WESPA
Main Standings Ratings Round-by-Round Statistics A B
Results for B
Round:
[<<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [>>]
RankPlayer WinsMargin Last result Next opponent
1 Josephine Mayo 8 616 Cheryl Melvin 377-339 Pauline Cilia
2 Kunihiko Kuroda 8 339 Larrie Strautmanis 399-298 Ferenc Gerlits
3 Mary Gray 7 665 Ferenc Gerlits 485-387 Cheryl Melvin
4 Pauline Cilia 7 170 George Newman 417-326 Josephine Mayo
5 Ferenc Gerlits 6 412 Mary Gray 387-485 Kunihiko Kuroda
6 Sumbul Siddiqui 6 390 Sammy Mangion 480-315 Eileen Meghen
7 Cheryl Melvin 6 279 Josephine Mayo 339-377 Mary Gray
8 Breda O'Brien 6 257 Eileen Meghen 411-393 Sammy Mangion
9 Larrie Strautmanis 6 240 Kunihiko Kuroda 298-399 George Newman
10 George Newman 6 163 Pauline Cilia 326-417 Larrie Strautmanis
11 Marlene Calleja 6 138 Helen Jones 427-317 Paul Richards AUS
12 Paul Richards AUS 5.5 434 Richard Birch 383-367 Marlene Calleja
13 Praveeni Jayasekera 5 371 Tony Harris 412-331 Betty Eriksen
14 Sammy Mangion 5 308 Sumbul Siddiqui 315-480 Breda O'Brien
15 Maureen Morris 5 182 Margaret Gibson 425-335 Francoise Finlayson
16 Anna Borg 5 148 Mary Morgan 406-373 Margaret Gibson
17 Eileen Meghen 5 118 Breda O'Brien 393-411 Sumbul Siddiqui
18 Richard Birch 5 43 Paul Richards AUS 367-383 Helen Jones
19 Pini Stimler 5 7 Francoise Finlayson 441-434 Tony Harris
20 Helen Jones 5 3 Marlene Calleja 317-427 Richard Birch
21 Betty Eriksen 5 -510 Miriam Erez 368-360 Praveeni Jayasekera
22 Margaret Gibson 4 310 Maureen Morris 335-425 Anna Borg
23 Francoise Finlayson 4 286 Pini Stimler 434-441 Maureen Morris
24 Jacqui Pearce 4 187 Fifi Lefebvre 441-344 Joe Caruana
25 Miriam Erez 4 85 Betty Eriksen 360-368 Mary Morgan
26 Mary Doyle 4 78 Kevin Pirotta 459-354 Dominic Borg
27 Joe Caruana 4 -58 Anne Goldstein 423-360 Jacqui Pearce
28 Mary Morgan 4 -64 Anna Borg 373-406 Miriam Erez
29 Dominic Borg 4 -163 Maria Scicluna 427-386 Mary Doyle
30 Tony Harris 4 -187 Praveeni Jayasekera 331-412 Pini Stimler
31 Fiona Braendler 4 -250 Judith Puttick 400-358 Anne Goldstein
32 Reno Zammit 4 -422 Warodom Geamsakul 448-336 Maria Scicluna
33 Fifi Lefebvre 3.5 -154 Jacqui Pearce 344-441 Warodom Geamsakul
34 Phyllis DeCastro 3 83 Jacqui Jacobs 434-342 Marion Loewenstein
35 Anne Goldstein 3 -113 Joe Caruana 360-423 Fiona Braendler
36 Maria Scicluna 3 -141 Dominic Borg 386-427 Reno Zammit
37 Kevin Pirotta 3 -178 Mary Doyle 354-459 Jacqui Jacobs
38 Warodom Geamsakul 3 -323 Reno Zammit 336-448 Fifi Lefebvre
39 Jacqui Jacobs 3 -447 Phyllis DeCastro 342-434 Kevin Pirotta
40 Alfred Xuereb 3 -585 Marion Loewenstein 386-309 Bryan Priest
41 Marvic Cutajar 3 -810 Bryan Priest 353-345 Judith Puttick
42 Judith Puttick 2 -418 Fiona Braendler 358-400 Marvic Cutajar
43 Bryan Priest 1 -714 Marvic Cutajar 345-353 Alfred Xuereb
44 Marion Loewenstein 1 -775 Alfred Xuereb 309-386 Phyllis DeCastro
HG Josephine Mayo 537