WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A B
Results for B
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Pauline Cilia 14 635 Betty Eriksen 424-365 Pini Stimler
2 Josephine Mayo 12 984 Sammy Mangion 399-476 Anna Borg
3 Ferenc Gerlits 11 603 Breda O'Brien 429-374 Eileen Meghen
4 Anna Borg 11 400 Kunihiko Kuroda 391-380 Josephine Mayo
5 Sumbul Siddiqui 10 682 Pini Stimler 462-387 Breda O'Brien
6 Eileen Meghen 10 549 Cheryl Melvin 544-338 Ferenc Gerlits
7 Sammy Mangion 10 451 Josephine Mayo 476-399 Cheryl Melvin
8 Kunihiko Kuroda 10 266 Anna Borg 380-391 Betty Eriksen
9 Cheryl Melvin 10 -35 Eileen Meghen 338-544 Sammy Mangion
10 Breda O'Brien 9.5 384 Ferenc Gerlits 374-429 Sumbul Siddiqui
11 Praveeni Jayasekera 9 574 Francoise Finlayson 398-300 Joe Caruana
12 Paul Richards AUS 9 505 Warodom Geamsakul 374-334 George Newman
13 Mary Gray 9 404 Reno Zammit 438-370 Tony Harris
14 Pini Stimler 9 307 Sumbul Siddiqui 387-462 Pauline Cilia
15 Larrie Strautmanis 9 -223 Alfred Xuereb 451-381 Francoise Finlayson
16 Tony Harris 9 -291 George Newman 373-351 Mary Gray
17 Betty Eriksen 9 -402 Pauline Cilia 365-424 Kunihiko Kuroda
18 Margaret Gibson 8 363 Marlene Calleja 384-355 Miriam Erez
19 Francoise Finlayson 8 346 Praveeni Jayasekera 300-398 Larrie Strautmanis
20 Mary Doyle 8 341 Phyllis DeCastro 441-333 Maureen Morris
21 Jacqui Pearce 8 326 Richard Birch 335-350 Marlene Calleja
22 Kevin Pirotta 8 240 Mary Morgan 398-275 Phyllis DeCastro
23 Maureen Morris 8 133 Joe Caruana 467-305 Mary Doyle
24 Miriam Erez 8 108 Anne Goldstein 414-254 Margaret Gibson
25 Richard Birch 8 45 Jacqui Pearce 350-335 Warodom Geamsakul
26 Joe Caruana 8 -32 Maureen Morris 305-467 Praveeni Jayasekera
27 George Newman 8 -89 Tony Harris 351-373 Paul Richards AUS
28 Marlene Calleja 8 -422 Margaret Gibson 355-384 Jacqui Pearce
29 Phyllis DeCastro 7 288 Mary Doyle 333-441 Kevin Pirotta
30 Anne Goldstein 7 49 Miriam Erez 254-414 Reno Zammit
31 Reno Zammit 7 -127 Mary Gray 370-438 Anne Goldstein
32 Fiona Braendler 7 -167 Marion Loewenstein 345-301 Maria Scicluna
33 Warodom Geamsakul 7 -178 Paul Richards AUS 334-374 Richard Birch
34 Helen Jones 7 -248 Marvic Cutajar 390-369 Jacqui Jacobs
35 Dominic Borg 7 -256 Bryan Priest 397-345 Marvic Cutajar
36 Alfred Xuereb 7 -428 Larrie Strautmanis 381-451 Judith Puttick
37 Fifi Lefebvre 6.5 -372 Judith Puttick 405-373 Marion Loewenstein
38 Maria Scicluna 6 -172 Jacqui Jacobs 319-364 Fiona Braendler
39 Mary Morgan 6 -353 Kevin Pirotta 275-398 Bryan Priest
40 Judith Puttick 5 -367 Fifi Lefebvre 373-405 Alfred Xuereb
41 Jacqui Jacobs 5 -681 Maria Scicluna 364-319 Helen Jones
42 Bryan Priest 4 -889 Dominic Borg 345-397 Mary Morgan
43 Marvic Cutajar 3 -1931 Helen Jones 369-390 Dominic Borg
44 Marion Loewenstein 2 -1320 Fiona Braendler 301-345 Fifi Lefebvre
HG Pini Stimler 615