 396 Abdul Suma 440-361 Howard Warner
7 Jullence Labalan 7 246 Paul Richards AUS 513-385 Francis Dizon
8 Marlon Prudencio 7 216 Leonora Labog 383-463 Oscar Rivera
9 Leonora Labog 7 211 Marlon Prudencio 463-383 Toh Weibin
10 Dorai Raja 7 18 Wilfredo Padua 419-325 Paul Richards AUS
11 Toh Weibin 6 373 Alastair Richards 369-408 Leonora Labog
12 Mohammad Inayatullah 6 247 Tariq Pervez 403-489 Chris Abordo
13 Oscar Rivera 6 201 Nathan Benedict 503-653 Marlon Prudencio
14 Betty Eriksen 6 176 Mary Grace Paredee 386-322 Larry Serrano
15 Antonio Malonzo 6 152 Chris Abordo 397-361 Lorenzo Bacani
16 Francis Dizon 6 88 Caroline Scowcroft 409-370 Jullence Labalan
17 Huub Jan Luyk 6 39 Ben Filio 442-328 Kang EngLee
18 James Nicolay 6 -256 Amitha D'Souza 405-300 Joanna-rose Gerona
19 Moises Mendez 6 -402 Rebecca Luyk 328-467 Ben Filio
20 Chris Abordo 5 25 Antonio Malonzo 361-397 Mohammad Inayatullah
21 Mary Grace Paredee 5 -44 Betty Eriksen 322-386 Marvin Villarete
22 Larry Serrano 5 -52 Joanna-rose Gerona 389-297 Betty Eriksen
23 Peter Arreola 5 -137 Howard Warner 313-478 Diane Pratesi
24 Wilfredo Padua 5 -154 Dorai Raja 325-419 Caroline Scowcroft
25 Howard Warner 5 -172 Peter Arreola 478-313 Jowar Ayuno
26 Roberto Salayog 5 -181 Marvin Villarete 332-421 Jose Mari Diamola
27 Songkran Chantasen 5 -307 Kang EngLee 425-374 Rebecca Luyk
28 Diane Pratesi 5 -386 Theodoro Martus 282-445 Peter Arreola
29 Rebecca Luyk 4 65 Moises Mendez 467-328 Songkran Chantasen
30 Theodoro Martus 4 -29 Diane Pratesi 445-282 Abdul Suma
31 Tariq Pervez 4 -184 Mohammad Inayatullah489-403 Michael Laput
32 Abdul Suma 4 -205 Jowar Ayuno 361-440 Theodoro Martus
33 Kang EngLee 4 -207 Songkran Chantasen 374-425 Huub Jan Luyk
34 Caroline Scowcroft 4 -313 Francis Dizon 370-409 Wilfredo Padua
35 Michael Laput 4 -350 Lorenzo Bacani 396-412 Tariq Pervez
36 Marvin Villarete 4 -482 Roberto Salayog 421-332 Mary Grace Paredee
37 Joanna-rose Gerona 3 -175 Larry Serrano 297-389 James Nicolay
38 Ben Filio 3 -277 Huub Jan Luyk 328-442 Moises Mendez
39 Amitha D'Souza 3 -604 James Nicolay 300-405 Christy-Ann Yosores
40 Christy-Ann Yosores 2 -640 Jose Mari Diamola 341-489 Amitha D'Souza
HG Nathan Benedict 653