WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A B
Results for B
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Pauline Cilia 16.5 433 Paul Richards AUS 363-422 Josephine Mayo
2 Ferenc Gerlits 16 888 Sumbul Siddiqui 426-407 Paul Richards AUS
3 Josephine Mayo 16 873 Sammy Mangion 380-367 Pauline Cilia
4 Paul Richards AUS 15 865 Pauline Cilia 422-363 Ferenc Gerlits
5 Sumbul Siddiqui 14 727 Ferenc Gerlits 407-426 Tony Harris
6 Jacqui Pearce 14 709 Cheryl Melvin 421-399 Anna Borg
7 Anna Borg 14 447 Mary Gray 386-331 Jacqui Pearce
8 Sammy Mangion 14 408 Josephine Mayo 367-380 Betty Eriksen
9 Tony Harris 14 -49 Richard Birch 400-343 Sumbul Siddiqui
10 Betty Eriksen 14 -347 Pini Stimler 433-358 Sammy Mangion
11 Cheryl Melvin 13.5 203 Jacqui Pearce 399-421 Francoise Finlayson
12 Mary Gray 13 720 Anna Borg 331-386 Anne Goldstein
13 Pini Stimler 13 298 Betty Eriksen 358-433 Dominic Borg
14 Kunihiko Kuroda 13 249 Margaret Gibson 427-306 Maureen Morris
15 Marlene Calleja 13 -369 Mary Doyle 361-347 Eileen Meghen
16 Breda O'Brien 12.5 232 Anne Goldstein 387-313 Richard Birch
17 Eileen Meghen 12 403 Kevin Pirotta 451-447 Marlene Calleja
18 Richard Birch 12 383 Tony Harris 343-400 Breda O'Brien
19 Francoise Finlayson 12 338 Maria Scicluna 353-325 Cheryl Melvin
20 Warodom Geamsakul 12 200 Miriam Erez 481-359 Larrie Strautmanis
21 Maureen Morris 12 145 Jacqui Jacobs 361-303 Kunihiko Kuroda
22 Anne Goldstein 12 84 Breda O'Brien 313-387 Mary Gray
23 Dominic Borg 12 18 Fiona Braendler 441-385 Pini Stimler
24 Larrie Strautmanis 12 -186 Marion Loewenstein 404-293 Warodom Geamsakul
25 Alfred Xuereb 12 -260 Helen Jones 459-371 Phyllis DeCastro
26 Praveeni Jayasekera 11.5 493 Bryan Priest 471-357 Fiona Braendler
27 Kevin Pirotta 11.5 157 Eileen Meghen 447-451 Marion Loewenstein
28 George Newman 11.5 -166 Marvic Cutajar 346-258 Judith Puttick
29 Mary Doyle 11 525 Marlene Calleja 347-361 Bryan Priest
30 Margaret Gibson 11 278 Kunihiko Kuroda 306-427 Marvic Cutajar
31 Joe Caruana 11 -77 Judith Puttick 369-550 Jacqui Jacobs
32 Phyllis DeCastro 10 166 Reno Zammit 305-519 Alfred Xuereb
33 Reno Zammit 10 -63 Phyllis DeCastro 519-305 Mary Morgan
34 Miriam Erez 10 -109 Warodom Geamsakul 359-481 Maria Scicluna
35 Fiona Braendler 10 -248 Dominic Borg 385-441 Praveeni Jayasekera
36 Mary Morgan 10 -348 Fifi Lefebvre 372-300 Reno Zammit
37 Helen Jones 10 -469 Alfred Xuereb 371-459 Fifi Lefebvre
38 Fifi Lefebvre 9.5 -262 Mary Morgan 300-372 Helen Jones
39 Maria Scicluna 9 -36 Francoise Finlayson 325-353 Miriam Erez
40 Judith Puttick 8 -289 Joe Caruana 550-369 George Newman
41 Jacqui Jacobs 5 -1233 Maureen Morris 303-361 Joe Caruana
42 Bryan Priest 5 -1396 Praveeni Jayasekera 357-471 Mary Doyle
43 Marion Loewenstein 4.5 -1850 Larrie Strautmanis 293-404 Kevin Pirotta
44 Marvic Cutajar 4 -2485 George Newman 258-346 Margaret Gibson
HG Pini Stimler 615